Özel Forum Yaşam Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Nörolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Dermatolog, İç hastalıkları uzmanı, Kardiyolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Forum Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 ade... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Forum Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Forum Yaşam Hastanesi Mersin ilinde Güvenevler mahallesi 20.cad.no:48 Yenişehir Mersin adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mustafa Şimşek

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Hastalarina karsi cok ilgili.. Hastalarina pozitif elektrik veren bir yani var baska doktorlar gibi soguk diil buda cok onemli bence

  • çok memnunum

   Allah bole bı doktoru basımızdan eksik etmesin .Uzmanligi bir yana insanligiyla adam gibi adam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ahmet Işıktan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ahmet Bey herşeyden önce insan olarak bambaşka biri, dolayısıyla bu hali mesleğine de en iyi şekilde yansıyor.Hekimliğine gelince söylenecek söz yok .Doğumumu ve bir çok önerdiğim arkadaşımın da doğumunu kendisi yaptı .Hepimiz kendisine çok minnetarız.ÇOK TEŞEKKÜRLER AHMET BEY.

  • çok memnunum

   ÇOK İYİ BİR DOKTOR

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Himmet Özdemir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hamileliğimin 24. haftasında sıvının çok az olduğunu çocuğumun alınması gerektiğini söylediler. Alınsa bile yaşama ihtimali çok az dediler. Bazı doktorların umursamaz ve paniğe sevk eden tavırları yüzünden çok zor zamanlar geçirdim. Komşumun ısrarı üzerine himmet beye gittik. Bilgisi tecrübesi ve cana yakınlığı ile beni çok rahatlattı. Çok sabırlı ve gerektiği şekilde bilgilendirme yapıyor. Çok sabırlı ve yakından ilgileniyor. 37. haftada doğum yaptım. Bebeğim çok şükür sağlıklı. Himmet beye çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Ben gebeliğimin 36.haftasından itibaren Himmet Bey e gittim . Son haftalar olması sebebiyle Dr un gebeliğime hakim olamayacağı düşüncesindeydim fakat doktorum beni şaşırttı . Hastalarına son derece ilgili ve hakim . Kendinden emin tavırları eminim ki hastalara güven veriyordur... Allah güç kuvvet versin böyle doktorlarımıza ... :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Gülay Özdemir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Birçok Dr. Eşime normal doğum için uygun değilsin sezeryan olman gerekiyor dedi normal doğum için uygunsun diyen tek Dr. Gülay hanımdı. tavsiye ederim

  • çok memnunum

   ilk doğumu mu Gülay hanım gerçekleştirdi,sakinliğiyle bütün hamileliğim boyunca beni rahatlatan bi tavrı ardı.Hamileliğim esnasında oluşan kasık fıtığımı doğum esnasında haberim olmadan genel cerrah çağırarak aldırdı.O kadar çok sevindim ki beni ikinci bi kez ameliyat olmaktan kurtardı.Şuan ikinci bebeğime hamileyim ve bu bebeğimide Gülay hanımın takip etmesini istiyorum.ÇOK İYİ BİR DOKTOR,TEŞEKKÜRLER GÜLAY HANIM...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ali İlten

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Gebelikten doguma kadar ki bütün evreleri ali beyin bulunduğu hastane de yapmamıza ve orada devam etmek istememize ragmen ali beyin ilgisizliginden dolayı hastaneyi ve tabiki doktorumuzu degiştirdik.

  • çok memnunum

   benim bebeğimin ayaklarında içe dönüklük var. anne karnında ahmet bey gördü. diğer gittiğim doktorlar göremedi ve onun erken teşhisi üzerine çocuğumun ayakları düzeliyor.sonsuz teşekkür ederim. tekrar doğum yaparsam asla başka yere gimem ve herkese öneriyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Ali Zantur

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Çok ciddi boyun fıtığı rahatsızlığım vardı, dr Ali Zantur bey ameliyatımı gerçekleştirdi, gerek hekimliğiyle gerekse hastayla olan iletişimiyle süper bir insan.Mersinde böyle bir hekimin olması Mersinliler için çok büyük bir şans.Mesleğine olan saygısı, insan sevgisi beni büyüledi.

  • çok memnunum

   Merhaba.:) Bundan 2 yıl öncesi bir trafik kazası geçirdim. Boynumda c5 de kırık olduğu söylendi..Ölüm ve yaşam arasındaymışım.:( Görüştüğüm doktorlardan bir kaçı ameliyat ve riskli dedi.Ben Ali Beyin görüşlerini mantıklı buldum beklemeyi önerdi.kendi kaynaması tabikide platinden daha iyiydi.6 ay servikal boyunluk kullandım. 45 gün içinde tutmalar başlamıştı.Ameliyat gerektirmeden sağlığıma kavuştum.Çok çektim ama şükürler olsun bu günüme, önce Allah'ıma sonra Ali Beye borçluyum.ilgisi , anlatımı mükemmel bir doktor,çok memnun kaldım.Allah razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Menderes Şahin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Menderes Bey, hem çok iyi bir doktor, hem de çok iyi bir insan. Tüp bebek tedavim, hamileliğim ve doğum ameliyatım süresince çok ilgilenmiş, bilgilerini benimle paylaşmış ve çok yakın davranmıştır. Benim için mersindeki en iyi kadın doğum doktoru . Kendisine teşekkürlerimi sunarım.

  • çok memnunum

   Gercekten cok iyi bir doktor menderes bey. Ilk gebeligim oldugu icin bilmedigim cok sey vardi. Herseyi tek tek anlatti. Ve henuz dogum yapmadım inşallah dogumu da menderes bey yaptircak.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at