Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Kayseri
Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

Göz doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

4'ü profesör olmak üzere 10 doktorluk uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

4'ü profesör olmak üzere 10 doktorluk uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cem Evereklioğlu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   endeğerli varlığım çocuğum için gittim beni çok rahatlattı kesinlikle tavsiye ederim.10 numara bir doktor.tşkrlr.

  • çok memnunum

   Şaşılık şikayetimle gittiğim fakültede Cem hocam beni beni muayane etti.Daha sonra Kayseri Maya Göz Hastanesinde hocama devam ettim. Şaşılık ile ilgili operasyon geçirdim .Bir hasta için en önemli olan şey bir güven meselesidir bunu hastasına fazlasıyla hissettiren bir doktor .tedavim bitti şikayetim yok hastaneden ve doktorumundan çok memnunum . Hastanedeki ilgi ve alakada çok hoşuma gitti.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Sait Nafiz Mutlu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hocama tavsiye üzerine geldim. Kırşehirden geldim. İnsancıl ve işini güzel yapan bir doktor. daha önce gittiğimiz doktorlar da fayda bulamadık. Annemin iki gözündede katarak olmasından dolayı gittim. operasyon geçirdi ve şuanda tedavi süreci olumlu devam ediyor. çok memnun kaldı annem. İki arkadaşıma daha şimdiden tavsiye ettim.

  • çok memnunum

   Daha önce akrabam ameliyat olmuştu. tavsiyesiyle gittim Hocama. Astigmattan ameliyat oldum hocama. ameliyat öncesinde bana açıklamalarda bulunmuştu. 1 ay sonra netleşme olur demişti. dediğide oldu. Ameliyata girmeden önce ameliyatın ne kadar süreceğini ve nasıl işlem yapılacağını bizzat kendisi kağıda çizerek anlattı. sorduğum bütün sorulara yanıt verdi. Sağlığım gayet iyi şuanda. kesinlikle tavsiye ediyorum hocamı bu sorunu yaşayan herkese.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ayşe Öztürk Öner

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnternetten ulaştım hocama. İlgisi alakası çok güzeldi. çocuğumun gözüne kardeşi oyuncak atması sonucu yırtılma oldu ve kölük oluştu. travmatik kataraktan dolayı gittim Hocama. Katarakt ameliyatı yapıldı ve çocuğum şuanda gayet iyi,sağlıklı birşekilde görebiliyor. gözündeki hasar tamamen sona erdi. Hocama çok teşekkür ediyorum. ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Diabet hastasıyım ve gözümde kanama meydana gelmişti. Tavsiye üzerine gittim Hocama. ilgisinden çok memnun kaldım. Göz arkasındaki damarlarda kanama meydana geldiği için tedavi uygulandı. ilaç tedavisi ve lazer uygulamasıyla sağlığıma kavuştum. tedavi sürecim devam ediyor. önceden araba kullanamıyordum şuanda kullanabiliyorum. Hocamı herkese tavsiye ediyorum ve ettim de zaten. çok teşekkür ediyorum ve minnettarım kendisine.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ali Keskin

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisinden çok memnun kaldık. Bize zaman ayırdı, ilgisinden, alaksından ve sonuçtan da çok memnunuz. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  • çok memnunum

   Doktorumuzdan çok memnunuz. Tedavisinden de memnun kaldık. Eşim şeker hastası, sürekli ödem oluyordu. Hocamız ameliyatla hepsini düzeltti. Eşimi kör olmaktan kurtardı. Her aradığımızda ulaşabiliyoruz kendisine, yardımcı oluyor. Allah işini gücünü rast getirsin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hakkı Doğan

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hastanede gittiğimde hocaya tesadüfen muayane oldum.Çok canan yakın bir doktor hastasıyla arkadaşı gibi yaklaşıyor.Göz numaralarımı değişmişti. Merak ettiğim soruları en iyi şekilde yanıtladı.gözlerimdeki kuruluk vardı bunun hakkında neler yapmam gerektiğini açıklayarak beni gönderdi sadece ilaç vererek değil.Çok memnun kaldım.

  • çok memnunum

   Her zaman gittiğimiz optikcimiz biz bu doktorumuza yönlendirdi.Oğlum 5 yaşında yaklaşımı oğlumu ikna etmesi çok güzeldi . Normalde oğlum muayanede çok sorun çıkarırdı. Ama hakkı Bey oynatarak muayane etti.Hastalarını en güzel şekilde bilgilendiriyor 2 ay sonra tekrar gideceğiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Ziya Alp Köse

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   2,5 senedir Kayseri Maya Göz'e gidiyoruz. Doktorumuza bir kaç aydır gidiyoruz. Kızımın gözündeki Kaymadan dolayı gidiyoruz. Doktorumuzun hastasına yaklaşımı çok iyi. Hastalık ve tedavisi hakkında bilgilendirdi. Kızım şuan gözlükle tedavi görüyor.

  • çok memnunum

   Yorumlarından ve bizi aydınlatmasından memnunuz. Yalnızca teşhis ve tedavi konusunda değil, bizim anlayabileceğimiz dilde yapıyor açıklamalarını. Oğlum, eşim, annem ailecek kendisine gidiyoruz. Kendisinden çok memnunuz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (40) göz at

 • Mehmet Akif Somdaş

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Mehmet hocam oncelikle selamlarimi iletmek istiyorum.Hocam iki senedir cocuklarimin kulak sorunlariyla hastahaneler gidip geliyorum okadar islemler yapildi bir sonuc alamadik en son sizi duyduk ve takip ettik cocuklarimin durumunu anlattik iki senedir olumlu bir sonuc alamadigimizi siz bize bir haftata aydinlattiniZ İnaniyorumki cocuklarimin kulak sorunu sizin sayenizde normale donecek CENABİ ALLAH hayattaki basarilarinizin tamamina erdirir insallah tesekkur ederim. Not:Cocuklarimin tedavisi devam etmektedir. İaimleri:Hatice ve Unzile Karaaslan

  • çok memnunum

   16 03 2012 cuma günü ameliyat oldum 3gün hastanede kaldım taburcu oldukdan sonra 1 hafta arayla kontrole gitdim şu an durumum çok iyi allah razı olsun yakınlarıma tafsiyede bulundum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

Randevu Hattı

0 850 333 03 44