Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Petek Balkanlı Kaplan

  Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   ben bebeğimin olmasını o kadar istiyorum ki anlatamam petek hanımda bana güven vercek yüzümü güldüreceğine inanıyorum çok iyi bi doktor daha yeni başladık tedaviye hayırlısı olur inş ..oraya gidince kendime öz güven geldi..

  • çok memnunum

   gördüğüm en iyi doktorlardan biri, duruşu tavrı zaten gördüğünüz an size güven veriyor ülkemde bu tarz doktorların olması benı gerçekten çok mutlu ediyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Murat Tonbul

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   murat bey bilmem hatırlarmısınız yaklasık 8 sene önce okmeydanı hastanesine kızım için glmiştik ayak parmakları dönmüştü yanlardan cıkıntılı kemik cıkarak 10 yaslarındaydı kızım yaramazmı yaramaz:) siz ameliyatını yapmıstınız fakat tedavi edici deil zaman kazandırıcı bi ameliyattı gelişme caında olan bi cocuk olduğu için sinirlerden tedavisini yapmamıstınız hassasiyetli davranarak tekrardan 15 yasını doldurdukdan sonra bu ameliyatın yapılabileceğini anlatmıstınız konuya hassasiyetiniz bilginiz cok iyiydi insanlığınız heleki bmbaskaydı her doktor okadar sabırlı iyiymser yaklasamazdı size cok tesekkürlerimi sunuyorum yeniden ve senelerdir sizi takip ediyorum kızım sua n 17 yasına geldi ikinci ameliyatı nı sizden baskasının yapmasını asla istemiyorum ve buyüzden istanbula tekrar dönüceğiniz günü sabırsızlıkla bekliyorum SAYGILAR

  • çok memnunum

   Ailecek devamlı gittiğimiz ve çok memnun kaldığımız bir doktordur.Doktorluğu ve engin bilgileri dışında hastayı rahatlatan güleryüzü,sabrı,çocuklarla olan yakın iletişimiylede çok iyi bir doktordur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Fuat Bulut

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Merhabalar, Olduğum ameliyattan çok memnun kaldım hem dış görünüş olarak hemde yaşadığım sağlık problemlerim tamamen sona erdi doktoruma çok teşekkür ediyorum burnundan dolayı sağlık sorunu yaşayan bütün hastalarada doktorum FUAT BULUT 'u tavsiye ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum..

  • çok memnunum

   merhabalar....uzun süredir rahat nefes alma ve burun şeklimden dolayı psikolojik olarak bir rahatsızlık duyuyordum.Daha önce birçok doktora gitmeme rağmen iletişim konusunda hiçbir doktordan o güveni alamadım.Ameliyat endişem Dr.Fuat beyle tanışana kadar devam etti.Fuat beydeki muayenemden sonra kendisinin işinde uzmanlığı ve hastaya davranışı ve iletişimi yönünden okadar mükemmeldi ki aynı gün içerinde ameliyat korkularımı yenip ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyat sürecim ve sonrası gayet başarılı,rahat idi.Daha önce anlatılan bütün olumsuz olayların hiçbirini yaşamadım.Gerek ağrı,morluk,tampon ve alçıların çıkarılmasına kadar hiçbir zorluk yaşamadım.Alçılarım çıktıktan sonra gördüğüm profil beni yeterince mutlu etti.Fuat bey sayesinde hem sağlığıma hemde istediğim profile sahip oldum.Site sayesinde kendisine teşekkürlerimi sunarım.yiyki ki varsınız.Ellerinize emeğinize sağlık.Başarılarınızın devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (23) göz at

 • Akif Başaran

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   2001 yılında yeni taşınmış olduğumuz Çorlu'da, hastalaran 7 yaşındaki kızım için arkadaş tavsiyesiyle ulaştık Akif Bey'e. Meğer arkadaşımızın yaptığı büyük bir iyilikmiş. İhtisas alanında zaten mükemmel olan bunun yanında bir çok tıbbi alanda da bilgi ve teşhislerine son derece güvendiği, günümüzün malum şartlarında ticari kaygı ağına düşmemiş kıymetli bir hekim kendisi. Sağlık sorunu sebebiyle de olsa O'nunla tanışanlar şanslılar bence. Hak ettiğini yaşaması dileğiyle sevgiler kendisine.

