Özel Egepol Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Nörolog, Göz doktoru, Kardiyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Radyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Çocuk nöroloji uzmanı, Ürolog, Kalp ve damar cerrahı, Fizik tedavi uzmanı, Üreme endokrinolojisi ve infertilite doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Egepol Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 ade... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Egepol Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Egepol Hastanesi İzmir ilinde 507.sokakno:3 Üçyol Konak adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Esra Irmak

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   esra hanımın sayesinde 420 olan şeker değerlerim kendisinin işindeki uzmanlığı güler yüzü sayesinde 100 gibi inanılmaz bir seviyeye indi çok çok teşekkür ederim.atıf necip çay

  • çok memnunum

   doktorumseni seviyorum.güler yüzlü doktorlar her zaman tedaviye 2-0 önde başlıyorlar.hekimliğini ve sizi kutluyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Nezahat Akay Öztürk

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   kızıma hamileyken kendisiyle tanıştım. hamileliğim boyunca çok iyi ilgilendi. sıkıntılarımdan bahsedince bazı doktorlar gibi önemsemezlik etmemesi beni anladığını hissettirmesi en memnun kaldığım şeydi. doğumum sonrasında da benimle ilgilendi.kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   tek kelimeyle süper bir doktor kendisini bir doktor gibi değil adeta akrabamız gibi görüyordum her gidişimde çok ilgili kesinlikle bıkmadan her seyi sorabilirsiniz psikolojık anlamdada aşırı rahatlatan bir doktor yine doğum yapmak istesem hiç düşünmeden nezahat hanıma gıderım her gıttıgımde zevk alıyordum resmen doktora gıtmekten çok güler yüzlü cana yakın yine bir şey olsa tek ideceğim doktor nezahat hanım olur herhalde kendısıne çok tesekkur edıyorum ilgisine cana yakınlığına ve işini pratik yapışına ona hayranım çok teşekkür edrım her sey için ...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Şevkullah Bal

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sevgili doktorum Şevkullah Bal mesleğini gerçekten büyük bir iyimserlik ve olağanüstü bir beceriyle icra ediyor.. Ameliyat öncesi ve sonrasında hiç bir sıkıntı yaşamadım. Oldukça kendine güvenen ve güven veren bir doktor.. Tiroid ameliyatı olmayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.. Hiç bir kaygı duymadan, bu güvenilir ellere kendinizi emanet edebilirsiniz.. Teşekkürler Şevkullah bey. Her şey için size şükran borçluyum..

  • çok memnunum

   Her hastahaneye sizin gibi bir hoca gerekli.Sizden önce 8 hekim karşısına çıktım hep olumsuz cevaplar aldım.İyiki sizi tanımışım iyi ki varsınız.Beni sağlığıma kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederim hocam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Kemal Hamamcıoğlu

  Nöroloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Hayatimda tanidigim en deneyimli doktor diyebilirim. Kendim de bir doktor adayi olarak inanilmaz saygi duydum kendisine umarim onun gibi hastayi daha kapidan girer girmez taniyabilen bir doktor olurum.aylarca dolasmamiza ragmen bir turlu tani konamayan anneannemin hastaligini sadece muayeneyle tanimis olup hekinligin muayene esasli oldugunu bana cok guzel gostermis bir doktordur. Allah onun gibi doktorlori basimizdan eksik etmesin.

  • çok memnunum

   hem hekimliği,hem hasta ve hasta yakını ile iletişimi,gereksiz tahlil tetkik ile hastayı uğraştırmadan isabetle teşhisi ,her bakımdan mükemmel bir hekim. Maalesef Kayseri bu şanstan artık uzak.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Salih Çağrı Çakır

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kızımın doğumdan beri doktoru ayrıca oğlumunda. Ne zaman yardım istesek geri çevirmedi. İzmir'de ki en iyi çocuk doktoru. İlgisi, güler yüzü ve anlayışıyla tedavisini uygulayarak mutlu sonuç almamızı sağlıyor. Çok teşekkürler Salih Bey.

