Özel Hospitalium Şişli Hastanesi

Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kardiyolog, Genel cerrah, Göğüs hastalıkları doktoru, Fizik tedavi uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Hospitalium Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet gö... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Hospitalium Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Hospitalium Şişli Hastanesi İstanbul ilinde Teyyareci Cemil sokakno:39 Halaskargazi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ali Torun

  Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Uzm.Dr.

  • kararsızım

   Oğlumuz doğuştan Fallot tetrolojisi hastası.Eşimi hamileliği boyunca Ali bey takip etti fakat renkli dobler dahil bütün raporları olmasına rağmen çocuğumun hastalığını bilemedi.Doğum yaptıktan sonra anlaşıldı hastalığı.Biz böyle birşey yaşadık,yorum size kalmış.

  • çok memnunum

   ALi Bey' den gerçekten çok bugüne kadar gittğim doktorlar arasında en iyisiydi. gerçekten yakından ilgilenen ve sakin tavrıyla hastaları yatıştıran işini de çok iyi yapan bir doktor. çok memnunum Fakat Şişli Hospıtalıum dan ayrılmış. bana Acil ALi beyin yeni çalıştığı yerin ismini öğrenemem gerekiyor..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at