Özel Kocaeli Konak Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kocaeli Konak Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kocaeli Konak Hastanesi Kocaeli ilinde Yenişehir mahallesi Dönmez sokakno:53 Kocaeli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yıldıray Ermiş

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yıldıray beyi eşimin hastalıgı sürecinde tanıdım gercekten disiplinli bilgili birdoktor eşimin bayılma nefes alamama gibi durumları vardı çok zor bir dönem gecirdikten sonra sorunun piskiyatri olduguna karar verildi tavsiye üzerine gittik ve yaşama sevincimizi bize geri verdi diyebilirim çok kaliteli bir doktor tavsiye ederim......

  • memnunum

   Yıldıray Bey disiplinli , sorumlu ve hızlı bir teşhiş -tedavi sürecini planlayarak ,hayat kalitenizdeki realiteyi de dikkate alan bir doktordur.Sadece ilgilendiği rahatsızlığınıza değil hayatınıza bir bütün olarak bakması beni çok etkiledi.. Fiziksel ve ruhsal sağlığımla ilgili bir bütün olarak bugüne kadar beni gerekirse diğer tıbbi sorunlarımda da doğru yerlere yönlendirdi. Gaye Tolun isimli Dr Hanım'ın eşimin gıyabında koyduğu teşhis üzerine eşimi ona götürdüm .Bu defa eşimi dinleyerek aynı teşhisi bana koydu.Dr olan kardeşim de kendisini aradığı ve "teşhisinizi sorgulamayacağım etik değil ama biz sizin gibi düşünmüyoruz" şeklinde biraz daha incelenmemizi teklif etti.Yakınlarımızın da dinlenmesini talep ettik ama gerek yok ben eminim şeklinde karşılık aldık. Bu karmaşa bize aylar kaybettirdi ve eşimin de psikiyatriden soğumasına neden oldu.. Sosyal hayatımıza yansımaları ile maddi -manevi kayıplarla dolu bir çöküntü içinde Yıldıray Bey'e gittiğimde tam tersi bir muamele ile karşılaştım.. Doktor hatası ile ilgili bile tek bir yorum yapmadan"eşinin durumu, eşinle ilgili ve biz seninle ilgili devam edeceğiz. Eğer eşin ile ilgili bana gelecekseniz sen başka doktor seç o gelsin ama kendisi isterse seninle konuşur.Seninle eşin hakkında o benim hastam olursa da konuşmayacağız.Bşka DR ne gördü ne dedi ben bilemem ben seni değerlndirdim ve böyle düşünmüyorum.O kısım bizim sorunumuz değil. "şeklinde cevap aldım.. Tahmini bir yorum bile alamadım.. Bahsettiğim diğer insanları hiç yorumlamadan sadece yaşadığım kaosa ait bir etken şeklinde teknik değerlendirdi. Bunu yapması ilk başlarda duygusal olarak belki bana hitap etmiyordu. Ancak zamanla bu disipline sadakat göstermeyen insanların karmakarışık ettiği hayatım netleşerek ilk önce kaostan kurtuldum. Ağırlaşan şartların altında geçirmem muhtemel ağır bir depresyondan belki de kılpayı kurtuldum.. OKB ile ilgili de bu arada daha da netleşerek tedaviye hazır geldim.Açıkcası gerçek sorunumla başbaşa kaldım. Şimdi de Yıldıray Bey ile bu konuda da olumlu sonuç alacağıma inanıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyor ve minnetlerimi sunuyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hasan Yirik

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   HASAN BEY ANLAYISLI GULERYUZLU İSİNDE UZMAN BIR HEKIMIN YANISIRA BANA TEDAVIM BOYUNCA ILAC TEDAVISI YANINDA KONUSARAKTA DESTEK VERDI VE ONUN SAYESINDE 3 SENE KULLANDIGIM VE BELKIDE DEVAMLI KULLANMAM GEREKICEK ILACI BANA DESTEK VEREREK BIRAKMAMI SAGLADI COK TESEKKUR EDERIM SAYGIDEGER DOKTORUM HERSEY GONLUNUZCE OLSUN

  • çok memnunum

   doktorumdan çok memnunum çok ilgileniyor hastasiyla 2 arkadaşiz hasan beye geliyoruz teşekürler saygilar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Korhan Asal

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   2009 yılında Ankara da özel bir polikinlikte çalışırken eşimin bademcik ameliyatını yapmıştı .ve ailemizde uyku apnesi sorunu olan bir hastamızın ilk teşhişi yapan da kendisidir.çok olumlu pozitif doktor gıbı doktor maalesef Ankara dan gitti.tekrar Ankaraya gelebilmeniz ümidiyle...başarılarınızın devamını dilerim.

