Buradasınız: 
Özel Kocaeli Tıp Merkezi

Özel Kocaeli Tıp Merkezi

Diş hekimi, Acil tıp doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Genel cerrah, İç hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Ürolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Nörolog, Dermatolog, Ortodontist, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Göz doktoru, Radyolog daha fazla

Bilgileri düzenle

18 Ekim 2002 yılında kurulan Özel Kocaeli Tıp Merkezi 15 farklı branşta sağlık hizmeti yürütmeye devam etmektedir. 2500 metrekare kapalı alana sahip olan Tıp Merkezi Kocaeli merkezde yer almaktadır. ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

18 Ekim 2002 yılında kurulan Özel Kocaeli Tıp Merkezi 15 farklı branşta sağlık hizmeti yürütmeye devam etmektedir. 2500 metrekare kapalı alana sahip olan Tıp Merkezi Kocaeli merkezde yer almaktadır.

Özel Kocaeli Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kocaeli Tıp Merkezi Kocaeli ilinde Eski Demiryolu Cad.rorf Çarşısı Kemalpaşa mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hülya Göcük Akaç

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hülya hanım gerek doktor olarak gerekse insan olarak çok değerli birisi.Çocukları gönülden seviyor ve çabalıyor.Teşhis ve tedavilerine gerçekten güveniyoruz.Kendim, eşim ve ikiz çocuklarım Bahadır ve Zehra adına teşekkürler.

  • çok memnunum

   Hülya hanım alanında çok iyi bir doktor. Herkese tavsiye ederim.bilgisine güveniyorum.onu çok seviyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Eşref Ayhan Arpacı

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sol diz menisküs yırtığı ve plika ameliyatı oldum.Ameliyat gayet başarılı geçti.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum..

  • çok memnunum

   Eşimin aynı anda İki dizine de protez takılacak olması beni oldukça tedirgin etmişti. .Eşim iki dizinden bir anda olmak istiyordu ama ben çok zor olduğunu duyduğum için buna karşı çıkıyordum.Bu ameliyat bana yaşamadıkça başkalarının söylemesiyle karar vermemem gerektiğini öğretti Ayhan hoca ve ekibine binlerce teşekkür borçluyum,bir ameliyat özellikle iki diz protezi ameliyatı sıfır ağrıyla geçer mi?geçti .Bir gün sonra ayaktaydı eşim şu anda bir hafta oldu ameliyat olalı herşey mükemmel gidiyor ağrı için ilaç bile sınırlı sayıda alıyor TEŞEKKÜRLER AYHAN HOCAM....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ayşegül Gürler

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Son derece ilgili, alakalı, çok sabırlı, sicak kanlı insana güven veren biri. Ben son derece memnun kaldım kendisinden. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese.

  • çok memnunum

   Öncelikle gördüğüm ilgi ve alaka için doktorumdan çok teşekkür ederim. Detaylı bir muayene edildim. rahatsızlığım hakkında vermiş olduğu bilgiler içimi çok rahatlattı bunu tahlil sonuçları da doğruladı.yapmış olduğu bilgilendirme ve yönlendirmelerinden dolayı Dr. Ayşegül GÜRLER'e çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hilal Bayram

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hilal hanım sayesinde ilk doğumumu normal ve rahat bir şekilde yaptım. Hastasına güven veren işinde gerçekten iyi bir hekim. Kendisini internette yaptığım araştırmalar sonunda hamileliğimin son 1 ayında buldum. Buna rağmen çok ilgili ve rahatlatıcıydı. Allah elinize kolunuza kuvvet versin. Ancak en azından Gebze taraflarına gelseniz çok sevineceğiz.

  • çok memnunum

   Bilgisi birikimi güler yüzü ile mukemmel bir doktor. Sayesinde 7yil sonra bebeğini kucağıma aldım. Tavsiye ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at