Özel Karabük Vatan Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Genel cerrah, Nörolog, Mikrobiyolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Fizik tedavi uzmanı, Ağız diş ve çene cerrahı, Kalp ve damar cerrahı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Kardiyolog, Ürolog, Göz doktoru, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Dermatolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sibel Mutlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Çocuk sahibi olma isteğiyle daha önce başka bir doktora gidiyordum ancak çok memnun kalmadım açıkçası. Arkadaşımın tavsiyesi ile Sibel Hanıma gittim. Sibel Hanımın ilgisi ve desteğiyle şuan gebeyim, bence Karabük'teki en iyi Kadın Doğum Uzmanı. Tereddütsüz tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Doktor hanim beni gebeligimin basindan beri takip etti , normal dogumdan cok korkuyordum beni normal dogum için cesaretlendirdi ve epidural ile çok rahat bir dogum yaptim.çok tesekkür ederim ve herkese doktor hanimi tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hakan Özçelebi

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bende her hasta olduğumda arkadaşıma zorla arattırıyorum ve her zaman bir fikri var teşekkkür ederiz :D

  • çok memnunum

   Kizimizin hastaligina care bulup,bana ve esime derin nefes aldirdigi icin ,Kendi dalinda en iyi Doktor olarak gordugum Hakan Bey'e cok tesekkur ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at