  • çok memnunum

   Korhan hoca 2 yıl önce bana başarılı bir geniz eti ameliyatı yaptı. Çok memnun kaldım. Herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim iyi bir doktordur. Umarım Ankara'ya geri döner.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Berna Aksoy

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kocaeli de dermatoloji uzmanı olarak Berna hanımdan daha iyi bir doktor görmedim. Kendisine 2 defa farklı rahatsızlıklardan dolayı muayeneye gittim. Nokta atışı ile problemlerimden kurtuldum. Berna hanımı herkese şiddetle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Hasta olan kişi zaten,duygusal olarak hassas bir yapıdadır zaten...Ne arar? ilgi alaka,ve tabii ki samimi, gülen bir yüz..Ben aradıklarımı bulduğum için mutluyum.Teşekkürler..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Halil Arslankaya

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   Bu yorumları görünce gerçekten şaşırdım sorun bizde mi acaba biz hiç memenun kalmadık kızımın ani kilo kaybedişini ciddiye almayıp bizi ek gıda konuşunda yanlış yönlendirdi(bunu söyleyen aynı hastahanenin başka doktoru) ek gıdaya geçişimiz geç olduğu için kızım şimdi 1 yaşında ve hala değişik tatları red ediyor kilosu sınırın altında bende bunun için mi teşekkür etmeliyim acaba!!!

  • çok memnunum

   diğer 2 doktorun tespit edemediği akciğere saplanan çekirdek kabuğunu bularak bizi yönlendirdi kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Ali Sarıbacak

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ali Bey mükemmel bir doktor. Yaptığı başarılı operasyon, hasta ile ilgisi, güleryüzü için kendisine teşekür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Savaş Çetinay

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   sayın hocam saygılar biz karaman ailesi olarak size çok müteşekkiliz.Önce Allah sonra sizin sayenizde çocuğumuzun sağlığına kavuştu.( Çanakkale Gökçeada dan 2007 yılında acil olarak eyüp bebek gelmişti ve sizin o gün nöbetinize rast gelmesi de çok şanstı bizim için ) her şey için tekrar tekrar teşekkürler. İyiki varsınız.

  • çok memnunum

   Bilgi ve tecrübesi yanında cana yakınlığı ile sadece bir doktor değil, Aileden biri sanki,kar amacı güdmeyen nadir doktorlardan biridir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hasan Mete Aksoy

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Senelerdir düşündüğüm burun operasyonu için bir cesaretle Mete Beye başvurdum ve doğallıktan yana tavrı karşısında anında karar verdim. Hem nefes problemimden hem de görsel açıdan tüm sıkıntılarımdan kurtuldum. Şekli çok doğal ve çok güzel oldu. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   Hasan Mete beye 1 hafta önce burun ameliyatı oldum. Sorunumsa eğrilik ve nefes problemiydi. Sadece doktor araştırıyordum farklı doktorlarla görüşüyordum sürekli, Mete beye gittiğimde kendisi özgüveniyle, anlayışıyla, güler yüzüyle beni inanılmaz derecede motive etti ve daha o gün ameliyat günü belirledik. Ameliyatımsa çok başarılı geçti şu an burnum şiş olmasına rağmen çok güzel doğal bir şekle kavuştu herkes çok beğendi ve en önemlisi nefes problemim ortadan kalktı. Çok memnunum kendisine ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum ve başarılar diliyorum :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Esın Aşkın

  Psikoloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   ESİN hanım kendimi bulmamı sağlayan, her daim güler yüzüyle bana ışık saçan umut veren, karşılaştığım zorluklara kendisinin bana gösterdiği yollarla tekniklerle başrtmemi sağlayan benim gizli sadık güvenilir sırdaşım. Bu kadar yoğun şekilde etkilenmeden nasıl çalıştığını akıl erdiremediğim ESİN hocama sevgiler.

  • çok memnunum

   Bana çok desteği olmuştur. Bu nedenledirki eşime de çocuklarıma da dostlarıma da dolaylı yoldan emeği geçmiştir. Daha iyi bir insan olmama vesile olduğundan saygım ve takdirim sonsuzdur. Hakkını helal etsin. Herzaman tavsiye ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Funda Sarıcalı Salihoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Gerçekten iyi bir doktor uzmanlık statüsünü gercek anlamda taşıyor hastanın üzerindeki tüm negatifligi alıyor ben ilk çocuğunda gittim ve cok memnun kaldım eşekkürler Funda hanim iyiki varsınız sizin gibi doktorlara ihtiyacimiz var...

  • çok memnunum

   Ablamın yanında gittiğim için Funda Hanım'la tanışma şansım oldu.. Gayet sıcakkanlı cana yakın davranması tüm stresimizi aldı. Eğlenceli esprili güşer yüzlü bir doktor kesinlikle tavsiye ediyorum:)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (26) göz at