Buradasınız: 
Klinikler
Göğüs Hastalıkları Doktoru
Göğüs Hastalıkları Doktoru İstanbul
Özel İstanbul Göğüs Hastalıkları Merkezi

Özel İstanbul Göğüs Hastalıkları Merkezi

Göğüs hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Göğüs cerrahı

Bilgileri düzenle

Özel İstanbul Göğüs Hastalıkları Merkezi kadrosunda 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Öze... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel İstanbul Göğüs Hastalıkları Merkezi kadrosunda 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Özel İstanbul Göğüs Hastalıkları Merkezi İstanbul ilinde Telsiz M.kazlıçeşme Yol.no:67/73 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Atalay Gençoğlu

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   DR ATAYLA BENİM DE KIZIM TUĞBA KOLU NUN ÇOCUKLUĞUNDA ALERJİ VE ASTIM TEDAVİSİNİ ÜSTLENEN ADAM GİBİ ADAM DENİLEBİLECEK mÜSTESNA BİR DOKTORDUR DR ATAYLA'YI KİME TAVSİYE ETTİ İSEK HERKES ÇOK MEMNUN KALDI ..ONU AİLECE ÇOK SEVİYORUZ. YILLAR SONRA KIZIM İLE KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN HASTAHANESİNDE BİR VESİLE İLE KARŞILAŞINCA SANKİ AİLEDEN BİRİNİ GÖRMÜŞCESİNE ÇOK SEVİNDİĞİNİ SÖYLEDİ.DR ATAYLA'NIN BAŞARILARININ DEVAMI DİLĞİYLE

  • çok memnunum

   çünkü benim doktorum kendisi insan olarakta çok iyi toktor olarakta hastalarına saygılı ben kendisine çok dua ediyorum ayrıca başarılar diliyorum bana göre birinci

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Sezai Öztürk

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın sezai öztürk gibi doktor bulmak çok zor şuan babamın tedavisi ile ilgileniyor çok samimi ve güven veren bir doktor. Allahın izniyle beraber hastalığı yeneceğiz herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   ülkemizde kendisi gibi doktorlara çok az rastlanabileceğini öncelikle belirtmek isterim.Bir hasta için tanı ve tedavinin yanında doktora olan inancın güveninde sağlam olması gerekmektedir. Sezai bey artık umudumun ve doktorlara inancımın kalmadığı biranda ilgisiyle ve dostane yüreğiyle beni uçurumun kenarından almıştır. Eğer Sezai bey olmasaydı belkide şuan çok farklı sağlık problemleriyle başa çıkmaya çalışıyor yada yaşamıyor olurdum. Hala kendisine ara ara kontrollere gitmekteyim. Kocaman güzel yürekli bir doktordur.Kendisi için ne söylesem azdır.Sizlerin aracılığı ile Sezai bey'e sonsuz teşekkürler sunmak istiyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Bayram Veyseller

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tukruk bezimde bulunan tumor icin bir cok dr gezdikten sonra arastirarak Bayram beye 7 ocak 2016 da ameliyat oldum. Kendine guvenen hastasina guven veren kesinlikle ehli bir hekim Allah yolunu acik etsin basarilari daim olsun.

  • çok memnunum

   Ben Bezmi Alem Tıp Fakültesinde Doç. Dr. Bayram Veyseller hocam ve ekibi tarafından 21/02/2014 Rinoplasti ve Deviasyon ameliyatı oldum. Doktoruma güveniyordum ve çok korkuyordum inanılmaz derecede çok yersiz bir korkuymuş estetiğimin sadece doğal olmasını istedim rahat nefes alayım yeter dedim. Ben burnumu çok beğendim etrafımda eş dost arkadaşlar çok begendi çok doğal duruyor estetik olduğu hiç belli degil dediler. çok iyi tepkiler aldım. yüzüme çok uyumlu. endişelerim vardı. Sargımı actım ve muhteşem bir yapıyla karşılaştım. şiddetle tavsiye ederim. morluk şişliklerde 3 günde iniyor ben 10 günde normal hayatıma döndüm. Burun ameliyatı ve estetiği yaptırmak isteyenler hiç düşünmeden gitsinler. Doç.Dr.Bayram Veyseller dalında iyi alanında sağlam bir doktor. Ben çok araştırdım en iyi doktorlardan biridir. Kendisine ve ekibine teşekkürler.

 • Muzaffer Metin

  Göğüs Cerrahisi, Doç.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Muzaffer metin Doktor yedi kuleden tanıyoruz babmı ameliyat etti herşey çok iyi olacak dedi ameliyattan sonra da babama 6 ay ömür biçti akçiğer kanseri idi yukarıdaki yorumlara kesinlikle katılmıyorum güler yüzlü felan değil yedi kulede iken devlet hastanesi diye bize böyle davranmış olur katı sert mizacı var yanına gittik babamın durumunu sormak için sanki neden geldiniz der gibi bir hali vardı hiç tavsiye etmiyorum babamı 2013 haziranda ameliyat etti.

  • çok memnunum

   Muzaffer bey güler yüzünüz ve hastalarınıza göstermiş olduğunuz ilgi için çok çok teşekkür ederim. Çok büyük bir operasyon geçiren erimekte olan akciğer kanseri amcamı iyileştirdiniz.Size ne kadar teşekkür etsek azdır. En güzel yerlere gelmenizi dilerim . Sağlıklı, mutlu, huzurlu günler dilerim...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at