Buradasınız: 
Özel Kocaeli Tıp Merkezi

Özel Kocaeli Tıp Merkezi

Diş hekimi, Acil tıp doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Genel cerrah, İç hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Ürolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Ortodontist, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Nörolog, Dermatolog, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Göz doktoru, Radyolog daha fazla

Bilgileri düzenle

18 Ekim 2002 yılında kurulan Özel Kocaeli Tıp Merkezi 15 farklı branşta sağlık hizmeti yürütmeye devam etmektedir. 2500 metrekare kapalı alana sahip olan Tıp Merkezi Kocaeli merkezde yer almaktadır. ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

18 Ekim 2002 yılında kurulan Özel Kocaeli Tıp Merkezi 15 farklı branşta sağlık hizmeti yürütmeye devam etmektedir. 2500 metrekare kapalı alana sahip olan Tıp Merkezi Kocaeli merkezde yer almaktadır.

Özel Kocaeli Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kocaeli Tıp Merkezi Kocaeli ilinde Eski Demiryolu Cad.rorf Çarşısı Kemalpaşa mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zeki Hamşioğlu

  Üroloji, Opr.Dr.

  • memnunum

   Teşhis koyma yönünden çok iyi bir doktor..Devlet Hastanelerinde boşu boşuna vakit kaybetmişim..Kesinlikle tavsiye edilebilecek bir doktor..

  • çok memnunum

   Hekimlik yönüyle Maşallah iyi bir doktor. Hastası olarak süreç ile ilgili çok net bilgi aktardı. Çok memnun kaldım. Kendisine tesekkur ediyor Allah razi olsun diyorum. Ayrıca beyefendi bir kişiliğe sahip

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Eşref Ayhan Arpacı

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Rize, Fındıklıdan gelen yeğenimin menüsküs sorunu vardı. Ayhan hocama çok güvendiğim için yeğenimi fındıklıdan çağırdım ve direk Ayhan hocama gittik. Sağ olsun harika bir ameliyat gerçekleştirdi. Kendisine ve ekibine minnettarız. Allah hepsinden razı olsun. Ayhan hocamın gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Gözü kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz babacan bir insan doktorluğunu hakkıyla yaptığı için tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Saygılarımla.

  • çok memnunum

   Sol diz menisküs yırtığı ve plika ameliyatı oldum.Ameliyat gayet başarılı geçti.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Ayşegül Gürler

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Son derece ilgili, alakalı, çok sabırlı, sicak kanlı insana güven veren biri. Ben son derece memnun kaldım kendisinden. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese.

  • çok memnunum

   Öncelikle gördüğüm ilgi ve alaka için doktorumdan çok teşekkür ederim. Detaylı bir muayene edildim. rahatsızlığım hakkında vermiş olduğu bilgiler içimi çok rahatlattı bunu tahlil sonuçları da doğruladı.yapmış olduğu bilgilendirme ve yönlendirmelerinden dolayı Dr. Ayşegül GÜRLER'e çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hilal Bayram

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hilal hanım sayesinde ilk doğumumu normal ve rahat bir şekilde yaptım. Hastasına güven veren işinde gerçekten iyi bir hekim. Kendisini internette yaptığım araştırmalar sonunda hamileliğimin son 1 ayında buldum. Buna rağmen çok ilgili ve rahatlatıcıydı. Allah elinize kolunuza kuvvet versin. Ancak en azından Gebze taraflarına gelseniz çok sevineceğiz.

  • çok memnunum

   Bilgisi birikimi güler yüzü ile mukemmel bir doktor. Sayesinde 7yil sonra bebeğini kucağıma aldım. Tavsiye ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at