Özel Çapa Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fizik... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Çapa Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Çapa Hastanesi İstanbul ilinde Millet Cad.necip Asım sokakno:23 Fatih adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Şifa Ayşe Savaş

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İlgisi,samimiyeti ve güler yüzüyle insanı çok rahatlatan doktorumuza sonsuz teşekkür ederiz,tavsiye edendende Allah razı olsun

  • çok memnunum

   Samimiyetiyle insani cok rahatlatiyor. Sorulan sorulari cok anlasilir sekilde cevapliyor ve asla soru sormaktan cekinmedigim tek doktor. Birkac arkadasima tavsiye ettim. Onlarda artik sifa hanimdan baska doktor tanimiyorlar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Zeynep Ömer Abbas

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ilk doğumumu Zeynep hanım yaptı çok memnunum yanlız şu an hangi hastanede görev yapıyor doğum yaptığım hastane de doktorlar listesinde yok.Allah nasip ederse yine Zeynep hanıma gitmek istiyorum.

  • çok memnunum

   zeynep hanım çok bilgili ve ilgili bir doktor. sorduğunuz herşeyi ayrıntılı bir şekilde açıklıyor.ilk doğumumu o yaptırdı hiçbir sorun yaşamadım . kesinlikle tavsiye ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Ali Bereketoğlu

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   1998'de bende Malatya'da hastası olmuştum. Çok şükür ustaca teknikler kullanarak beni iyileştirdi. Şimdi de ihtiyacım var çok uzaklarda. Allah ondan razı olsun.

  • çok memnunum

   BİNLERCE HASTAYI VE BU ARADA ANNEMİ İYİLEŞTİRDİ. KİMSENİN KOYAMADIĞI TEŞHİSLERİ USTALIKLA BİLDİĞİNE VE TEDAVİ ETTİĞİNE ŞAHİT OLDUM. MAALESEF BURALARDAN GİTMİŞ. ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN ONU ÇOK ARAYAN VAR.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Altay Kartal

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   BEYEFENDİ KİŞİLİĞİ , SAKİN VE KENDİNDEN EMİN DURUŞU , ENGİN BİLGİ DONANIMI VE MÜTEVAZI KARAKTERİYLE MUHTEŞEM BİR İNSAN.. ÇOCUK TEDAVİSİ OLMAK İSTEYENLERE MUTLAKA TAVSİYE EDİYORUM..RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN HOCAM..

  • çok memnunum

   Hem iyi bir doktor, hem de iyi bir insan. Her şeyden evvel çok, inanılmaz derecede bilgili. Belli ki sürekli kendini yenileyen ve Türkiye'de de benzeri zor bulunur bir hekim. Karşısına güven veriyor. Hassas ve sabırlı. 5 yıldız görünümlü hastanelere yanılıp boşa paranızı harcamayın derim, çünkü Dr. Altay 7 yıldızlı bir doktor. İyi ki onu tanıdım ve güvendim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at