Buradasınız: 
Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

Göz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

3'ü Göz Hastalıkları profesörü olmak üzere, 8 adet doktor kadrosuyla hizmet vermektedir. daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

3'ü Göz Hastalıkları profesörü olmak üzere, 8 adet doktor kadrosuyla hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hakkı Doğan

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • kararsızım

   Çok iyi doktor 7 seneden beri ona gidiyoruz göz problemim geçti... Sizede tavsiye ederim .Çok iyi bir doktor.... :)

  • çok memnunum

   çok değerli bir sahsiyet yakın zamanda emekli olması tıp dünyası için bir kayıptır. allah senn gibi insanları başımızdan eksik etmesin antalyadan öğretmen hemşerin akız özarslan antalyadan hocam size kontrol amaçlı cuma günü cocuğumu getireceğiö. hazirandan sonra emekliye ayrılıyor dediler çok üzüldüm sevğilerle kal...antalyada bir kardeşiniz olduğunu sakın unutmayın sevğilerle.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Cem Evereklioğlu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Şaşılık şikayetimle gittiğim fakültede Cem hocam beni beni muayane etti.Daha sonra Kayseri Maya Göz Hastanesinde hocama devam ettim. Şaşılık ile ilgili operasyon geçirdim .Bir hasta için en önemli olan şey bir güven meselesidir bunu hastasına fazlasıyla hissettiren bir doktor .tedavim bitti şikayetim yok hastaneden ve doktorumundan çok memnunum . Hastanedeki ilgi ve alakada çok hoşuma gitti.

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine gittim. Şehir dışından gidiyorum hocama.Cem Hocama uzun zaman gidiyorum.Oğlumun şikayeti doğuştan katarak tedavisi devam ediyor. Tedavimiz Şuan Çok iyi gidiyor. Cem hocamdan çok memnum. Kesinlikle her konuda çok iyi Özellikle cerrahlığı mükemmel. Hatta operasyon esnasında resimleyip bana sonra fotoğraflı olarak izahını yapıyor.Dalında çok iyi bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sait Nafiz Mutlu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bir doktorumuzun tavsiyesiyle gittim.Bir kere gittim. Fakat çok memnun ayrıldım. Doktorun hastaya yaklaşımı çok samimi Çok memnun kaldım

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine araştırdım ve annemi bu doktorumza götürdüm.Çok cana yakın bir doktor.Göz dereceleri çok yükseldi.Görme kaybı yaşamaya başlamıştı. Mercek takıldı her iki gözüne. Şuan bir sorun yok.Tedavimiz bitti. Kontrollere gidiyorum.Şikayetimiz hakkında hem doktorumuz olsun hemde yardımcı olsun genel bilgi verdiler.Memnun kaldık.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ayşe Öztürk Öner

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Tavsiye Üzerine gittim. Göz damarlarımda kanama vardı şekerden dolayı. Görme kaybı vardı. Hastaneye gittiğimde Ayşe hocama yönlendirildim.Operasyon geçirdim.Gözlerimi Silikon Taktı 4 ay bu şekilde kaldım. Ve şuan tedavim bitti . Şuan artık net olarak görüyorum. Çok zor süreçten geçtim benim yanımdaydı.Ayşe hocama çok teşekkür ederim .

  • çok memnunum

   Doktor aracılığı ile gittim. Birden bire sağ gözümde körlük başladı.bu şikayette gittim. Zaten şeker hastasıyım sorunlarım oluyordu. İlk gittiğimde çok yakın davrandı bana güven verdi. ameliyat oldum.Retina bozukluğu katarak ve göz kanaması vardı. Doktorumun tedavisi sonucunda şikayetlerim azaldı.Ama halen tedavim devam ediyor. Hocama gidiyorum.Kendisinden çok memnun Allah ondan razı olsun.Bu yazdıklarım az bile hocama Allah onları başımızdan eksik etmesin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

Randevu Hattı

0 850 333 03 44