Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi

İç hastalıkları uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Nörolog, Psikiyatrist, Genel cerrah, Göz doktoru, Kulak burun boğaz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Çağdaş Tıp Merkezi Gaziemir kadrosunda 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Çağdaş Tıp Merkezi Gaziemir kadrosunda 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Özel Çağdaş Tıp Merkezi Gaziemir İzmir ilinde Akçay Caddesi No. 266 Gaziemir adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yusuf Yaşar Yıldırım

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Topuk dikeni ve bel problemim vardı...topuk dikenim tamamen geçti...Bel sorunumda artık çok rahatım...Kendilerine çok teşekkür ederim...Hastasına bu kadar iyi davranan ve dinleyen çözüm üreten inanılmaz bir doktor..:)

  • çok memnunum

   Huseyin bey benim doktorumdu.Yıllar sonra cocuğumunda doktoru oldugu için kendimi şanslı hissediyorum.Alanında çok iyi bir doktordur.insanlığı da mükemmeldir.??????

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at