Buradasınız: 
Özel Kayseri Göz Hastanesi

Özel Kayseri Göz Hastanesi

Göz doktoru, Pratisyen hekim

Bilgileri düzenle

Özel Kayseri Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 8 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kayseri Göz Has... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kayseri Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 8 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kayseri Göz Hastanesi Kayseri ilinde Tacettin Veli Mahallesi, Tacettin Veli Bulvarı, No:28, 38070 Melikgazi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Fatih Günan

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Keratokonus rahatsızlğı sonucu bir özel hastaneye gittim gözüme croslink ameliyatı önerdiler. Muayene sonrasında aynı rahatsızlıkdan ameliyat olup kontrole gelen iki hastayla konuştum ameliyat yaklaşık 2 saat sürüyor ve ameliyat sonrası biraz sıkıntılı geçiyor dediler. İnternetten ve Eczacı yakınım aracılığıyla aldığım duyumlarda Kayseri Göz Hastanesi Fatih GÜNAN beyden bahsettiler. Kendisine muayene oldum ve aynı ameliyatı daha gelişmiş bir teknoloji olan Hızlandırılmış crosslink cihazıyla 30 dakikadan daha az sürede ameliyat yaptığını anlattı. İçim çok rahatladı. Sonradan anladım ki Dr Fatih Bey her türlü cihaz ve ekibmanı dünyada son teknolojiden yararlanarak dizayn ettirmiş. Hasta iletişimi, güleryüzü ve hastayı rahatlatması gerçekten çok iyi. Hatta ona altın elli cerrah diyorlar. Şimdi çok iyiyim ve bu yaşadıklarımı her yerde herkese anlatıyorum. İnsanın gözü çok kıymetli bir organı. Teşekkür ederim Fatih Bey.

  • çok memnunum

   Göz yaşı kanallarımdan fatih beye tedavi oldum. Başka bir profesöre gittim büyük ameliyat gerektirir demişti Fatih bey güzel bir tedaviyle bana yardımcı oldu ameliyatsız tedavimi yaptı.. İşinin ehli, profesyonel, titiz, az ve öz konuşan, çok ciddi bir insan. Tavsiye üzerine ulaştığımızdan bende herkese tavsiye ederim. Dilerim ülkemizde kendisi gibi uzman, herkesin ulaşabileceği doktorlar olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (64) göz at

 • Mustafa Koç

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hocam harıkasınız ankarada gitmediğim doktor kalmamıştı umutlarım bitmişti fakat isze muayene oluncaya kadar allah senden razı olsun sizinle hayatıma yeniden başladım hocam sagılarımla

  • çok memnunum

   merhaba,kayseri göz hastanesine ilk defa gittim arkadaşlar bana op.dr Mustafa KOÇ'u önerdiler gerçekten çok memnun kaldım çok güleryüzlü ve tecrübeli bir hekim herkesede tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Nilgün İlgün Özali

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Çocuğum için gittim bu doktora. Bir kaç doktordan sonuç alamadık. Eline koluna sağlık. Allah ondan razı olsun. Ben bu kadar beklemiyordum. Nerde senin gibi doktorlar şimdi.

  • çok memnunum

   Biz Almanyadan geldik. Tavsiye uzerıne bu doktara basvurduk. Tek kelıme ıle mukemmel. Tıp konusunda Ulkemız Almanyadan kesınlıkle daha iyi. Böyle doktorlar keske Almanyada olsa.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Berrin Uzunovalı

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ben göz retinası ile ilgili rahatsızlıgım dan dolayı berrin hocama muane oldum aslında ben hacettepe ünv hastaneside aylık konturollerimi yaptırıyordum birde kayseri göze gittim ama berrin hocammı teprik ediyorum ankaradaki prf larla ayını teşisi koydu ve benim aylık konturolarımı aksatmamı istedi tafsiye ederim.

  • çok memnunum

   YILLARDIR GÖZÜMDEBİR ET PARÇASIYLA DOLAŞTIM İNSANLARIN BAKIŞLARI DA BENİ RAHATSIZ ETTİ BU ET PARÇANINI ALDIRABİLİRMİYİM DİYE ARAŞTIRDIM VE KAYSERİGÖZ HASTANESİDEN OP.DR.BERRİN UZUNOVALIYI TAVSİYE ETTİLER KENDİSİNDEN RANDEVU ALIP MUAYENEYE GELDİM VE ÇOK İLGİLENDİ BEMNİMLE ÇOK MEMNUN OLDUM AMELİYATLA BU ETİN ALINABİLECEĞİNİ SÖYLEYİNCE DE ÇOK SEVİNDİM PİTERJİUM AMELİYATI DENİYORMUŞ İYİKİDE AMELİYAT OLMUŞUM ŞİMDİ KENDİMİ DAHA İYİ HİSSEDİYORUM TEŞEKKÜRLER HOCAM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Kenan Uğurlu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   MÜKEMMEL ÖTESİ BİR DOKTORDUR. HERKESE TAVSİYE EDERİM. KENAN BEY KADAR MÜTEVAZİ BİR DOKTOR ŞİMDİYE KADAR GÖRMEDİM. ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN .Kayserigöz HASTANESİNİN EN MÜTEVAZİ DOKTORUDUR.

  • çok memnunum

   MUHTEŞEM BİR DOKTOR ÇOK İYİ DİNLEYEN VE ÇOK İYİ DEĞERLENDİREN BİR DOKTOR.EN ÖNEMLİSİ HASTALAR ARASINDA ASLA AYRIM YAPMAYAN ALAKALI ,NEZAKET SAHİBİ ÇOK TEŞEKKÜRLER ...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at