Özel Genesis Hospital

Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Pratisyen hekim, İç hastalıkları uzmanı, Kardiyolog, Fizik tedavi uzmanı, Dermatolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Radyolog, Mikrobiyolog, Ürolog, Biyokimya uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Genel cerrah, Kulak burun boğaz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Genesis Hospital kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocu... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Genesis Hospital kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Genesis Hospital Diyarbakır ilinde Huzur Evleri mahallesi Urfa Bulvarı No:18 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Veli Şimşek

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   vallahi biz bu doktordan çok memnunuz her türlü hastalıkta şifa oldu bize iyiki sizin gibi bi doktorumuz var. :))) yalnız diyaddin bey sizin ne şikayetiniz vardıda hocadan memnun kalmadınız bence problem sizde bu doktordan şifa bulmayan kalmadı.

  • memnun değilim

   BEN MUAYNE OLDUM .HİÇ BİR ŞEY ANLAMADIM HASTASINA SOGUK BİDE ÇOK TAHLİL VE HEMEN AMELİYAT DEDİ BEN Bİ ŞEY ANLAMADIM. BAŞKA DOKTORA GİTTİM TEDAVİ İLE ŞUAN DÜZELİYORUM. GENEL DEĞERLENDİRMEDE -10 OLSA ONU VERİRDİM

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Pınar Tantekin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   dört dörtlük bir hekim işini çok iyi yapıyor bana göre diyarbakırdaki en iyi kadın doğum uzmanı ve çok iyi bir insan eşimle çok memnun kaldık. Pınar TANTEKİN hocama çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

  • çok memnunum

   Pınar hanım çok ilgili ve bilgili biri. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Hamilelik boyunca çok memnun kaldım. Trk sıkıntı çok sevilen ve tercih edilen bir doktor olması. Çünkü randevu almak çok zor. Ve herzaman çok yoğun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Necdet Işıklı

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Tek kelime ile harika bir doktor hastayı hem psikolojik hem fiziksel olarak çok iyi anlayan bir doktor. Aynı zamanda ameliyat ekibiyle beraber çok başarılı ameliyatlar çıkaran bir doktor.

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine doktorumuza annemi götürdüm.Kalça kırığı için götürmüştüm.Tedavi en iyi şekilde yapıldı annem eski sağlığına kavuştu. Ayrıca artık aile doktorumuz çok memnun kaldığımız için ortopedik şikayeti olan yakınlarımıza doktorumuza yönlendiriyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Süleyman Güneş

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Adam gibi adam tabirini hak eden ender insanlardan biri suleyman hocamiz. bir insan ancak bu kadar mutevazi ve alcak gonullu olabilr tesekkurler. ilgi ve alakanizdan dolayi tesekkurler hocam

  • çok memnunum

   adam gibi adam tabirini hak eden insanlarda biri süleyman hocamiz.Bir insan ancak bu kadar mutevazi ve alcak gonullu olabilir. ilgi ve ve alakadan dolayi tesekkur ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hacı Çiftçi

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Uzman Dr. Hacı Çiftçi Çok iyi mükkemmel bir doktor. Allah hasta düşürmessin ama tavsiye ederim. Rabbim onu eksik etmessin.

  • çok memnunum

   Bircok doktor annemin baypastan başka çaresinin olmadığını söyledi. Fakat Haci bey annemin tikali olan 4 damarini tek sansta açtı. Allah sizden razi olsun hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at