Özel İzmir Metropol Tıp Merkezi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Genel cerrah, Göz doktoru, İç hastalıkları uzmanı, Gastroenterolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kardiyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Ağız ve diş sağlığı, Radyolog, Göğüs hastalıkları doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel İzmir Metropol Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastal... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel İzmir Metropol Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel İzmir Metropol Tıp Merkezi İzmir ilinde Şemikler mahallesi Anadolu Cad.no:593 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Lider Çelik

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hakikaten çok iyi bir doktor mesleğini hakkıyla yapan bir doktor milyonda bir böylesi görülür helal olsun doktorumuza hayat boyu basarılarının devamını diliyorum

  • memnun değilim

   hastayla ilgilenmesinde, saygıda bir sorun yok ancak doğru tedavi almadım kendisinden. Kirpik diplerimin iltihaplandiğını söyleyip ilaçlar yazdı. 15 gün söylendiği gibi ilaçları kullandım ancak hiçbir iyileşme olmadı. 15 gündür gözlerimin yanmasının geçmesini bekliyorum. Ya teşhis ya da tedavi yanlış. maalesef yarın başka bir doktora muayene olacağım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Önder Çolakoğlu

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   (02.12.2014) Işıl Arslan Dr.Önder beye şiddetli mide ağrısı sebebiyle geldim.Daha muayenehanesine girdiğim andan itibaren doğru adres ve doğru dr. ile karşılaşmanın huzuru içinde rahatladım.Çünkü gaziemirde oturuyor olup onca yolu boşuna katetmediğimi anladım(.Ve burada önder bey için yazılan herşey o kadar doğru o kadar gerçekki hiç bir abartı söz konusu bile olamaz.Tedavime endoskopiyle başladık ve herkesin korktuğu bu işlem kendisi gibi ekibininde güler yüzlü rahatlatıcı tavırları ve insani yaklaşımları sayesinde hiç zorlanmadan ve hissetmeden yapıldı.Malesefki günümüzde heleki hastanelerde böyle insanlarla karşılaşmak artık çok zor ama Dr.önder bey ve ekibini tanımak hala azda olsa böylesi insani yaklaşımda olan bizleri anlayan yardım elini sabırla uzatan melekler olduğunu görmek inanın günümüzde umut verici bir ışık.Başta Dr.önder Çolakoglu na sonra yanındaki meleklere(alev,dilek,yasemin hnm a)sonsuz teşekkürler(.Ayrıca tıp merkezi ve oraya gelen hastalarda çok şanslı.)Başarılarınızın devamını diliyorum

  • çok memnunum

   2006 yılında şiddetli mide ağrılarından kıvranırken tanıştım kendisiyle..Doğru teşhis ve ilaç tedavisi ile ağrılarımdan çok kısa sürede kurtuldum.Ne yazık ki şuan tekrar mide rahatsızlığı yaşıyorum ve en kısa zamanda kendisini ziyaret edeceğim.Ayrıca insana verdiği değer ve yaklaşım ile bir dost,bir abi gibi..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Vatan Barışık

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   dr vatan bey ; hastalık teşhisi ve tedavi noktasında gerçekten mükemmel bir hekim ayrıca hasta ile doktor ilişkileri de yine hekimliği kadar çok mükemmel bir insan bu da önemli bir husus tabi ki ;doktorun uzmanlık alanıyla ilgili bir hastalığınız da gidip bu söylediklerimin doğruluğunu bizzat kendiniz göreceksiniz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Rıza Barış Zamandar

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   merhaba ben Gülay. izmir cerrahlarını araştırdım ve barış zamandar hocamızda karar kıldım. kendisi EGE MEZUNU VE EGE CERRAHİ İHTİSASLI BİR GENEL CERRAHIMIZMIŞ. malum bizde Karşıyakalıyız. öncelikle barış bey gerçekten çok iyi bir insan. hekimlikten önce çok kalite bir adam. öyle güzel anlattı ki derdimizi, hatta bizim için durumu bir de çok güzel çizdi. süper oldu. çok sıcak kanlı bir hocamız, adeta yıllardır tanır gibi olursunuz barış zamandarı. metropol sağlık kurumunda sordum personele onu, herkes öve öve bitiremedi.. ve ..sonunda ameliyat oldum. inanılmaz iyi geçti. hemen ayaklandım. hocamızın deyimiyle " 2 gün sonra top oynarsın" gerçek oldu. çok sempatik sıcak kanlı barış zamandar cerrahımız ailemizi doktoru oldu çıktı. hiç beklemeyin çok memnun kalacaksınız. kendimi ABD'de gibi hissetirdi bana. süper.

  • çok memnunum

   Ben kendimi bildim bileli aşıdan kan vermekden iğne vurulmakdan hatta hastanenin önünden geçmekden bile korkardim ama illaki yolumun birgün hastaneye düşeceğini biliyordum ve çokta geç olmadı. Göğsümdeki kistten dolayı küçük bir operasyon geçirdim ve bu operasyonumu Barış Hocam başarıyla gerçekleştirdi ben hayatımda kendisi kadar mütevazi, , başarılı ve neşeli bir insan görmedim. O kadar pozitif bir insanki ameliyat olduğum sırada bile beni mutlu etmeyi başardı kendisini gördüğüm anda tebessüm etmekden kendimi alikoyamiyorum. Ben onun sayesinde hastane ortamını sevdim ve eski sağlığıma geri döndüm kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Barış hocam için yazacağım daha birçok güzel kelimem var ama satırlara sığdıramıyorum. Kendisine tekrardan çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim...(melike ipek ☺)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (35) göz at