Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru İzmir
Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

Göz doktoru, Algoloji doktoru

Bilgileri düzenle

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet algoloji uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi İzmir ilinde 1400 sokakno:10 Alsancak adresinde bulunmak... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet algoloji uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi İzmir ilinde 1400 sokakno:10 Alsancak adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mahmut Kaşkaloğlu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Kardeşimin tavsiyesi üzerine gözlüklerden kurtulmak amacıyla başvurduğum Kaşkaloğlu Göz Hastanesinden çok memnunum. Benim gibi heyecanlanan ve korkan hastalara ilgilerini esirgemedikleri için çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Doktor Mahmut Kaşkaloğlu ile tanışmam katarakt ameliyatı olan bir arkadaşımın sayesinde oldu. Dr. Mahmut bey ile görüştükten sonra ameliyat ile gözlüklerimden tamamen kurtulabileceğimi söyledi.Bu benim için sürpriz oldu ben numarasının küçültülmesini bekliyordum ama tamamen kurtarılabileceğini anlattı.Ameliyat olmadan önce tekrar detaylı olarak muayene oldum.Ondan sonra ameliyata girdim.Ameliyattan sonra kontrollerim yapıldı ve gözlüksüz hayatım başladı. Dr. Mahmut Kaşkaloğluna tekrardan teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hülya Bolu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   17 senedir gözlük kullanıyordum. Çocukluğumdan beri gözlüklerim bana engel oluyordu. Gözlüklerimden kurtulmaya karar verdim ve hemen araştırmalara başladım. Yaptığım uzun araştırmalar sonucunda kendimi Kaşkaloğlu Göz Hastanesine emanet etmeye karar verdim. Ameliyat öncesi doktorum bana gözümle ilgili bütün bilgileri aktardı ve beni bilgilendirdi. Ameliyat zamanı geldiğinde doktorumuz bir reçete verdi o reçetedeki ilaçları almak için eşim eczaneye gitti. Eczaneden geldiğinde ben ameliyattan çıkmıştım. Ameliyat çok rahat geçti ve çok kısa sürdü. Ameliyatımı gerçekleştiren Op. Dr. Hülya Bolu’ya ve Kaşkaloğlu Göz Hastanesi ekibine bana gözlüksüz hayat sundukları için çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Sayın Dr. Hülya Bolu ile İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesinde tanıştık ve teyzemin katarakt ameliyatını gerçekleştirdi. muayeneden sonra bize istersek yakın gözlüğümüzden de kurtulabileceğimizi söyledi ve ameliyatta uzak yakın mercek kullanıldı. şu an teyzem hem katarakından kurtuldu hem de gözlüklerinden. Resmen sihirli değnek değdi gözlerimize. Kendisine teşekkür ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at