Buradasınız: 
Özel International Söke Hospital

Özel International Söke Hospital

Genel cerrah, İç hastalıkları uzmanı, Pratisyen hekim, Ürolog, Kulak burun boğaz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Diş hekimi, Radyolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Göz doktoru, Beyin ve sinir cerrahı, Fizik tedavi uzmanı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Dermatolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Biyokimya uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Internatıonal Söke Hospital kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Internatıonal Söke Hospital kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Internatıonal Söke Hospital Aydın ilinde Yenicami Mahallesi Nihat Aşkın Caddesi No:7 Söke adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Deniz Hoto

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Dr deniz beye ilgi ve alakalarından dolayı ALATAŞ ailesi olarak teşekkür çok ederiz.Bizleri aydın sökedeki özel international hastahanesinde üroloji servisinde çok yardımcı olmuştur.

  • çok memnunum

   Babam Cafer Alataş yaklaşık 6 aydır Deniz Bey'in hastası. Erken teşhis ve başarılı tedavi sonucu eski sağlığına geri kavuştu.Babam Deniz Bey'in hastası olduğu için çok şanslı..Kendisine tüm gayretinden , ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Muharrem Ercan Ürer

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir insan ve doktor. Kendimizi ailece daima emin ellerde hissediyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir insan ve doktor. Kendimizi ailece daima emin ellerde hissediyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Aydın Kalender

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hiçbir ayrıntıyı kaçırmayan çok dikkatli ve ikna kabiliyeti yanında güven veren bir doktor.ilgisinden ve tedavisinden çok memnunum.

  • çok memnunum

   Aydın bey genç ve bir o kadarda tecrübeli bir doktor.ilk gördüğümde genç ouşundan dolayı bende tecrübe sahibi olabileceğini düşünmemiştim, ama bana uyguladığı tedavi ve kısa sürede aldığımız güzel sonuç beni çok mutlu etmişti.sökeden ayrılmasını istemediğim nadir doktorlardan biridir kendisi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at