  • çok memnunum

   Akif Bey tanıdığım en iyi hekim. Ben sadece ona değil onu yetiştiren ailesine ve eğitimi gerçekleştirdiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi hocalarına teşekkür ediyorum. Bence bir doktorun ordinaryüs olabilmesi için ille profesör olmasına gerek yok. Umarım günün birinde Akif Bey gibi alanında en iyi Türk Hekimlerin olduğu bir hastahanemiz olur. İnanın o an; Mustafa Kemal'in "Beni Türk hekimlerine emanet ediniz" sözü dünyada ki tüm liderlerin dilinde olacaktır. İyi ki varsınız kızımı sağlığını size emanet ettiğimizden beri yüreğimiz de aklımız da rahat . Yüreğinize sağlık

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at

 • Necati Kaplan

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İlgi alaka ve güler yüzünden dolayı tesekkur ederim, tavsiye üzerine kendisini tercih ettim artık bende tavsiye edebilirim ??ismi başarılarıyla fazlasıyla duyulmuş biri, allah kendisinden razı olsun tekrar teşekkür ederim..

  • çok memnunum

   annem yürüyemez haldeydi ağrıdan duramıyodu necati bey annemi amelyat eti şimdi çok iyi hic ağrısı yok doktorumuza cok teşekür ederiz iyiki var allah onu başımızdan eksik etmesin .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Bahar Mert

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bahar hanım benim marmaristen doğum doktorum.Okadar iyi ve okadar ilgili bir doktorki anlatmak yetmez.O benim için çok farklı bir insan .İyiki tanımışım

  • çok memnunum

   Kararsız bir şekilde 3 doktor gezdikten sonra Bahar Hanıma muayeneye oldum.Benimle çok güzel ilgilendi ve hamilelik sürecini Bahar Hanımla tamamlamaya karar verdim. Doğumdan sonra da ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Doğum erken başlamıştı ve ben çok korkarak hem doktorumu, hem kendimi çok zorladım. O esnada bana şefkatle yaklaştı. Başka bir doktor olsa bana o kadar sabırla yaklaşamaz daha da korkmama sebep olurdu. Bahar Hanım bana şefkatle yaklaştı.Normal doğum yapamayacağımı anlayınca beni sezeryana aldı ve doğmak üzere olan bebeğimi sezeryanla - Rabbimin de izniyle - sağlıklı bir şekilde kucağıma verdi. Doktoruma çok teşekkür ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Alper Aslan

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yuksek tansiyon şikyaeti ile muayene edildim.Gerekli tahliler yapıldı ilaç kulanmam için rapor düzenlendi sorunum giderildi şu an çok iyim kendisine teşekkürlerimi başarılarının devamını dilerim.

  • çok memnunum

   Dr.Alper Aslan Bey 1998 den beri benim ve eşimin hekimi olarak çok memnunuz bilgisi hastasi ile ilgisi veiletişimi fevkaladedir dahiliyeci olarak herkeze tavsiye ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Serdar Yılmaz

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Serdar Bey Kızımızın hayata tutunmasını sağlayan çok değerli bir insan, İyi bir Doktordur. Kaygılarla, korkularla, endişelerle erken doğuma alındığımda ve kızımın doğum sonrası küvöz-bakım-büyüme ve gelişim takibinde kendisinin ilgisinden çok memnunuz. kızımız 3,5 yaşında ve doğumundan bu güne kadar her konuda içimizi rahatlatan bize destek olan mükemmel bir insandır. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   Dr Serdar bey oğlumun doktoru ,güvenebileceğim çocuğumu emanet edebileceğim tek insan. Bizim Serdar beye kadar ki doktor hikayemiz o kadar uzun ki İstanbul Maslak Acıbadem ,Liv Hospital ve Amerikan Hastanesi ,bir dolu tetkikler ,tüpler ,kanlar ultrasonlar vs ,çözümsüz ve soğuk, kaskın çocuk doktorları net bir sonuç alamadan ne dedi şimdi diye muayeneden çıkan eşim ve ben. Sonrasında eşime işyerinde bir arkadaş önerisi ve Dr Serdar beyi keşfetmemiz evet Beylikdüzünden Çorlu ya muayenelerimiz için geliyoruz ve evet çok memnunuz. Bilgi düzeyi çok yüksek , realist ve net. Biz aradığımız doktoru bulduk :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (18) göz at

 • Murat Yılmaz

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   hocam bizi bırakma senden cok memnunuz biz sensiz ne yaparız şekerle nasıl yaşarırız sensız olmaz

  • çok memnunum

   sevgili doktorum, sizi tanıdığımda 143 kgluk bir devdim şu anda 8 ayda 43 kilo vererek sizin sayesinizde kendimce rekor kırdım sizi tanıdığım sizin tedavinize ve beni motive etmeniz sayenizde oldu size binlerce teşekkürler iyi ki benim doktorumsunuz, sizi teşekkür ediyorum - Aytül Çevik

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Levent Duman

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Güler yüzlü,hastasına güven veren,başarılı bir hekim.İyiki tavsiye edilmiş ve iyiki tercih etmişiz.Sağlıklı bir gebelik ve doğum... teşekkürler Levent bey.

  • çok memnunum

   iyiki böyle bı doktorla tanıştım .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at