Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Kayseri
Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

Göz doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı

Randevu Hattı: 0 850... numarayı göster

4'ü profesör olmak üzere 10 doktorluk uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

4'ü profesör olmak üzere 10 doktorluk uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Adnan Baltacı

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kayseri Maya Göz Hastanesi'ne gittim. Beni doktorumuza yönlendirdiler.Kızımın gözünde aleji vardı.Bu şikayetle gittik. Hastalık ve tedavi hakkında bizi bilgilendirdi. Tedavimiz halen devam etmekte. Sonuç almaya başladık.Çok ilgili bir doktor.

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine gittim.Gözümde enfeksiyon vardı.1 hafta önce eşimi götürmüştüm. Doktorumuzun hastasına yaklaşımı yok hoşuma gitti.Daha öncede bir arkadaşım onu ısrarla tavsiye etti.tedavim hakkında beni bilgilendirdi. Gayet başarılı ve ilgi bir doktor.Gözle ilgili problemi olan yakınlarıma kesinlikle doktoruma yönlendirim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Ayşe Öztürk Öner

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnternetten ulaştım hocama. İlgisi alakası çok güzeldi. çocuğumun gözüne kardeşi oyuncak atması sonucu yırtılma oldu ve kölük oluştu. travmatik kataraktan dolayı gittim Hocama. Katarakt ameliyatı yapıldı ve çocuğum şuanda gayet iyi,sağlıklı birşekilde görebiliyor. gözündeki hasar tamamen sona erdi. Hocama çok teşekkür ediyorum. ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Diabet hastasıyım ve gözümde kanama meydana gelmişti. Tavsiye üzerine gittim Hocama. ilgisinden çok memnun kaldım. Göz arkasındaki damarlarda kanama meydana geldiği için tedavi uygulandı. ilaç tedavisi ve lazer uygulamasıyla sağlığıma kavuştum. tedavi sürecim devam ediyor. önceden araba kullanamıyordum şuanda kullanabiliyorum. Hocamı herkese tavsiye ediyorum ve ettim de zaten. çok teşekkür ediyorum ve minnettarım kendisine.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ali Keskin

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisinden çok memnun kaldık. Bize zaman ayırdı, ilgisinden, alaksından ve sonuçtan da çok memnunuz. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  • çok memnunum

   Doktorumuzdan çok memnunuz. Tedavisinden de memnun kaldık. Eşim şeker hastası, sürekli ödem oluyordu. Hocamız ameliyatla hepsini düzeltti. Eşimi kör olmaktan kurtardı. Her aradığımızda ulaşabiliyoruz kendisine, yardımcı oluyor. Allah işini gücünü rast getirsin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hakkı Doğan

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Araştırdım annemi götürdüm.Gözü enfeksiyon kapmıştı.Tedavi görüyor.Biraz geçiktirdik. Hakkı hocamızı geç bulduğumuz için tedavi sürecimiz uzadı.Hastasına Karşı çok ilgili ve güler yüzlü çok memnunuz.Herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Bizim bir öğretim üyesi yakınımız var.Kendisi bizzat götürdü beni.Zona hastalığı geçirmiştim.Sağ gözümde şikayetim vardı.Tedavi görüyorum.Biraz zaman alacak ama netice alınacak dedi Hakkı hocam ve ilerleme var tedavimde.Hastasına karşı çok yumuşak davranıyor ve güler yüzlü olması bir profesör olarak memnun oldum.Çok teşekkür ederim .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Sait Nafiz Mutlu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bir tavsiye üzerine gittim.Amcamın oğlu gitmişti ameliyat olmuştu.Başarılı geçti.Daha sonrasında benimde rahatsızlığım olduğunda hocamdan önce gittiğim başka hastanede bu ameliyat gerekiyor ama yapamayacaklarını söylediler.Hocama gittiğimde hocam hiç tereddüüt etmeden Lasek ameliyatını gerçekleştirdi. Çok ilgilendi ameliyat önce ve sonra hatta halen arayan bilgi alıyor durumumla ilgili .Hastasına olan takibi çok güzel .Doktor çok memnunum.

  • çok memnunum

   Daha önce Kayseri göz çok özgüler almıştım.Bunun üzerine gittim hastaneden doktoruma muayene oldum.İlgi ve alakası ve hastalığımla ilgili önergeleri beni memnun etti.Tedavi oldum başarılı geçtim.Kendisinden çok memnunum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at

 • Ziya Alp Köse

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Oğlumun miyop rahatsızlıgından dolayı tercih etmiştik ve sonra tedavisinden memnun kaldıgımız için devam ettik. Dürüst bir doktor. Söylenilecek şeyleri söylüyor. yapamayacağı şeyleri söylemiyor. Her altı ayda bir kontrollerini gerçekleştirdiğimiz Göz derecesini kademe kademe yükseltmemiz gerektiği hakkında detaylı olarak bilgilendiriyor. Anneminde göz rahatsızlıgından dolayı götürdüm.

  • çok memnunum

   Hocama gitmeden önce araştırdım. hangi okuldan mezun olduğu ihtisasını nerede yaptıgı gibi detayları inceledim. Hasta yorumlarıda etkiledi beni. Gittğimde ilgisi güzeldi. Kızımın gözünde Hipermetrop vardı bu nedenle gittik. Kızım için genel kontrolleüri gerçekleştiriyoruz. Gözlük numarasının derecelerini ayarlamak için. Tanıdıklarıma tavsiye edebileceğim bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (47) göz at

 • Cem Evereklioğlu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Ünüversite hastanesinde gittiğim doktorun tavsiyesiyle ulaştım Hocam'a. Kızımın göz kaymasından dolayı ameliyat oldu ve gözündeki kayma tamamıyle geçti. İlgisi ve bilgisi mükemmel bir doktor.

  • çok memnunum

   Gözümde akıntı olmasından dolayı gittim. Tanıdıklarımın tavsiyesiyle gittim. Delikanlı bir doktor ve doktor kasıntısı olmayan bir doktor. Lazerle kanal açma tedavisi uygulandı tek gözüme de lens tedavisi uygulandı. İlgisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (26) göz at

 • Hacı Okuducu

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sevgili Hacı doktorun mesleki bilgisi,hastalık teşhisi ve el becerisi on numara diyorum.Efendiliği,hastalarına şefkati ile harika bi cerrah...Başarılarının devamını diliyorum.Allah yolunu açık etsin..

 • Mehmet Akif Somdaş

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Mehmet hocam oncelikle selamlarimi iletmek istiyorum.Hocam iki senedir cocuklarimin kulak sorunlariyla hastahaneler gidip geliyorum okadar islemler yapildi bir sonuc alamadik en son sizi duyduk ve takip ettik cocuklarimin durumunu anlattik iki senedir olumlu bir sonuc alamadigimizi siz bize bir haftata aydinlattiniZ İnaniyorumki cocuklarimin kulak sorunu sizin sayenizde normale donecek CENABİ ALLAH hayattaki basarilarinizin tamamina erdirir insallah tesekkur ederim. Not:Cocuklarimin tedavisi devam etmektedir. İaimleri:Hatice ve Unzile Karaaslan

  • çok memnunum

   16 03 2012 cuma günü ameliyat oldum 3gün hastanede kaldım taburcu oldukdan sonra 1 hafta arayla kontrole gitdim şu an durumum çok iyi allah razı olsun yakınlarıma tafsiyede bulundum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Osman Çevik

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

Randevu Hattı

0 850 333 03 44