Özel Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kent Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kent Hastanesi İzmir ilinde 8229/1 sokakno:56 Çiğli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Bülent Şengül

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Dr. bülent beyi anneannemin mide barsak şikayetleri sayesinde tanıdım.anneannem 86 yaşında ve barsaklarından ciddi anlamda şikayeti vardı. daha önce başvurduğumuz kurumda kolonoskopi yapılması önerildi ancak korktuğu için yaptırmadı.kent hastanesi hem özel bir hastane hemde tam teşekküllü olması nedeniyle tercihimiz oldu.bülent bey son derece pozitif bir insan. anneannem son derece rahat bir şekilde kolonoskopi ve endoskopi yaptırdı. hiçbir komplikasyon yaşamadı . yaşlı olmasına rağmen hiçbir olumsuz tecrübesi olmadı...

 • Murat Zeytunlu

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   2012 yılı Ekim ayında pankreasımın başındaki tümor nedeniyle whipple ameliyatı geçirdim. Genel cerrahinin en zor ameliyatlarından biri olan operasyonu başarıyla gerçekleştiren ve benim yeniden sağlığıma kavuşmamı sağlayan Murat Zeytunlu hocama minnettarım. Kendisi çok iyi bir doktor olmasının yanısıra gerçekten çok iyi bir insan. Mütevazi kişiliğiyle her zaman güven ve moral veren hocama herşey için teşekkür borçluyum. Bu ciddi rahatsızlıkla karşılaşmanız durumunda mutlaka danışmanızı öneririm.

  • çok memnunum

   15 şubat 2001 yılında mide kanseri teşhisiyle hastaneye yatırıldım. o yıllarda ege üniversitesinde görev yapmakta idi hocamız. sevgili doktorumuz.önce allaha snrada kendisine minnettarım.samimiyeti,moral desteği ve en önemlisi sonsuz sabrından dolayı çok teşekkür ediyorum.o zamandan bu yana 13 yıl geçti ve çok şükür bir rahatsızlığım yok.yolunuz açık olsun doktorum,allah sizi sevdiklerinize bağışlasın . başarılarınızın devamını dilerim.sevgiler

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ethem Tankurt

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   ben Ethem bey in çok eski hastasıyım ve doktorumdan çok memnunum çok ilgili ve araştırmacı bir doktor tam anlamı ile iyileşemedim ama izmirde gitmediğim hastane ve doktor kalmadı bence ethem bey bir numara en kısa zamanda tekrar gideceğim.

  • çok memnunum

   Ben kendisini ilk bir haber bülteninde görmüştüm Ardından websitesine girdim (ethemtankurt.com) ve benim de yıllardır çok çektiğim Reflü hastalığımın tedavisinde uzman olduğunu öğrendim. Zaten Kent Hastanesi de çok temiz ve kaliteli bir hastanedir. Ethem hoca bana ilaç tedavisi uygulamıştı ve kısa sürede sonuç verdi. Ben kendisini şiddetle tavsiye ederim. Bana göre Ege bölgesinde gidebileceğiniz en iyi doktor kendisidir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Özdemir Yararbaş

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hayatımı borclu oldugum insan... son derece mutevazı... yuksek karakterli.. dost... anlayışlı... ne soylesem az geliyor.. tanımak lazım. ellerinden opuyorum... Allah ona ve sevdiklerine uzun mutlu omurler versin diye dua ediyorum.

 • Yılmaz Çirban

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   hastasına ve hasta yakınlarına bu kadar güven veren ve ilgili bir doktor ile karşılaşmış olmak allahın bize bir lütfu diye düşünüyorum. İstanbul da ikamet etmeme rağmen kalp damar hastalığı olan herkeze hastanesini ve Yılmaz Bey i tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   başarılı, hastası ile ilgili kıymetli doktor YILMAZ ÇİRBAN

 • Mehmet Hancıoğlu

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel mesleki donanımı ve başarısının yanısıra,son derece iyiliksever fedakar,humanist ve ahlaklı bir insan,vefalı bir dost,harika aile babası ve iyi bir vatandaştır.Hayatıma tuttuğu ışık ve kattığı anlam için kendisine müteşekkirim.

