Özel Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kent Hastanesi İzmir ilinde 8229/1 sokakno:56 Çiğli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Çiğdem Arıkan

  Çocuk Gastroloji Hepatoloji Ve Beslenme, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çiğdem ablayla tanışalı 4 yıl oldu..Oğlum Egemen Yılmaz'ın hayatını ona borçluyum.O sadece bir hekim değil aynı zamanda yol arkadaşı,abla diyorum çünkü gerçekten canım kadar seviyorum onu.Her konuda bilgi sahibi,yani demem o ki '' kimi '' çocuk hekimleri gibi sadece sağlıklı çocuk doktoru değil!! Egemen'in epilepsi,immün yetmezliği vs. gibi gastoroentronolojinin haricinde de rahatsızlıkları olduğunu biz Çiğdem Ablanın bilgisi ve dikkatini sayesinde öğrendik.Çok doktor bizimle uğraşmak istemedi ama sen asla yalnız bırakmadın hastalarını evladı gibi sahiplenen ben başka doktor görmedim.Her konuda yanımızda oldun ve olmaya devam ediyosun.Ben aldığın ödüllere yetişemiyorum,ama biliyorum ki senin için en güzel hediyenin hayat döndürdüğün çocuklar olduğunu..Sen de bizim için en güzel armağansın ,sen olmasaydın biz bu kadar yol alamazdık.Çalıştığın Kurum dahil olmak üzere Türkiye'nin değerini bilmesi gereken dalında en iyi bilim kadınısın..

  • çok memnunum

   2011 yılında tanışmıştık, gitmediğimiz doktor kalmamıştı ve iyi ki sizinle tanışmak nasip oldu. Yaklaşık 2 yıl kızımı tedavi etti ve sağlığına kavuşturdu. Profesör olduğunu öğrendim ve muayehane açtığını duydum. Artık ona ulaşmak daha kolay olacak ve yeni hastaları çok şanslı.Eğer sizinde çocuğunuzda doğumundan itibaren beslenme bozukluğu, kabızlık ve metabolik rahatsızlık varsa doktorunuzu doğru seçerek çok daha hızlı tedavi olabilirsiniz.Biz çok şükür artık yılda 1 kontrollere gidiyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (23) göz at

 • İsrael Aruh

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ilk tüp bebek denememizde oldu ve 9 aylık hamileliğim israel beyin sayesinde çok iyi geçti dr. seçmek isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum çok bilinçli bir dr. en ufak ayrıntıyı değerlendiriyor takibe alıyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Abdi Sağcan

  Kardiyoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   son derece bir doktor hastaya yaklaşımı o kadar iyiki hastalık tedavisi oradan başlıyor moral vermesi hastanıngüven duygusunu artırıyor allaqh razı olsun.teşekkürler

  • çok memnunum

   Böyle bir sayfanın olduğunu yeni öğreniyorum.Bilseydim daha önceden yazardım.Babam Abdi Beyin on yıldır hastası.Yaşadığımız by-pass ameliyatından sonra güvendiğimiz tek doktor.İşini bu kadar severek yapan ,insanları seven mükemmel bir doktor.Allah onun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Nisanoğlu

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Onsekiz yil sonra dunyaya getirdigim 31 haftalik dogan ikizlerim,ERTEM ve GORKEM'in doktor amcasi.Dunyanin en iyi, anneye enyardimci doktoru. Sizin sayenizde ikizlerimi rahat ve sorunsuz buyuttum.

  • çok memnunum

   süper bir doktor.kızım bir yaşında adı hilal.malesef bir sene gereksiz doktorlarla başım ağrıdı.mehmet bey elinden gelen bütün özeni gösterip iyileştirmeden bırakmıyor.sizi istediğiniz konuda aydınlatıyor.sıkılmadan cvb veriyor.hiç bir ayrıntıyı atlamıyor.ve insanlık olarak ta halden anlayan biri.bundan sonrada başka bir doktora gitmeyi asla düşünmüyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Namık Demir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   merhaba namık hoca size bir sey sormak istıyorum beni yönlendırseniz çok seviniriz. 23 haftalık hamileyim anomali taraması yapıldı bebeğin tek böbrek büyümesi görüldü ve çok endişelendik bize yardımcı olursanız seviniriz. sağ böbrek 4.78mm sol böbrek 9 mm.

