Özel İlke Tıp Merkezi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Ürolog, Dermatolog, Nörolog, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Kardiyolog, Genel cerrah daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel İlke Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel İlke Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel İlke Tıp Merkezi İzmir ilinde Sarmaşık Caddesi No: 11/A-B adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yalçın Tekinalp

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İLK ÖNCE SAYIN HOCAM YALÇIN TEKİNALPE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.YILLAR ÖNCE GİTTİĞİM DOKTORLUKLA ALAKASI OLMAYAN GÜYA OPERATÖR BURNUMA BİRŞEY SOKARAK FENA HALDE CANIMI YAKTI VE HEMEN AMELİYAT DEDİ. BENDE 10 YILDIR.YILIN 2 AYI BU ALERJİ RAHATSIZLIĞINI ÇEKİYORDUM.10 YILDIR BU KORKU İLE K.B.B DOKTORUNA HİÇ GİTMEDİM.SAYIN HOCAM YALÇIN BEY BENİMLE İLGİLENDİ.BURUN İÇİ KONTROLLERİNDE NAZİK DAVRANDI HİÇ BİRŞEY HİSSETMEDİM.İNANMAYARAK GİTTİM AMA VERDİĞİ İLAÇLAR 2 AYDIR ÇEKTİĞİM RAHATSIZLIĞIMI 2 SAAT İÇİNDE YOK ETTİ. ALLAH YALÇIN HOCAMIZDAN RAZI OLSUN. HERKEZE HOCAMI TAVSİYE EDERİM.VE SON OLARAK DİYORUMKİ ALLAH BÖYLE HEKİMLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.

 • Aycan Oto

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mesleki bilgisi çok iyi,hasta ile ilişkileri uyumlu,teşhisi isabetli bir doktor.Çalıştığı kurum kapasitesine göre yetersiz olup,tam teşekküllü sağlık kurumlarında veya üniversitelerde istihdam edilmelidir.

  • çok memnunum

   aycan hanım alanında cok ıyı doktor soner beyle ıyı bır çalışma içinde çok memnun kaldık.ALLAH ikisindende razı olsun

 • Serdar Farmaka

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çok sakin, saygılı ve açıklayıcı bir doktor Serdar Bey. Hem kendisine hem de güler yüzlü asistanı hanıma her seferinde çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   çok güler yüzlü, çok bilgili, çok sakin, çok izahatkar ve en önemlisi çok babacan bir doktor. kesinlikle tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at