Buradasınız: 
Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

Göz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

3'ü Göz Hastalıkları profesörü olmak üzere, 8 adet doktor kadrosuyla hizmet vermektedir. daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

3'ü Göz Hastalıkları profesörü olmak üzere, 8 adet doktor kadrosuyla hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cem Evereklioğlu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   endeğerli varlığım çocuğum için gittim beni çok rahatlattı kesinlikle tavsiye ederim.10 numara bir doktor.tşkrlr.

  • çok memnunum

   Şaşılık şikayetimle gittiğim fakültede Cem hocam beni beni muayane etti.Daha sonra Kayseri Maya Göz Hastanesinde hocama devam ettim. Şaşılık ile ilgili operasyon geçirdim .Bir hasta için en önemli olan şey bir güven meselesidir bunu hastasına fazlasıyla hissettiren bir doktor .tedavim bitti şikayetim yok hastaneden ve doktorumundan çok memnunum . Hastanedeki ilgi ve alakada çok hoşuma gitti.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Sait Nafiz Mutlu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hocama tavsiye üzerine geldim. Kırşehirden geldim. İnsancıl ve işini güzel yapan bir doktor. daha önce gittiğimiz doktorlar da fayda bulamadık. Annemin iki gözündede katarak olmasından dolayı gittim. operasyon geçirdi ve şuanda tedavi süreci olumlu devam ediyor. çok memnun kaldı annem. İki arkadaşıma daha şimdiden tavsiye ettim.

  • çok memnunum

   Daha önce akrabam ameliyat olmuştu. tavsiyesiyle gittim Hocama. Astigmattan ameliyat oldum hocama. ameliyat öncesinde bana açıklamalarda bulunmuştu. 1 ay sonra netleşme olur demişti. dediğide oldu. Ameliyata girmeden önce ameliyatın ne kadar süreceğini ve nasıl işlem yapılacağını bizzat kendisi kağıda çizerek anlattı. sorduğum bütün sorulara yanıt verdi. Sağlığım gayet iyi şuanda. kesinlikle tavsiye ediyorum hocamı bu sorunu yaşayan herkese.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ayşe Öztürk Öner

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnternetten ulaştım hocama. İlgisi alakası çok güzeldi. çocuğumun gözüne kardeşi oyuncak atması sonucu yırtılma oldu ve kölük oluştu. travmatik kataraktan dolayı gittim Hocama. Katarakt ameliyatı yapıldı ve çocuğum şuanda gayet iyi,sağlıklı birşekilde görebiliyor. gözündeki hasar tamamen sona erdi. Hocama çok teşekkür ediyorum. ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Diabet hastasıyım ve gözümde kanama meydana gelmişti. Tavsiye üzerine gittim Hocama. ilgisinden çok memnun kaldım. Göz arkasındaki damarlarda kanama meydana geldiği için tedavi uygulandı. ilaç tedavisi ve lazer uygulamasıyla sağlığıma kavuştum. tedavi sürecim devam ediyor. önceden araba kullanamıyordum şuanda kullanabiliyorum. Hocamı herkese tavsiye ediyorum ve ettim de zaten. çok teşekkür ediyorum ve minnettarım kendisine.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ali Keskin

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   4 ay önce maya göz gitmiştim.Ali hocamız muayane etti. Ameliyat olması gerekiyor dedi. Katarak şikayetimiz var.Ameliyat oldu kayınvaldem.Hastaya olan ilgisi dikkatimi çekti. Detaylı muayane etti. Hasta Takibi çok iyi.Katarak ilgili bilgilendirdi.Ameliyat öncesi ve sonrası neler olacağını bize anlattı.Doktor memnun kaldık.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hakkı Doğan

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • kararsızım

   Çok iyi doktor 7 seneden beri ona gidiyoruz göz problemim geçti... Sizede tavsiye ederim .Çok iyi bir doktor.... :)

  • çok memnunum

   çok değerli bir sahsiyet yakın zamanda emekli olması tıp dünyası için bir kayıptır. allah senn gibi insanları başımızdan eksik etmesin antalyadan öğretmen hemşerin akız özarslan antalyadan hocam size kontrol amaçlı cuma günü cocuğumu getireceğiö. hazirandan sonra emekliye ayrılıyor dediler çok üzüldüm sevğilerle kal...antalyada bir kardeşiniz olduğunu sakın unutmayın sevğilerle.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Ziya Alp Köse

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine gittim Hocamıza. Hocamın hakkında olumlu şeyler duydum. Umreden geldikten sonra gözümde bir karartı oluştu ve doktora gittiğimde gözümde yırtılma oluştuğunu söyledi. çok fazla zorlanmadan dolayı olduğunu söyledi. nasıl davranmam gerektiğini ilaçları nasıl kullanacağımı uzun uzun anlattı. merhem ve damla tedavisi uygulanıyo,tedavi süreci devam etmektedir. ihtiyac duyan herkese de tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Kayseri gözde gittiğimizde müsait doktorumuzdu.Yaklaşımı ve tedavi ve rahatsızlığımız hakkında bilgilendiriyor.Çocuklarla diyologu çok iyi.Kullanacağımız ilaç hakkında bile detaylı bilgi veriyor.Kızımın gözünde arpacık çıkmıştı.Şuan bir şikayeti kalmadı.Ben ve eşimde miyop ve astigmat şikayetimizle gidiyoruz. Yakınlarıma tavsiye ediyoruz .Doktorumuzdan çok memnunuz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (35) göz at

Randevu Hattı

0 850 333 03 44