  • çok memnunum

   Namık beyin adını çok duymuştum.bugün tanışmak nasip oldu.kendisine çok zor ulaştım ama buna değdiğini düşünüyorum.ilgisini,cevaplarını, muayene şeklini çok beğendim.inşallah problemlerimin çözüleceğini düşünüyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ömer Harmancıoğlu

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   hastalık insanın normal düşünmesini engelleyen bir süreç,insan şaşkın ,morali bozuk,neyapacağını bilmez bir durumda Ömer hocamla konuşmak beni çok rahatlattı,ameliyatımı yaptı,kendisine minnetkarım.iletişim güzel olunca sıkıntınızıda rahat paylaşıyorsunuz,hocamla bu konuda bir sıkıntı yaşamadım.

  • çok memnunum

   Meme CA tanısıyla tedirgin, korkmuş ve telaşlı olaral geldiğim kurumunuzda beni babacan, neşeli ve pozitif enerjisiyle ilk karşılayan ÖMER HOCA'ma (ki ben ÖMER BABA diye hitap etmek istiyorum) beni sağlığıma kavuşturacak ilk adım da gösterdiği beceri ve başarıdan dolayı teşekkür etmek istiyorum.Kendisine minnettarım. Bu hastalığın korkunç olmadığını bana göstererek , moralimi düzeltip beni güçlendirmiş ve bu hastalığı yenmede bana en büyük desteği sağlamıştır. Teşekkürler Hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Orçun Sezer

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   orcun sezer sayesinde sorunsuz bir normal doğum gercekleştrdim.bizi normal doğum için cok destekledi. bizim ilk cocugumuz olmasından kaynaklı tüm telaşlarımıza sorularımıza tek tek cevap verdi .sogukkanlı duruşu detaycı doktorluğundan cok memnun kaldım.biz sezeryana dönelim dediğimizde bile bizden destegini esirgemedi.o olmasa belki bende çoktan sezeryan ordusuna katılmıştım.

  • çok memnunum

   Orçun bey, duruşu, bilgisi ve kendine güveni ile sizi güvende hissettirir, kafanızda soru işareti hiçbir zaman kalmaz. Benim gibi normal doğum kabusu olan bir insan bile, kendisinin sayesinde hiçbir korkum olmadan normal doğum yaparak o muhteşem duyguyu yaşattı. Gebeliğim veya öncesinde çıkan problemlerdeki sakin ve kendinden emin tavrı telaşa kapılmadan herşeyi atlatmamızı sağlamıştır. Gerçekten herşeyi ile örnek ve çok saygıdeğer bir doktordur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Uçar Asena

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • memnunum

   Teşekkür ediyorum Hocama. Gerçekten çok yardımcı oldu.En son ziyaretimde her türlü sorumu cevapladı.

