Özel İlke Tıp Merkezi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Ürolog, Dermatolog, Nörolog, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Kardiyolog, Genel cerrah daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel İlke Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel İlke Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel İlke Tıp Merkezi İzmir ilinde Sarmaşık Caddesi No: 11/A-B adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Serdar Farmaka

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok güler yüzlü, çok bilgili, çok sakin, çok izahatkar ve en önemlisi çok babacan bir doktor. kesinlikle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   insan olarak dr olarak her konuda mükemmel bir insan..sayesinde çok güzel bir gebelik ve doğum süreci geçirdim..çalıştığı kurumun personeliyim uzun süre başka hekimlerlede görüştüm ve son olarak serdar bey'i tercih ettim..iyi ki tercih etmişim.eşim de ben de inanılmaz memnun kaldık çok teşekkür ediyoruz..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at