Özel Kocaeli Konak Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kocaeli Konak Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kocaeli Konak Hastanesi Kocaeli ilinde Yenişehir mahallesi Dönmez sokakno:53 Kocaeli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Funda Sarıcalı Salihoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Gerçekten iyi bir doktor uzmanlık statüsünü gercek anlamda taşıyor hastanın üzerindeki tüm negatifligi alıyor ben ilk çocuğunda gittim ve cok memnun kaldım eşekkürler Funda hanim iyiki varsınız sizin gibi doktorlara ihtiyacimiz var...

  • çok memnunum

   Ablamın yanında gittiğim için Funda Hanım'la tanışma şansım oldu.. Gayet sıcakkanlı cana yakın davranması tüm stresimizi aldı. Eğlenceli esprili güşer yüzlü bir doktor kesinlikle tavsiye ediyorum:)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Gülten Yaylacı

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Güler yüzü ve yakin ilgi alakasiyla insani kendine hayran bir akan mükemmel bir doktor.tanidigim için çok sansliyim oğlum ve kendim aşina

  • çok memnunum

   Bizde gayet memnun kaldik hala devam etmekteyiz de suan cihan hatanesinde degil konak hastanesine gecmis bu bilgiyide paylasmak isterim bende kendisine twsekkurlerimi iletiyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Erkan Türköz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   sevgili hocam iki bebeğimde sizin sayenizde dünyaya geldi, size her zaman duacıyım, ben hastane olaylarından inanılmaz korkan bir insanım ama siz bana çok güç verdiniz. ameliyat esnasında bile desteklerinizle yardımcı oldunuz size ne kadar teşekkürler etsem azdır, allah işinizi hep rast getirsin...

  • çok memnunum

   erkan bey harika biri onun tedavisi sayesinde hamile kaldım kısa sürede.şuan 21 haftalık gebeyim.kısmetse doğumumuda o yapacak.çok talep gördüğü için maalesef çok yoğun bi doktor. diğer doktorlar saat 18de işi bitiyorken erkan bey bazen saat 21-22ye kadar hasta kabulüne devam ediyor.bu süreye rağmen hastalarına yarım saatten az olmamak kaydıyla ilgi gösteriyor.herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Korhan Asal

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   2009 yılında Ankara da özel bir polikinlikte çalışırken eşimin bademcik ameliyatını yapmıştı .ve ailemizde uyku apnesi sorunu olan bir hastamızın ilk teşhişi yapan da kendisidir.çok olumlu pozitif doktor gıbı doktor maalesef Ankara dan gitti.tekrar Ankaraya gelebilmeniz ümidiyle...başarılarınızın devamını dilerim.

  • çok memnunum

   Korhan hoca 2 yıl önce bana başarılı bir geniz eti ameliyatı yaptı. Çok memnun kaldım. Herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim iyi bir doktordur. Umarım Ankara'ya geri döner.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Esın Aşkın

  Psikoloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   ESİN hanım kendimi bulmamı sağlayan, her daim güler yüzüyle bana ışık saçan umut veren, karşılaştığım zorluklara kendisinin bana gösterdiği yollarla tekniklerle başrtmemi sağlayan benim gizli sadık güvenilir sırdaşım. Bu kadar yoğun şekilde etkilenmeden nasıl çalıştığını akıl erdiremediğim ESİN hocama sevgiler.

  • çok memnunum

   Bana çok desteği olmuştur. Bu nedenledirki eşime de çocuklarıma da dostlarıma da dolaylı yoldan emeği geçmiştir. Daha iyi bir insan olmama vesile olduğundan saygım ve takdirim sonsuzdur. Hakkını helal etsin. Herzaman tavsiye ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Selçuk Başçıl

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tesadüfen gittim Allah binlerce Razı olsun beni Allah'ın izniyle tekrar hayata tutunmama yardımcı oldu

  • çok memnunum

   TEVFİK SÖNMEZ Çok ağır bir Kalp krizi ile konak hastanesine 118 servisi ile acil kaldırıldım. Orada Selçık Bey ve ekibi tarafından karşılandım. Benimle çok ilgilendiler ve ana damarıma stent takıldı.Allah Selçuk beyden razi olsun yaptigi tedavi sonrasında çok iyiyim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Hasan Mete Aksoy

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Senelerdir düşündüğüm burun operasyonu için bir cesaretle Mete Beye başvurdum ve doğallıktan yana tavrı karşısında anında karar verdim. Hem nefes problemimden hem de görsel açıdan tüm sıkıntılarımdan kurtuldum. Şekli çok doğal ve çok güzel oldu. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   Hasan Mete beye 1 hafta önce burun ameliyatı oldum. Sorunumsa eğrilik ve nefes problemiydi. Sadece doktor araştırıyordum farklı doktorlarla görüşüyordum sürekli, Mete beye gittiğimde kendisi özgüveniyle, anlayışıyla, güler yüzüyle beni inanılmaz derecede motive etti ve daha o gün ameliyat günü belirledik. Ameliyatımsa çok başarılı geçti şu an burnum şiş olmasına rağmen çok güzel doğal bir şekle kavuştu herkes çok beğendi ve en önemlisi nefes problemim ortadan kalktı. Çok memnunum kendisine ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum ve başarılar diliyorum :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Halil Arslankaya

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   Bu yorumları görünce gerçekten şaşırdım sorun bizde mi acaba biz hiç memenun kalmadık kızımın ani kilo kaybedişini ciddiye almayıp bizi ek gıda konuşunda yanlış yönlendirdi(bunu söyleyen aynı hastahanenin başka doktoru) ek gıdaya geçişimiz geç olduğu için kızım şimdi 1 yaşında ve hala değişik tatları red ediyor kilosu sınırın altında bende bunun için mi teşekkür etmeliyim acaba!!!

  • çok memnunum

   diğer 2 doktorun tespit edemediği akciğere saplanan çekirdek kabuğunu bularak bizi yönlendirdi kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at