Buradasınız: 
Özel Güneş Hastanesi

Özel Güneş Hastanesi

Acil tıp doktoru, İç hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Mikrobiyolog, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Genel cerrah daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Güneş Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkla... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Güneş Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Güneş Hastanesi Kayseri ilinde İnönü Bulvarı No:60 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İbrahim Gürcüoğlu

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   insanın gözü kapalı kendisini teslim edebileceği nadir cerrahlardan biri.bu doktorluğu.birde insanlığı varki tam adam gibi adam.allah(cc)ocağına bağışlasın.benim gözüde ALTIN NEŞTER.

  • çok memnunum

   doktor ibrahim gürcüoğlu gercekten işini bilen kendini kanıtlamış bir doktor yaptığı teşhis ve tedavilerde yüzde doksan dokuz başarı ve isabetli kararları var ben kendisinden çok memnunum dört hastamı götürdüm hepsindede doğru teşhis ve tedavi gördüm çok şükür hepside sağlığına kavuştu.teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sevda Uğur

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   mükemmel bir doktor. her gitmemde gerçekten beni önemsediğini düşünüyorum. takibi harika artık kızılay'da bundan sonra bizde Kızılay hastanesindeyiz.

  • çok memnunum

   Çok değerli bir insan ve değerli bir doktor.Çocuklarımız için yaptıklarınız için teşekkürler doktor hanım sağolun. Her daim sizin gibi doktorlarla karşılaşabilmek dileği ile.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at