Özel Erciyes Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet g... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Erciyes Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Erciyes Hastanesi Kayseri ilinde Tacettin Veli mahallesi Talas Cad.no:42 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Bekir Kenan

  Üroloji, Uzm.Dr.

 • Hilmi İlhan Altuğ

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   31 agustos 20112 de bademcık ve geniz eti amalyatı için hilmi beye gıttık 15 gunluk bır kbb cı aramasından sonra kayseride encok hılmi beyın ismini duyduk ve referanslarımzda amalyat sonrası cok memmun kaldıklarını söyledi hal böyle olunca bızde 6 yasındakı kızımız için en ıyı hekımın kendısı oldugunu düşündük ve en dogru kararı verdıgımızı anladık 20 dk bır amalyattı ve cok başarılı gectı korkularımızı gerıde bıraktık ve kızımız narkoz almasına ragmen cok rahattı ve hemen eve geldik hic amalyat olmamıs gıbıydi ellerınıze saglık hocam allah uzun uzun ömurler versın iyiki varsınız tekrar tekrar teşekkur ederiz eyyüp esma kavuk

 • Hılal Boşnak Özcan

  Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon, Fzt.

  • çok memnunum

   Başarılı ve tecrübeli bir fizyoterapist. Kişiliğiyle karakteriyle güler yüzüyle on numara bir insan. Rahatsızlığımdan dolayı özellikle arayıp bulduğum bir fizyoterapist. Hastası ile birebir ilgilenen sanki kendi rahatsızlığıymış gibi benimseyen birisi. Hilal hanımın tasiyelerinden tedavilerinden gönül rahatlığıyla yararlanmalı.

 • Selçuk Sözeri

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   sorunlarımız ve sıkıntı bitti safra kesesi mideye yapışmıştı hocamız sayesinde ALLAH,ın izniyle hepsi bitti hocamızın anlattığı sorunlar mersinde çözüm bulunmayan bir hastaya benim kendi durumumuzla ilgili ve kendisinin sorunlarıyla örtüşen problemleri, benim bir hasta sahibi olarak tavsiyede bulunmam bir hastanın daha dertlerinden kurtulmasına yardımcı oldu ALLAH sizleri başımızdan eksik etmesin tekrar çok teşekkürler. nuri düzgün

  • çok memnunum

   çok çok teşekkür ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Mehmet Gemici

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   12 Nisan Tarihinde hastanenize yatırmış ve 15 Nisan tarihinde de taburcu etmiş olduğunuz hastam ve Annem adına; göstermiş oldukları ilgi, alaka ve güler yüzden dolayı Dahiliye Doktorunuz Sn. Mehmet GEMİCİ başta olmak üzere, ekibine ve tüm ERCİYES KARTAL HASTANESİ PERSONELİNE teşekkürlerimi sunarım.

  • çok memnunum

   Son derece karizmatik, son derece bilgili ve konusuna hakim. Örnek alınacak bir hekim. Şiddetle tavsiye ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Sema Karaoğlu Uslu

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

 • Ercan Genç

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kızım 8 yaşında ve bugüne kadar nerdeyse beraber büyüttük mükemmel bir insan mükemmel bir doktor kızımın Ercan amcası iyiki varsın bizi kovana kadar seninleyiz ;)

  • memnunum

   İşinin uzmanı, tecrübeli ve ilgili bir doktor. Çocukları gereksiz ilaca boğmadan yerinde ve yeterince tedavisini uyguluyor. Anne babayı tedirgin etmeden durumu ortaya koyabiliyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Mehmet Meral

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Mehmet Bey uzmanlığı tartışılmaz ve branşında bence Kayserinin en iyi doktorlarından bir tanesi. 33 yaşındayım.Belimden üçüncü ameliyatı olmam gerekiyordu. Bir kaç tane hastane gezdim ve doktorlarla görüştüm. Ameliyatın zor olacağı için diğer doktorlar beni aydınlatmayan cevaplar verdi. Mehmet bey muayenesi sonrasında ameliyat kararı verdi ve ertesi gün beni ameliyat ederek koltuk değneği ile gittiğim hastaneden şifa ile yürüyerek evime dinlenmeye geldim. Kesinlikle tavsiye edeceğim hem insan olarak kaliteli bir kişi ve mesleğinin en iyilerinden. Allah razı olsun ondan. İyiliğini anlatmama kelimeler kafi gelmiyor. Saygılarımla.

  • çok memnunum

   doktor ve insan olarak tanıdığım en değerli insanlardan birisiniz.yakınlarımın ve benim tüm sağlık sorunlarıyla sabırla ilgilendiğiniz,bilgi ve tecrübelerinizi hastalarınıza en güzel şekilde aktardığınıza inanıyorum.çok başarılı bir hekim ve çok iyi bir insansınız..teşekkür ve saygılarımla

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Bihter Senem Feyzioğlu

  Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   9 yıllık hasretimizi gidermede vesile olan dr.Bihter sanem Feyzioğlu na teşekkürü borç biliriz.Umut tacirliği yapmayan samimi ve doğal mesleğinin yüz akıdır teşekkürler doktor hanım ve ekibi.

  • çok memnunum

   sevgili canım doktorum ona nekadar minnetkar olduğumu anlatmaya kelimeler yetmez bihter hanım sizi çok seviyorum duvalarım hep sizinle umarım hayat boyu hep mutlu olursunuz.ben bihter hanıma gittiğimde çok umutsuz hiçbirşeyden tat almayan biriydim çünkü bu dünyada tek istediğim bir bebek ti oda olmuyordu ama tüp bebek tedavisiyle ilk denemede şükürler olsun hamile kaldım rabbim olmayan isteyen herkese nasip etsin inşallah herkeze tavsiye ediyorum bihter hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Demet Cengiz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Gercekten ilgili bir doktor saagolsun baya zaman ayirdi ve guler yuzlu kaliteli bir doktor. Tavsiye ediyoruz.

  • çok memnunum

   Uzun zamandir polikistik over sendromum vardi. Ilk defa bi doktor ilacini verip tedavi islemi baslatti.. Cok kadin dogum doktoru ile calistim ve hemsireyim. Kesinlikle bu doktoru tavsiye ediyorum. İlgisi alakasi yönlenlendirişi cok hosuma gitti.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at