Buradasınız: 
Klinikler
Genel Cerrah
Genel Cerrah Konak
Özel İzmir Hastanesi

Özel İzmir Hastanesi

Genel cerrah, Nörolog, Radyolog, Göz doktoru, İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Dermatolog, Nefrolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel İzmir Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 ad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel İzmir Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel İzmir Hastanesi İzmir ilinde Gaziler Cad.no:155 Yenişehir Konak adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Müjgan Ertürk

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • memnunum

   çok iyi bi doktor ama bizim galiba bebeğimiz olmuyo

  • çok memnunum

   müjgan hanım çok iyi bir uzman. herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mustafa Nermi Özer

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Gercekten çok başarılı bir doktor.başarılarının devamını diliyorum.Annemin ameliyatını gerçekleştirdi.Annem şu anda çok iyi ALLAH ondan razı olsun saygılar MUSTAFA NERMİ ÖZER .

  • çok memnunum

   Alanının en iyi doktorlarından biri. Eğer İzmir'de iseniz mutlaka Mustafa Bey'i size öneriyorum. İnsana çok yakın ve titiz bir doktordur kendisi. Sağlığıma kavuşmamda bana yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Gültuğ Gül

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor olarak ve insan olarak mükemmel. Doktorumuzla tanıştığımıza doktorumuz olduğu için kendimizi çok şanslı görüyoruz. Başarılar diliyoruz.

  • çok memnunum

   Fatmanur'umun doktoru.gültug hanim.hem guler yuzlu.hem mutevazi davranisiyla yaklasan iyi bir doktor.kizim ozel izmirde dogdu.ilk diktorumuz o oldu.cok memnuniz kendisinden.iyi ki var.ve bizlerinde böyle doktorlara ihtiyaci var.basarilarinin devami olsun inşallah....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Kutlay Naci Tutucu

  Nefroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel güler yüzlü işinin ehli bi doktor kendileri. Yeşil yurt hastanesinde babamın böbreklerinin iflas ettigini böbrek yetmezliginin sınırda oldugunu söylediler araştırdım gittik hiç böyle birşey olmadıgını söyledi kendileri içimize gerçekten su serpti işinin ehli mükemmel bi doktor insanlıgıda öyle kesinlikle tavsiye ederim izmirin bir numaralı nefroloji doktorudur bir kezdaha burdan teşekkürediyorum kendisine.

  • çok memnunum

   Kutlay bey hem mesleki başarısı hem de ruhu ile tanıştığım en saygın doktorlardandır. Kendisi ile tanışmış olmak bizim için büyük şans. Kendisine güler yüzü ve etkin tedavileri için çok teşekkür ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at