 • Vasfi Yaradanakul

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   EŞİM BUNDAN 3.5 YIL ÖNCE BEL FITIĞINDAN AMELİYAT OLDU.AMELİYAT SONRASI 3 AY AĞRILARI HAFİFLEDİ.3 AY DAN SONRA ESKİSİNDEN DAHA KÖTÜ OLDU. ÇOK BELLİYDİ HEKİM HATASINDAN OLDUĞU FAKAT TEKRAR MUAYNEYE GİTTİĞİMİZDE AĞRILARIN NORMAL OLDUĞUNU VE HATTA O KADAR AĞRININ OLMAYACAĞINI SÖYLEDİ DR BEY. EŞİM TAMAMEN YARIM İNSAN OLDU. VE O KADAR SAĞLIKLI VE ATLETİK BİR YAPISI VARDI .HİÇ BİR KİLO PROBLEMİDE YOKTU.

 • Buket Öztükel Korkmaz

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   kendileri saat 18:00 kadar hastanede bulunduğunu ve her an ulaşılabileceği için seçtik. birkaç gün önce kızım ateşlendi ve hastaneye yaklaşık 70 km uzaklıkta oturuyorum biz hemen apar topar yola çıktık ve yolda sekreterini aradım durumu anlattık doktorun bakabileceğini söyledi gittiğimizde saat 17:15 ti parayı ödedik ve içeri girmeyi beklerken sekreteri doktorun yanına girdi çıktı ve bizi kabul etmediğini geç gittiğimizi söyleyerek bizi ateşli bi halde öylece bıraktı o an hiçbişey yapamadım kızım ateşliydi çünkü

 • Mehmet Niyazi Alakavuklar

  Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Değerli Doktorum, M.NİYAZİ ALAKAVUKLAR ile 16 Mayıs/2013 te geçirdiğim Değerli doktorunuz ÖMER HARMANCIOĞLU'nun gerçekleştirdiği başarılı meme ameliyatı sonrası tanıştım. Hastanenizde geçirdiğim , Doktorlarınızdan ULUSAL ÇOŞKUN'un yaptığı port takılma operasyonu sonrası sol akciğerimin delinip hava almasını ilk kemoterapi küründen önce dikkatli ve disiplinli çalışması sonucu tespit ederek bana sol akciğerimi kazandırdıran MEHMET NİYAZİ ALAKAVUKLAR Hocama minnettarım.Bu olayı tam zamanında tespit ederek havanın çıkarılması için gerekli girişimlerde bulundu.Kurumunuz kalp damar cerrahisi doktorlarınızdan KUTSAL BEY'in becerisi ve uğraşı sayesinde tüp takılmadan sol akciğerimdeki hava alındı.Kendisine de minnettarım.ALAKAVUKLAR Hocam sayesinde eski sağlığıma kavuşacağıma güvenim sonsuzdur.Bu arada onkoloji hemşireleri (ben onlara melekler demek istiyorum ) Pınar.Şerife ve Nuran Hanımlara da emekleri sabırları ve bize verdikleri enerji nedeniye sonsuz teşekkürler. Bir de ALAKAVUKLAR Hocamın sekreteri Selda'yı en sıkıntılı ve saskın dönemimizde bize gösterdiği güleryüzlü sabırlı davranışlarından dolayı teşekkürle anmadan geçmek istemiyorum.Çok iyi bir onkoloji kadrosu kurmuşsunuz. Bunun yanısıra bir yakınmam olacak , port takımı sonrası olabilecek olumsuzluklara karşı bizi yeterince bilgilendirmeyip sağlığımı tehlikeye atan ULUSAL ÇOŞKUN doktorunuz keşke daha itinalı çalışıp bu olumsuzluğu bize yaşatmasaydı.Bir de bu durum sonrası Hasane Müdürünüz ile 2 kez görüşmek istememize rağmen bunu başaramadık. Böyle donanımlı bir hastanede keşke müdürünüz hastalara daha yakın olabise ve onları dinleyebilseydi. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.Nice sağlıklı günlerde görüşebilmek dileğiyle.... F.MUAZZEZ ÖZDİL

 • Aytül Parlar

  Çocuk Kardiyolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   aytül hocamdan çok memnun kaldım tanıdığım en iyi ve başarılı doktorlardan birtanesi sürekli 1 yıldır hastasıyım gittikçe iyileşiyorum ağrılarım azaldı inşallah tamamen düzelir kalp kapakçığım.iyileşmek için aytül hocanın muane etmesini tavsiye ederim . buradan kalp ve tüm hastalıklarına acil şifalar dilerim.