Özel Defne Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Dermatolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Acil tıp doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Kalp ve damar cerrahı, Göz doktoru, Beyin ve sinir cerrahı, Nörolog, Ürolog, Genel cerrah, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Defne Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hast... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Defne Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Defne Hastanesi Hatay ilinde Kavaslı mahallesi Uğur Mumcu Cad.no:101 İskenderun Yolu Hatay adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Deveci

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ahmet DEVECİ alanında başarılı, hastalara ilgili bir doktordur. Benim annem ve oğlum hastalandığında çok yakından ilgilendi .Bizi esas sevindiren ise hasta teşhislerinde vermiş olduğu isabetli teşhislerdir ve tedavi metodudur. Çalışmalarında üstün başarılar dilerim.annem ganime şişman ve oğlum Ahmet nuri şişman.

  • çok memnunum

   benim amcam kanserden vefat edeli 1 yıl olmadı daha..amcamın midesi cok ağırıyordu.doktora gitti.doktor bazı tahlillrı yapmasını istedi amcamdan.tahlil sonuclarına bakarak mideni üşütmüssün deyip ona göre ilaç verip gönderdi amcamı.ama amcamın ağrıları artınca ahmet bey in yanına gitti.ki zaten ahmet bey bizim ailenin sürekli olarak yanna gittiği bir doktordur..tahlillerde 1 aksilik olduğunu farkedip onkoloji bölümüne yönlendiren kendisi oldu..ahmet bey bence gerçekten cok basarılı bir doktor..hastalık kendi alanı olmasa bile yönlendirmeyi ve yardımı çookiyi sekilde yapıp yardımcı olan biri..umarım bu basarısı hep devam eder..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hülya Artuç

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   7 senedir bir çok kadın doğum doktoru değiştirdik Hülya hanım içlerindeki en samimi güleryüzlü olanıydı.. hastaya olan yaklaşımı,mesleki deneyimi ile gönlümüzdedir. tüm yakınlarımıza ve buradan herkese tavsiye ediyoruz kendisini.

  • çok memnunum

   ben çok memnun kaldım.hülya hanımı o kadar çok sevdim ki şimdi ankaradayım ve hülya hanımdan iyi dok.göremiyorum ve güvenemiyorum.hastalarıyla çok ilgili bütün hastalarına aynı şekilde davranıyor.bence hasta için doktorun tutumu cok önemli.HÜLYA hanımın üstüne kimseyi tanımıyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Mehmet Tayyip Arslan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bende kızımı götürmüştüm ddoktor bey muayene etti tahlil yaptı yane normal bir doktordan daha fazla ilgilendi istedigim zamanda telefonla araya biliyorumm hatta eve gelir gelmez bize doktor beyi tavsiye eden kişiye teşekkür ettim hatta birazdan yini kızımı götürecem

  • çok memnunum

   Doktorumuz hastası ıle bırebır ılgılı.Vermıs oldugu tedavı mukkelmmel.HERZAMAN TELEFONLA ONU ARADIGIMDA KIZIM ICIN BIZI BILGILENDIRMIS YARDIMCI OLMUSTUR.BUNU BIR COK DOKTOR YAPMIYOR.MESAİ SAATI DISINDA TL CVP BILE VERMIYORLAR.AMA MEHMET BEY HERZAMAN CEVAP VERIR ILGILENIR.ONUN GIBI DOKTORLARA COK IHTIYACIMZ VAR..SIZE COK TSKR EDERIZ DOKTOR BEY..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Metin Özkur

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bır ınsana doktorluk bu kadar yakısır.bılgısı ve tecrubesı benı her gıttıgımde en doğru yerde olduguma ınandırıyor.aydınlatıcı bılgılerıyle sevgısıyle ılgısıyle bırtanedır benım doktorum onu cok sevyorum.herkese tavsıye ederım.hatayın en buyuk degerlerınden.

  • çok memnunum

   cok iyi bir doktor olup her turlu sorunuma care bulmustur. Benim ve kizimin da tedavisinde mucizeler yaratan Doktor Metin Ozkur dan cok memnun kaldim ve butun akrabalrima ve arkadaslarima tereddut etmeden onerdim ve onermeye de devam ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Haydar Mısırlıoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor reşat mısırlı son derece mükemmel bir kişiligiyle yanı sıra mütavazi canayakınlılığıyla gönlümüzü fethetmiştir kendisine sonsuz başarılar dilerken emeği içinde teşekkür ediyorum

  • çok memnunum

   dr resat beye uzun zamandır gıdıyorum hastayla ılgılenısı ve dogru teshısıyle tek kelımeyle mukkemmel bır dr emekleri ıcın sonsuz tesekkurler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ali Canım

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   sekiz yıl önce ilk oğlumun doktoruydu ve ikinci oğlumunda tüm kontrollerini ali bey yaptı çok mükemmel bir doktor

  • çok memnunum

   Doktor ali beyi ilk oglumun dogumunda tanidim gercekten cok basarili cok samimi bir doktor simdi ikinci oglumunda doktoru cocuklarmi guvenilir ellere emanet etigim icin huzur icindeyim doktor beye basarilar dilerim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Reşat Mısırlıoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Inşallah hastane yönetimi kıymetini biliyordur. Zor bir ria ameliyatının üstesinden geldi.sağlığıma kavuşturdu.

  • çok memnunum

   İşinin ehli süper bir doktor ..En iyi özelliği profosyonelligi bir kenara hastasını dinlemesi ve ilgili olması. Aradiğimiz vakit ne olursa olsun üşenmeden ve rahatsiz olmadan telefona cevap verip gerekli bütün yardımı yapması.Reşat Mısırlı çooook Teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at