  • çok memnunum

   Uçar bey çok sevdiğim bir doktor herşeyde çok ilgili bir doktorumdur.Her konuda yardımcı olmuştur. Değerli bilgilerini her türlü paylaşmaktadır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • M.barış Pilancı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   2014 un ilk aylariydi. Gebelik testimin pozitif sonuc vermesi ile esimle solugu Alsancak Kent Hastanesinde aldik. Dokturum Baris Pilanci idi ve kendisi ile ilk defa orada tanistik. Gercekten de hamile oldugumu soyledi ve icimdeki kucuk varligin ilk fotografini bana verdi ve birkac kucuk tavsiyede bulundu. Ilk hamileligim oldugu icin etraftan binlerce sey duymama ve Baris Beyi bu sorularla bircok kez rahatsiz etmeme ragmen bir anaokulu ogretmeninin anlayisi ile bizi her defasinda dinledi ve herseye guzelce cevap verdi.Hamileligim boyunca esimle beraber bizi her konuda cok guzel yonlendirdi ve en telaslandigimiz anlarda bile gayet sakin bir sekilde 9 aylik sureci atlatmamizi sagladi. Gerekli testleri yapti ve bebegin tum gelisimini her defasinda anlayabilecegimiz sekilde ayrintili olarak bizimle paylasti.Ve sonunda 2014 Eylul basinda 09.09.2014 tarihinde aslan parcamizi sayesinde kucagimiza almayi basardik. Hani bir akrabanizin damadi ya da kuzeniniz falan doktordur ve siz de ona gitmek istersiniz ya. Iste Baris Bey size bu duyguyu , bu guveni fazlasiyla hissettiriyor. Sanki ailenizin doktoru gibi hastalari ile ilgileniyor ve kendi isinin yaninda psikolojik destek veriyor. Esim ve ben Baris Bey e bir kez daha cok cok tesekkur ederiz. Eger hamilelik gibi stresli bir surec gecirecekseniz, hic dusunmeden kendisi ile tanismanizi oneririm. Insanı tum gereksiz endişelerinden arındıran yaklaşımı, muthis sabri iyimser bakisi nedeniye cok rahat bir gebelik geçirmemde etken oldu.Artik ailede doktor var miydi diye dusunmenize gerek yok. Baris Bey zaten bu is icin yaratilmis :))

  • çok memnunum

   2014 un ilk aylariydi. Gebelik testimin pozitif sonuc vermesi ile esimle solugu Alsancak Kent Hastanesinde aldik. Dokturum Baris Pilanci idi ve kendisi ile ilk defa orada tanistik. Gercekten de hamile oldugumu soyledi ve icimdeki kucuk varligin ilk fotografini bana verdi ve birkac kucuk tavsiyede bulundu. Ilk hamileligim oldugu icin etraftan binlerce sey duymama ve Baris Beyi bu sorularla bircok kez rahatsiz etmeme ragmen bir anaokulu ogretmeninin anlayisi ile bizi her defasinda dinledi ve herseye guzelce cevap verdi.Hamileligim boyunca esimle beraber bizi her konuda cok guzel yonlendirdi ve en telaslandigimiz anlarda bile gayet sakin bir sekilde 9 aylik sureci atlatmamizi sagladi. Gerekli testleri yapti ve bebegin tum gelisimini her defasinda anlayabilecegimiz sekilde ayrintili olarak bizimle paylasti.Ve sonunda 2014 Eylul basinda 09.09.2014 tarihinde aslan parcamizi sayesinde kucagimiza almayi basardik. Hani bir akrabanizin damadi ya da kuzeniniz falan doktordur ve siz de ona gitmek istersiniz ya. Iste Baris Bey size bu duyguyu , bu guveni fazlasiyla hissettiriyor. Sanki ailenizin doktoru gibi hastalari ile ilgileniyor ve kendi isinin yaninda psikolojik destek veriyor. Esim ve ben Baris Bey e bir kez daha cok cok tesekkur ederiz. Eger hamilelik gibi stresli bir surec gecirecekseniz, hic dusunmeden kendisi ile tanismanizi oneririm. Insanı tum gereksiz endişelerinden arındıran yaklaşımı, muthis sabri iyimser bakisi nedeniye cok rahat bir gebelik geçirmemde etken oldu.Artik ailede doktor var miydi diye dusunmenize gerek yok. Baris Bey zaten bu is icin yaratilmis :))

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (22) göz at

 • Nihal Toprak Danaoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Nihal hanım şu anki hamilelik sürecimi takip ediyor. Yaklaşımı, içtenliği ve bilgisi sayesinde aklımda hiç bir şüphe bırakmayan ailecek çok sevdiğimiz mükemmel doktorumuz. Kendisinden çokk memnunum.

  • çok memnunum

   Benim kist ameliyatimi yapti Nihal hanim. Cok sakin ve iyi bir doktor. Herkese gonul rahatligiyla tavsiye ederim. Pazar gunleri bile telefonu cevaplayan doktorlardan.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at