Buradasınız: 
Özel Kayseri Göz Hastanesi

Özel Kayseri Göz Hastanesi

Göz doktoru, Acil tıp doktoru, Pratisyen hekim

Bilgileri düzenle

Özel Kayseri Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 8 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kayseri Göz Has... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kayseri Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 8 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kayseri Göz Hastanesi Kayseri ilinde Tacettin Veli Mahallesi, Tacettin Veli Bulvarı, No:28, 38070 Melikgazi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Fatih Günan

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Fatih hocam ve ekibi sayesinde gözlüklerden kurtuldum. Hocama ve ekibine teşekkürler...Kızımla Aramızdaki gözlük engelini kaldırdık

  • çok memnunum

   Gözlükten kurtulmak için araştırma yaptım ve Fatih Bey'in İLASİK yöntemiyle ameliyat oldum. Ameliyat 10-15 dk sürdü. Şu an 2 yıl oldu çok iyi görüyorum.Herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at

 • Nilgün İlgün Özali

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Çocuğum için gittim bu doktora. Bir kaç doktordan sonuç alamadık. Eline koluna sağlık. Allah ondan razı olsun. Ben bu kadar beklemiyordum. Nerde senin gibi doktorlar şimdi.

  • çok memnunum

   Biz Almanyadan geldik. Tavsiye uzerıne bu doktara basvurduk. Tek kelıme ıle mukemmel. Tıp konusunda Ulkemız Almanyadan kesınlıkle daha iyi. Böyle doktorlar keske Almanyada olsa.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Kenan Uğurlu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   MÜKEMMEL ÖTESİ BİR DOKTORDUR. HERKESE TAVSİYE EDERİM. KENAN BEY KADAR MÜTEVAZİ BİR DOKTOR ŞİMDİYE KADAR GÖRMEDİM. ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN .Kayserigöz HASTANESİNİN EN MÜTEVAZİ DOKTORUDUR.

  • çok memnunum

   MUHTEŞEM BİR DOKTOR ÇOK İYİ DİNLEYEN VE ÇOK İYİ DEĞERLENDİREN BİR DOKTOR.EN ÖNEMLİSİ HASTALAR ARASINDA ASLA AYRIM YAPMAYAN ALAKALI ,NEZAKET SAHİBİ ÇOK TEŞEKKÜRLER ...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at