Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Farabi Hastanesi'nde 120 hasta yatağı, 4 adet ameliyathane, 29 poliklinik yer almaktadır. 10 bin 500 metrekarelik bir alana kurulmuş olan Özel Farabi Hastanesi'nin 200 aracın yer alabileceği bir otoparkı bulunmaktadır. Görüntüleme merkezinde MR, direkt röntgen, mamografi, tomografi, koroner anjiyografi, dört boyutlu ultrasonografi gibi cihazlar yer almaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Faruk Özer

  Alerji Hastalıkları, Prof. Dr.

  • hiç memnun değilim

   rahatsızlığımın geçmesi içim immünoterapi uygulanmak gerektiğini söyledi doktor bey, ben daha önceki araştırmalarım da bu tedavi yönteminin zararlı yan etkileri olabileceğini, tedavi sonuçsuz kalabileceğini öğrenmiştim doktor beye bunları sorduğum da detaylı bir açıklama gereği duymadı, bu tedavinin uygulanması gerektiğini söyledi. ve bunu uygulamada da baya ısrarcı. açıkçası ben hastayla ilgilenmesi hususunda kendisinden memnun kalmadım.

  • hiç memnun değilim

   tedaviden sonuç alamadım.Bunun la beraber ilaç tedavisinde hastayı bilgilendirme hususunda zayıf buldum.Hastalarda oluşan genel kanıya kapılarak ilaç tedavisi süreci başladığında psikolojik olarak iyileşme sürecinin de başladığını umuyordum.fakat beklentimin altında oluştu.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Ülker Yiğit Aksoy

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Kesinlikle memnun değilim ve tavsiye etmem. Hastalık teşhisi konusunda ve tedavi noktasında kesinlikle yetersiz olduğunu düşünüyorum.belki kişilik olarak iyi birisidir fakat kesinlikle bir daha bebeğimi götürmem

  • çok memnunum

   kizim surekli oksuruyodu o kadar doktora goturduk bi sey yok deyip gonderdiler.bi tavsiye uzerine gittik kizim iyilesti allah razi olsun cok tesekkur ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Akın Yolaş

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın Akın hocam, ben 66 yaşındayım. 6 Kasım 2014 günü size prostat rahatsızlığım için muayeneye geldim. 20 seneyi geçkin çektiğim bu rahatsızlığımın kurtulmam için, en kısa zamanda ve kesin ameliyat olmam gerektiğini söylediniz. Sizin samimi konuşmalarınız ve davranışlarınız beni ameliyat korkusundan rahatlattı. Aynı gün beni kapalı sistem ameliyat ederek uzun süredir çektiğim ve korktuğum bu derdimden kurtardınız. Normal hayatıma devam etmekteyim. Başta size, ekibinize, yatılı kaldığım sürede yardımcı olan elemanlara ve tüm hastane personeline şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunar, ellerinize sağlık der, başarılarınızın devamını dilerim. Erdoğan Gönç

  • çok memnunum

   Sayın: Akın Yolaş hocamıza babamızın prostat ameliyatından dolayı; yapmış olduğu hizmet ve ilğilerinden dolayı kendisine ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz FIRTINA KOZMETİK ' (HAYDAR FIRTINA)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Osman Tüfekçi

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Osman bey'e eşimin rahatsızlığından dolayı bu site sayesinde ulaştık daha önce başkent hastanesine gittik ve verdikleri ilaçlar anlık rahatlama sağladı sadece ama eşimin rahatsızlığını bulan ve tedavi sürecinde osman beyden çok memnun kaldık kendisi mütevazi de bir doktor tavsiye ederiz

  • çok memnunum

   Osman Beye önce annemi götürmüştüm.Daha muayene ile tanıyı koyup, görüntüleme ile ise derecesini belirledi.Eşimin omuz ağrısının nedeni bilmeme rağmen bir türlü tedavi edememiştim. Daha önce götürdüğüm FTR uzmanları(baş ilde olmamız nedeniyle) organik bir sebebi olmasına rağmen stress üzerinde durdular.Osman Beyin tedavi yöntemi ile en azında ağrıyı geçirdik.Bundan sonrası verdiği haraketleri uygulyıp uygulmamaya bağlı olacak. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Rahime Seren

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Rahime Hanım'a hanımefendi kişiliği ve güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ediyorum.Babamın yaşlılığından ötürü unutkanlık şikayetiyle ilgili muayenesinden çok memnun kaldık.

  • memnun değilim

   Öncelikle bu yorum, kimsenin kişilik haklarına saldırı değildir. Sadece tedavi düşüncelerim. Düşüncelerim: Hasta ve hasta yakını psikolojisinden anlamıyor. Hastayı yeterince dinlemiyor. Hasta ve doktor bir bütün olduğu sürece doğru teşhis konula bilinir. Çözüm odaklı olmayıp, Tanıya göre hasta seçiyor. Umarım dikkate alırsınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Murat Sakallı

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Murat hoca yaklaşık 4 yıldır dedemin kalp doktoruydu.Dedemi ani bayılma yüzünden gece acile kaldırdık murat hocamızın sekreterini sabah aradıgımda gelin dedi. yalnız odasına giitigimizde 15 dk bekletcem dedi.O hasta adamı 2 saat kapıda bekletti hasta çokmuş. Odaya hastaları şaka gibi ama 3 erli aldılar,acele acele baktı kalp kapakçıgı ameliyatı olmasının zamanının geldigini söyledi cerraha gönderdi. Cerrah o kadar rahat tavırlarla konuştu ki daha vakit var bi kaç ay düşünün dedi gönderdi. Dedemi iki gün sonra acile kaldırdık ve başka bir kalp doktoru baktıgında dedemin başka kalp rahatsızlıgı oldugunu ögrendik.Konyada alanında tek bi cerrahımız yatagından kalktı geldi ameliyat yaptı, Kalp kapakçıgı-by pass(4 damar degişti)-kalp pili takıldı. Bayılmaların sebebi başkaymış ve murat hocayı eksik muayenesi ve yanlış teşhisinden dolayı asla tavsiye etmiyorum

  • çok memnunum

   Merhaba arkadaşlar en iyi rn cana yakın doktorlardan birisi mesleğini hakkını veren sizle ilgilenen tum sıkıntılarınızi donleyen ve bunları gidermek için çaba gösteren bir doktor allah razi olsun gerçekten hic düşünmeden güvenebilirsiniz mutlaka size yardimci olacaktır bna emin olin .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Murat Polat

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   kulaklarımı ameliyat etti ve gerçekten çok memnunum.aynaya her baktığımda doktorumun mükemmelliğini görebiliyorum. doktorumun ellerine sağlık. çok teşekkür ederim.kesinlikle herkese şiddetle tavsiye ediyorummm.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Bardakçı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   allah razı olsun hocamdan gerçekten çok bilgili ve ilgili bir doktor.çok memnunuz.herkese tavsiye ediyoruz.güldane kilit

  • çok memnunum

   mehmet hoca candır! pozitifligi,güleryüzü, samimiyeti... dünyanın neresinde olursam olayım degişmeyecek tek şey, doktorum! mehmet bardakçı hocam...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (28) göz at

 • Bülent Kaya

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.