Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Kayseri
Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

Göz doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

4'ü profesör olmak üzere 10 doktorluk uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

4'ü profesör olmak üzere 10 doktorluk uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Adnan Baltacı

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kayseri Maya Göz Hastanesi'ne gittim. Beni doktorumuza yönlendirdiler.Kızımın gözünde aleji vardı.Bu şikayetle gittik. Hastalık ve tedavi hakkında bizi bilgilendirdi. Tedavimiz halen devam etmekte. Sonuç almaya başladık.Çok ilgili bir doktor.

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine gittim.Gözümde enfeksiyon vardı.1 hafta önce eşimi götürmüştüm. Doktorumuzun hastasına yaklaşımı yok hoşuma gitti.Daha öncede bir arkadaşım onu ısrarla tavsiye etti.tedavim hakkında beni bilgilendirdi. Gayet başarılı ve ilgi bir doktor.Gözle ilgili problemi olan yakınlarıma kesinlikle doktoruma yönlendirim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Ayşe Öztürk Öner

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnternetten ulaştım hocama. İlgisi alakası çok güzeldi. çocuğumun gözüne kardeşi oyuncak atması sonucu yırtılma oldu ve kölük oluştu. travmatik kataraktan dolayı gittim Hocama. Katarakt ameliyatı yapıldı ve çocuğum şuanda gayet iyi,sağlıklı birşekilde görebiliyor. gözündeki hasar tamamen sona erdi. Hocama çok teşekkür ediyorum. ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Diabet hastasıyım ve gözümde kanama meydana gelmişti. Tavsiye üzerine gittim Hocama. ilgisinden çok memnun kaldım. Göz arkasındaki damarlarda kanama meydana geldiği için tedavi uygulandı. ilaç tedavisi ve lazer uygulamasıyla sağlığıma kavuştum. tedavi sürecim devam ediyor. önceden araba kullanamıyordum şuanda kullanabiliyorum. Hocamı herkese tavsiye ediyorum ve ettim de zaten. çok teşekkür ediyorum ve minnettarım kendisine.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ali Keskin

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisinden çok memnun kaldık. Bize zaman ayırdı, ilgisinden, alaksından ve sonuçtan da çok memnunuz. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  • çok memnunum

   Doktorumuzdan çok memnunuz. Tedavisinden de memnun kaldık. Eşim şeker hastası, sürekli ödem oluyordu. Hocamız ameliyatla hepsini düzeltti. Eşimi kör olmaktan kurtardı. Her aradığımızda ulaşabiliyoruz kendisine, yardımcı oluyor. Allah işini gücünü rast getirsin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hakkı Doğan

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hastanede gittiğimde hocaya tesadüfen muayane oldum.Çok canan yakın bir doktor hastasıyla arkadaşı gibi yaklaşıyor.Göz numaralarımı değişmişti. Merak ettiğim soruları en iyi şekilde yanıtladı.gözlerimdeki kuruluk vardı bunun hakkında neler yapmam gerektiğini açıklayarak beni gönderdi sadece ilaç vererek değil.Çok memnun kaldım.

  • çok memnunum

   Her zaman gittiğimiz optikcimiz biz bu doktorumuza yönlendirdi.Oğlum 5 yaşında yaklaşımı oğlumu ikna etmesi çok güzeldi . Normalde oğlum muayanede çok sorun çıkarırdı. Ama hakkı Bey oynatarak muayane etti.Hastalarını en güzel şekilde bilgilendiriyor 2 ay sonra tekrar gideceğiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Ziya Alp Köse

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kızım için gidiyoruz kendisinden çok memnunuz. Alanında çok iyi ayrıca çocuk hastalar konusunda uzman herkese tavsiye ederiz.

  • çok memnunum

   2,5 senedir Kayseri Maya Göz'e gidiyoruz. Doktorumuza bir kaç aydır gidiyoruz. Kızımın gözündeki Kaymadan dolayı gidiyoruz. Doktorumuzun hastasına yaklaşımı çok iyi. Hastalık ve tedavisi hakkında bilgilendirdi. Kızım şuan gözlükle tedavi görüyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (41) göz at

 • Cem Evereklioğlu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Babamın sol göz kapağında meydana gelen bir rahatsızlıktan dolayi devlet hastanesinde ameliyata girmiş ancak personelin tutumu sebebiyle ameliyatı bırakıp çıkmış sonraki bir tarihte tesadüfen hocamıza muayene olması neticesinde tekrardan bizzat kendisi tarafindan basarili bir operasyon yapılmıştır.(babam ameliyattan güle oynaya çıkmıştır) O işin hengamesinde bizi düşünerek sorunumunuzu halletmeside cabası umarım ordinaryuslugunuda görürüz :) Teşekkürler hocam Allah ilmini artırsın!

  • çok memnunum

   endeğerli varlığım çocuğum için gittim beni çok rahatlattı kesinlikle tavsiye ederim.10 numara bir doktor.tşkrlr.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Sait Nafiz Mutlu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Cuma Karakuş ben Uç hafta önce amaliyat oldum Uzağı görme sorunum vardı Dr saıt nazıf mutlu hocama ve ekıbıne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum cok memnunum ısını cok temız yapıyo göz ben amaliyat olmam demeyın gıdın hocamıza danışın tavsıye edıyorum arkadaşlar

  • çok memnunum

   3 Ağustos 2015 tarihinde Lasik Examer lazer ile ameliyat oldum. Ameliyat için 3 yıl araştırma yaptım ve en doğru doktorun Sait Hoca olduğu kanısına vardım. Bu konuda yanılmadığımı ameliyata girdikten sonra anladım. Ameliyat sonrası hiç bir şikayetim olmadı ve şimdi çok net görüyorum. Gözlük ve lenslerimden kurtuldum. Hocama çok teşekkür ederim..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Hacı Okuducu

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sevgili Hacı doktorun mesleki bilgisi,hastalık teşhisi ve el becerisi on numara diyorum.Efendiliği,hastalarına şefkati ile harika bi cerrah...Başarılarının devamını diliyorum.Allah yolunu açık etsin..

 • Mehmet Akif Somdaş

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Mehmet hocam oncelikle selamlarimi iletmek istiyorum.Hocam iki senedir cocuklarimin kulak sorunlariyla hastahaneler gidip geliyorum okadar islemler yapildi bir sonuc alamadik en son sizi duyduk ve takip ettik cocuklarimin durumunu anlattik iki senedir olumlu bir sonuc alamadigimizi siz bize bir haftata aydinlattiniZ İnaniyorumki cocuklarimin kulak sorunu sizin sayenizde normale donecek CENABİ ALLAH hayattaki basarilarinizin tamamina erdirir insallah tesekkur ederim. Not:Cocuklarimin tedavisi devam etmektedir. İaimleri:Hatice ve Unzile Karaaslan

  • çok memnunum

   16 03 2012 cuma günü ameliyat oldum 3gün hastanede kaldım taburcu oldukdan sonra 1 hafta arayla kontrole gitdim şu an durumum çok iyi allah razı olsun yakınlarıma tafsiyede bulundum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

Randevu Hattı

0 850 333 03 44