  • çok memnunum

   Çağrı Beyle tanıştığım için çok şanslı hissediyorum kendimi.Çünkü işin içinde çocuk söz konusu olunca akan sular duruyor.Kızımı 6.aydan itibaren ÇAğrı beye götürüyorum.Düzenli doktorumuzdur kendisi ve kızımın ufak tefek rahatsızıklarına hemen teşhisi koyabilen biridir..Evime biraz uzak olmasına rağmen asla değiştirmeyi düşünmediğim doktorumuzdur.Rahatça ve çekinmeden soru sorabiliyoruz hatta ben sormadan kendisi herşeyi açıklıyor.Çok ilgili ve sabırlı kendisi.Egepol hastanesi Çağrı beyi kaybetmemeli..Hastanenin düzeni tüm doktorlarının kalitesine de karşılık veriyor.İyi ki hayatımızdalar..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Şükrü Mehmet Turan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sol dizimden menisküs ameliyatımı yapan güler yüzlü ve ilgili doktorumdan çok memnunum. Ameliyatın üzerinden henüz iki gün geçmesine rağmen neredeyse hiç ağrım yok ve kısa zamanda eski düzenime döneceğimi düşünüyorum. Bilgisine ve tecrübesine inandığım başarılı doktorumu herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   2 yıldır bir çok sayıda doktorun araştırıp bulamadığı ve teşhis koyamadığı sağ ayağımdaki sorunu bulup, beni 1 haftada iyileştiren doktoruma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Gökalp Tokaç

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   su an hamileym ve doktorumdan cok memnunumm ikinci bebegimi kaybettiğimde bana moral verdi ve tekrardan olablcgne üzülmememi söyledi ve suan tekrar hamileyim aslada doktorumu degiştrmek istemiyorumm

  • çok memnunum

   2003 ve 2006 yıllarında iki oğlumun doğumunu da Gökalp Bey gerçekleştirdi. Şimdi 39 yaşındayım ve bir bebek daha planlıyoruz Allah verirse. Gideceğim tek adres ise Dr. Gökalp Tokaç. O sadece bir doktor olarak yaklaşmaz hastalarına, abidir, kardeştir. Öyle güven verir ki ilk oğlumun göbek adını Gökalp koyduk doğumda. Sadece doğum için de değil. Anneannemin rahim kanserine yaptığı erken teşhis ve müdahale ile hayatını kurtardı, 15 yıl geçti ve hala sağlıkla yaşamına devam ediyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Volkan Öztürk

  Kardiyoloji, Kalp Ve Damar Cerrahisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   beni başarıyla ve ilgiyle takip edip, sağlığıma kavuşturdu. teşekkürler., egepol hastanesine başlamışsınız hayırlı olsun

  • çok memnunum

   SAYIN VOLKAN ÖZTÜRK,KALP KAPAĞI VE 2 DAMAR TIKANIKLIĞIMI TEŞHİS EDİP,ANJİYOMU BAŞARIYLA YAPMIŞ OLUP AMELİYAT İÇİN TAVSİYEDE BULUNMUŞTUR.DAHA SONRAKİ KONTROLLERİMİ DE YAPMIŞ OLUP,KONTROLLERİME TARAFINDAN DEVAM EDİLMEKTEDİR.3 YILDIR DÜZENLİ KONTROLLERE DEVAM ETMEKTEYİM.KENDİSİNDEN VE KONTROLLERİNDEN SON DERECE MEMNUNUM.TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Bülent Turgut Ay

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bülent hocam sıcak kanlı oluşu sonsuz tecrübesiyle 38.ci haftada ikiz bebeklerimi kucağıma almamı sağladı sonsuz teşekkürler hocam iyi ki sizi tanıdım.

  • çok memnunum

   Merhaba, Bülent beye bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Eşim de ben de doktorumuzdan çok ama çok memnunuz. Tüm İzmirli bayanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (37) göz at

 • Şükran Kopal

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hayatımda tanıdığım en samimi ve en güvenilir dr şükran hanım bence..kontrollerim ve doğumumda beni asla kırmadı herzaman açıklacıyıcı ve dürüst olması beni çok rahatlatıyordu kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum allahım sizin gibi dr ları başımızdan eksik etmesin inşallah..umarım bir daha ki bebeğimi de siz dünyaya getirirsiniz..

  • çok memnunum

   tek kelimeyle süper...... daha önce yaşadığım zor doğumdan sonra 2.bebeğimi hiçbir sorun yaşamadan sükran hanımla dünyaya geetirdim. kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at