Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Melikgazi
Özel Kayseri Göz Hastanesi

Özel Kayseri Göz Hastanesi

Göz doktoru, Pratisyen hekim

Bilgileri düzenle

Özel Kayseri Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 8 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kayseri Göz Has... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kayseri Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 8 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kayseri Göz Hastanesi Kayseri ilinde Tacettin Veli Mahallesi, Tacettin Veli Bulvarı, No:28, 38070 Melikgazi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Fatih Günan

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bugüne kadar bir çok doktora gittim. Lazer ameliyatı olan hastalardan İ lasik sisteminin Türkeyide sadece bir hastanede olduğunu ve çok az sayda hekim tarafından yapıldığını öğrendim. Fatih hoca ile tanışıncaya kadarda lazer olma konusunda ikna olmadım. Fatih Bey'e bütün Kayseri Göz Hastanesi personeline, güler yüzlü ve samimiyetlerine çok teşekkür ederim. Neden size Altın elli cerrah, tatlı dilli doktor dediklerini şimdi çok iyi anlıyorum.

  • çok memnunum

   23-24 Mayıs 2015 te düğünüm olacaktı. düğünüme 3 gün kalmıştı ve yanlış ve ilgsiz devlet hastanesi tedavisi sonucu gözlerim katarit denilen bir enfeksiyon kapmıştı. Fatih bey çok yoğun olmasına rağmen durumumu belirttim ve kendisine muayene oldum. Sol gözüm kapalı ve güneş ışığına hiç bakamazken, düğün günü gözüm açıldı ve geçici lens yarmıyla hayatıma kaldığım yerden devam ettim. Bu arada yaklşık 10 gün boyunca sol gözümün inanılmaz şekilde ağrıdığını belirtmek isterim. Fatih bey ve arkadaşlarından Allah razı olsun. Hayatım en mutlu gününde sağlığıma kavuştum. Çok çok teşekkürler... Erkan KAPLAN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (88) göz at

 • Mustafa Koç

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hocam harıkasınız ankarada gitmediğim doktor kalmamıştı umutlarım bitmişti fakat isze muayene oluncaya kadar allah senden razı olsun sizinle hayatıma yeniden başladım hocam sagılarımla

  • çok memnunum

   merhaba,kayseri göz hastanesine ilk defa gittim arkadaşlar bana op.dr Mustafa KOÇ'u önerdiler gerçekten çok memnun kaldım çok güleryüzlü ve tecrübeli bir hekim herkesede tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Nilgün İlgün Özali

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Çocuğum için gittim bu doktora. Bir kaç doktordan sonuç alamadık. Eline koluna sağlık. Allah ondan razı olsun. Ben bu kadar beklemiyordum. Nerde senin gibi doktorlar şimdi.

  • çok memnunum

   Biz Almanyadan geldik. Tavsiye uzerıne bu doktara basvurduk. Tek kelıme ıle mukemmel. Tıp konusunda Ulkemız Almanyadan kesınlıkle daha iyi. Böyle doktorlar keske Almanyada olsa.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Berrin Uzunovalı

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ben göz retinası ile ilgili rahatsızlıgım dan dolayı berrin hocama muane oldum aslında ben hacettepe ünv hastaneside aylık konturollerimi yaptırıyordum birde kayseri göze gittim ama berrin hocammı teprik ediyorum ankaradaki prf larla ayını teşisi koydu ve benim aylık konturolarımı aksatmamı istedi tafsiye ederim.

  • çok memnunum

   YILLARDIR GÖZÜMDEBİR ET PARÇASIYLA DOLAŞTIM İNSANLARIN BAKIŞLARI DA BENİ RAHATSIZ ETTİ BU ET PARÇANINI ALDIRABİLİRMİYİM DİYE ARAŞTIRDIM VE KAYSERİGÖZ HASTANESİDEN OP.DR.BERRİN UZUNOVALIYI TAVSİYE ETTİLER KENDİSİNDEN RANDEVU ALIP MUAYENEYE GELDİM VE ÇOK İLGİLENDİ BEMNİMLE ÇOK MEMNUN OLDUM AMELİYATLA BU ETİN ALINABİLECEĞİNİ SÖYLEYİNCE DE ÇOK SEVİNDİM PİTERJİUM AMELİYATI DENİYORMUŞ İYİKİDE AMELİYAT OLMUŞUM ŞİMDİ KENDİMİ DAHA İYİ HİSSEDİYORUM TEŞEKKÜRLER HOCAM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Kenan Uğurlu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Çok iyi bir doktor Allah yolunu açık etsin Çalıştığı kurumda temiz, kaliteli disiplinli özenli ve nitelikli bir hastane. Çalışanları özellikle asistanı çok iyi bibirisi tavsiye ederim

  • çok memnunum

   Kayserideki en iyi hekim bence.Hastasıyla empati yapan ,tecrübesiyle ve titizliğiyle mükemmel bir doktor.Bizim aile doktorumuz oğlumun göztembelliğini düzeltti.Çok teşekkür ediyorum kıymetli doktorumuza.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at