Buradasınız: 
Klinikler
Kardiyolog
Kardiyolog Manisa
Özel Grandmedical Hospital

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Gülin Ertugay

  Tıbbi Biyokimya, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   kendisi çok bilgili ve iyi bir doktordur... keşke tüm doktorlarımız onun gibi olsa...

 • Üzeyir Dindar

  Radyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   süper adam

 • Hülya Deveci

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ben turgutludan gülşen uysalarabacı doktorum hülya devecinin yaptığı ameliyat ve ilgisinden başarısından dolayı çok çok teşekkürederim.o benim ve manisa devlet hastanesinin göz doktorlarının kraliçesi birtanem..

 • Mahmut Acar

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Babam (Recep ÖZYÜREK)23 aralıklta (PAZAR GÜNÜ) kalp krizi sebebi ile götürüldüğü Manisa devlet hastanesinde yoğun bakım servisi dolu olduğu için Mahmut hocamın çalıştığı grand medikal park hastanesine sevk edildi. hocamız derhal müdahele ederek gerekli tetkiklerden sonra babama anjiyo uygulamasına geçti,yüzdeyüz tıkalı bulanan kalbin önyüzündeki damarı stend yardımıyla açtı ancak yarım saat sonra kullanılan stendin de pıhtı ile dolması neticesi kalp atımı durdu, ancak hocamız derhal müdahele ederek kalbe şok uygulayarak çalışmasına vesile oldu. hocamızın anjiyo uygulamasından yarım saaat sonra başka hastalar için bile olsa orada bulunması bizim için büyük şanstı belkide.aradan iki gün geçti babamın durumu şimdilik iyiye gidiyor. ama uygulanan oparesyon, olabilecek komplikasyonlar ve daha sonrası hakkında hala yeteri kadar bilgi alamadık, bu sorunuda halledeceğiz inşallah,doktorumuz kullandığı sitend ve operasyon için yukarıda yazmış olduğum bilgilerden başka bir açıklama yapmadı ama biz hastamıza en uygun malzemeyi (stend)kullandığını birde onun ağzından duymak istiyoruz. ayrıca hocamız gayet nazik ve güven verici bir insan, başarılı çalışmaları ile milletimize hizmetlerinin devamını diliyoruz.

 • Esra Bilge Ütük

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   benim bebeğimde yutkunma problemi vardı birde sürekli öksürük oluyordu esra hanımın uyguladığı tüm tedaviye cevap vermiyodu . doktorumuz geçmeyen öksürükle bizi korkutmaak için bizi başka bir hastaneye yönlerdidi.ve bebeğime boğazında valla kula kisti tanısı kondu.esra hanıma minnettarız......çok iyi bir hekim......

  • çok memnunum

   cok ılgılı bır doktor olup oglumu hep ona gotururum.Hatta yoksa baska doktor secmemeye ve beklemeye ozen gosterırım.Herkese tavsıye ederım.

 • Bahadır Çöllü

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ben Hüseyin Yeğin 05/02/2014 tarihinde Uzman Doktor Bahadır Çöllü beye muayne oldum. 15 yıllık şeker hastası olduğumu ve babamında 15 yıllık şeker hastası olup kalp krizinden vefat ettiğini bildirdim ve daha önceki Soma Hastanesin'de anjiyo olmamı önerdiler.Yapılan testler sonuçunda Bahadır Bey de anjiyo olmanın tavsiye etti ve bende anjiyo olmaya karar verip yatışımı yaptım.Saat 18:30 da anjiyo ya girip 18:50 de çıktım ve hiç bişeyimin olmadığını damarlarımın açık olduğunu stent takılmaya gerek olmadığını ve anjiyo yapılan yere isterseniz kum torbası koyup 4-5 saat hiç kımıldaman yatmamı veya oraya özel bir alet koyup 1-2 saat içinde taburcu olacağımı söylediler,bende kabul edip o aleti anjiyo olacağım yere koydurdum ve 1-2 saat içinde de teburcu olup evime gittim Bahadır Bey ve ekibinin ellerine sağlık der görevlerinde başarılarının devamını dilerim.SAYGILARIMLA HÜSEYİN YEĞİN.

  • çok memnunum

   2 yıl öce 83 yaşında en değerlimiz dedemizin anjiyosunu başarıyla gerçekleştirmesinin yanında insani yönüyle de kendini iyi yetiştirmiş bir doktor. zor günlerimizde gece ve gündüz her koşulda bizi aydınlatmıştır. hala en ufak bir sıkıntızda rahatlıkla ulaşabildiğimiz doktorumuza hayatta başarılar....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • H. Banu Elbirler

  Diş Hekimi, Dt.

 • Çetin Kurtuluş

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Çok sevdiğimiz aile doktorumuz Dr. Çetin bey; sen herkesi sıkıntılarından kurtardın,sağlığına kavuşturdun Allah'ta seni hastalarına bağışladı çok ama çok geçmiş olsun

  • çok memnunum

   Çetin beyin yapmış olduğu ameliyat sonucunda burnumdaki bütün problemlerden kurtuldum.hersey için kendisine çok ama çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.Saruhanlının gururu kendisi..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Öder

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kronik İdyopatik İdrar Retansiyonu adlı rahatsızlığım var.Bu dönemde hastalığımla yakından ilgilendi,yönlendirdi,tedavi programını sıkı bir şekilde kontrol etti.(Yurt Dışından Getirtilen İlaç, benim umudum oldu.)Herşey için Sayın Op.Dr.Mehmet ÖDER'e çok teşekkür ederim.Ben ve ailem minnettarız.

 • Selçuk Saydam

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Eşimin bel fıtığı sorunu vardı 5 doktora gittik;bazıları platin takılaması gerekiyor ,bazıları ameliyat sonrasında sağlığına kavuşmasına kesin söz veremeyiz dediler.İçlerinden sadece Selçuk bey platıne gerek olmadığını ve ameliyet sonrasında hiç bir problem olmayacağını ve ameliyattan sonra iki gün içerisinde taburcu edeceğini söyledi .Eşim ameliyat olalı 7 ay kadar oldu ameliyattan önce 30 metre yürüyemeyen eşim şuan koşabiliyor, merdiven çıkamayan eşim şuan 5. kata merdivenleri yürüyerek ve dinlenmeden çıkıyor.Güleryüzlü, hastalarını muhabbet ve sohbet ortamında esprilerle muayene eden,gereğinden bile fazla alaka ve ilgi gösteren Sayın ve çok değerli Selçuk SAYDAM beyden Allah razı olsun.Çok ama çok teşekkürler.Yüce Allah ıma Şükürler olsun. Size minnettarım Doktor bey.(Ayrıca çalıştığınız kurumun ilgi alaka ve anlayışınada teşekkürlerimi sunarım )

  • çok memnunum

   Gerçekten mükemmel biridir Selçuk Hocam işinin ehli. Annem beyin kanaması geçirdi hastaneye getirdiğimizde %10 yaşama şansı var denildi. Ama Selçuk Hocam annemi iyi etti 41 gün yoğun bakımda yattı ve allaha şükür çıktığında gayet iyiydi taburcu edildikten sonrada çok ilgilendi Selçuk Hocam. Allah ondan razı olsun. Dobra bir hoca iyiye gidiyorsa iyi kötüyse kötü diyen bir doktor.Allah ondan bin kere razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at