Buradasınız: 
Klinikler
Fizik Tedavi Uzmanı
Fizik Tedavi Uzmanı Gaziantep
Özel Fimer Fizik Tedavi Merkezi Ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fimer Fizik Tedavi Merkezi Ve Rehabilitasyon Merkezi

Fizik tedavi uzmanı

Bilgileri düzenle

Özel Fimer Fizik Tedavi Merkezi Ve Rehabilitasyon Merkezi kadrosunda 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, bulunmaktadır. Özel Fimer Fizik Tedavi Merkezi Ve Rehabilitasyon Merkezi Gaziantep i... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Fimer Fizik Tedavi Merkezi Ve Rehabilitasyon Merkezi kadrosunda 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, bulunmaktadır. Özel Fimer Fizik Tedavi Merkezi Ve Rehabilitasyon Merkezi Gaziantep ilinde Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72 Budak mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Özlem Atay

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   özlem hanımla 2010 yılında, 18 yaşımda, üniversite sınavlarına hazırlanırken yaşadığım bel ağrılarım sebebiyle tanıştım. birçok kişinin tavsiyesi üzerine gittiğim ilk doktorumun mekanik bel ağrısı teşhisi ve ağrı kesici tedavisi sonuç vermeyince şans eseri yolum özlem hanımın muayenehanesine düştü ve iyi bir muayene ve mr istemiyle fıtık teşhisi koydu. yaptığı tedavi ile ağrılarımdan kurtuldum ve şu an çok iyi hissediyorum. hem hekimliğiyle hem de insanlığıyla kendini belli eden biri. şimdi ben de bir tıp öğrencisiyim ve onun gibi iyi bir hekim olmak için çabalıyorum. hem yaptığı tedavi, hem de bilmese de bana göstermiş olduğu yoldan dolayı özlem hanıma çok teşekkür ediyorum :)

  • çok memnunum

   Diz ve bel rahatsızlıklarım vardı. Özlem Hanım'a muayene oldum ve çalıştığı kurumda fizik tedavi gördüm. Kendisi iyiliksever, hastalarını anlayışla karşılayan çok iyi bir doktordur. Kesinlikle tavsiye ederim. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Engin Şanal

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok güleryüzlü harika bir doktor, bilgisi müthiş

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at