Buradasınız: 
Özel Duygu Tıp Merkezi Mezitli Şubesi

Özel Duygu Tıp Merkezi Mezitli Şubesi

İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Pratisyen hekim, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Acil tıp doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Duygu Tıp Merkezi Mezitli Şubesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet p... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Duygu Tıp Merkezi Mezitli Şubesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Özel Duygu Tıp Merkezi Mezitli Şubesi Mersin ilinde G.m.k Bulvarı No.14 Mezilti adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mahmut Gökdoğan

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Arkadasimin tavsiyesi uzerine gittim doktor beyin yanina. İlk muayenede bana guven verdi, ameliyat korkum ve bir takim endiselerim vardi bilgisi sayesinde bunlarin hepsini astim. İlk olarak burun ameliyati oldum kendisine ve cok memnun kaldim daha sonra ailemden ve arkadaslarimdan meme ameliyatida olanlar oldu. Kendisine hastlarina muayeneden ameliyata ve sonrasina kadar ilgisinden ve basarisindan dolayi cok tesekkur ederiz.. Herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Doktor beye once burnumu daha sonrada meme ameliyatini yaptirdim. Gerek ameliyat oncesi bilgilendirmesi gerek ameliyat sonrasi ilgisinden oturu kendisine cok tesekkur ederim her iki operasyonumdan da cok memnunum herkese tavsiye ederim. Mutlaka islem yaptirmadan once mahmut beye danisin..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at