Özel Çankaya Hastanesi

Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Genel cerrah, Ürolog, Kardiyolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, İç hastalıkları uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Çankaya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahi... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Çankaya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Çankaya Hastanesi Ankara ilinde Tunalı Hilmi Cad.bülten sokakk.dere No-44 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kürşat Teker

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kalçamdaki rahatsızlıktan dolayı kendisine muayene oldum, 10 gün sonra ameliyat olacağım, sakinliği, insanlığı, Size değer vermesi, kendinizi hasta gibi hissetmiyorsunuz. Sanki arkadaşınızmış ve yıllardır tanıyormuşsunuz gibi hisse kapılıyorsunuz. Ameliyat korkumu yendim, kendisine şimdiden teşekkür ediyorum. 04 Aralık 2014 tarihinde artroskopik kalça sıkışması ameliyatımı yaptı, ertesi sabah taburcu oldum, bir yıldır çektiğim ağrılarımdan onun sayesinde kurtuldum. Allah razı olsun. Çankaya hastanesi ününe yakışan bir hastane. Kürşat beye buradan tekrar teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   Teşhis ve ameliyatta çok çok iyi.Ayrıntılı bilgi vermesi çok iyi.İşini severek yapması , el çabukluğu,güven vermesi önemli.10 üzerinden 10 diyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • N. Reha Tandoğan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   10 ay kadar önce İzmir'de sol kalça kemiğime femur başı sıkışması (femoro acetabular impingement) teşhisi konuldu. Çok fazla görülmeyen bi rahatsızlık olduğunu öğrendikten sonra yaklaşık 4 ay boyunca konumla alakalı İzmir, İstanbul ve Ankara da yaklaşık 20 dr. la görüştüm. O kadar çok araştırma yaptım ki bazı dr. ların konuyla alakalı uzmanlık tezlerini dahi oturup günlerce okudum. sonuç olarak 6 ay kadar önce Reha hoca da ameliyat olmaya karar verdim. şu an için kendisine sonsuz minnettarım. kesinlikle reha bey'i tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Kolumu kırmıştım ve Ankara'nın en iyi hastaneleri sakat kalacağımı söylemişti. Tavsiyeyle Reha Hocamı buldum. Güvendim ve ameliyat oldum. İlk ameliyatımda sonuç çok iyiydi sakat kalmamıştım :) İkinci ameliyatımda ise kolumdaki protezlerin çivilerin hepsi çıktı. Ona olan borcumu ne yapsam ödeyemem. Başarısı zaten su götürmez ama insanlığıyla da eşsiz bir insandır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Asım Kayaalp

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor bey bana dizlerimdeki bağlarla ilgili ameliyat etti.bir çok doktora gittim ama sorunuma çözüm getiren olmamıştı yıllardır.ben de kendisinin gerçekten alanında çok iyi olduğunu düşünüyorum.herkeze tavsiye ediyorum. Gerçekten Asım Beyin ve hastanesindeki personelinin hastalarla ilgisine hayran kaldım.müthiş nezaketli insanlar.şimdi annemde aynı doktorda protez ameliyatı oldu

  • çok memnunum

   Profesyonel güreşciyim sol omzumda çıkma oluştu labrum kıkırdak doku kpması oluşmuştu allah rağazı olsun hocamdan ameliyat oldum ve çok memnunum.Türkiyede ve avrupada ilk 3e girer diyebilirm ayrıca güreş milli takımının bir kaç dönem doktoru olduğunu biliyorum saygılarımla...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Mustafa Şahingeri

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Doktor hasta iletişimi konusunda yetersiz, hastaya moral verecegine felaket tellalligina soyunmus doktor. Hasta yakınının sorduğu ''kalp krizi riski nedir ?''sorusuna seninde var benim de diyerek cevap vermiş beylik laflarla hasta ve yakınlarına bırakın morali daha da stres kaynağı olan doktor.

  • çok memnunum

   Gordugum en yakisikli doktorlardan biri. İsinde uzman ve cok cana yakin. Kisiligiyle fark yaratiyor. Hastalariyla cok ilgili ve yakindan ilgileniyor. Allah uzun omur versin basimizdan eksik etmesin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Mehmet Şevki Sert

  Üroloji, Prof. Dr.

  • memnunum

   sayın Hocamızal tanışmadık ben 14 yıllık sağ üs kol fistülü olan anevrizma nedeni ile hocamın ismini çok duyan bir hastayım inşallah hocamız bu anevrizmalı fistülümü revize edr kurtarıl beni teşekküller...

  • çok memnunum

   Babama prostat tümoru teşhisi konmuşdu,istanbul ve ankarada bir çok doktora götürdük,tavsiye üzerine şevki hocamıza getirdik, hastalıgını, tıpda yapılacakları tüm detaylarıyla bize anlattı,sakin ve babacan haliyle bizimle konuşdu.O kadar güven verdiki,babam ,uzun zamandır ertelediği ameliyata şevki hocamızla konuştuktan sonra karar verdi.10 gün içinde eski saglıgına kavuşdu.allahım böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.Doktor kelimesi bana babamı saglıgına kavusturduğu için değerli doktor şevki sert in insanlığını hatırlatıyor.Tavsiye edeceğim tek doktordur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Ramazan Akmeşe

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastaya yaklaşımı , tutumu ve tavırları mükemmel. Hem her konuda gerekli aydınlatmayı yapıyor hem de hastayı dinliyor hastaya önem veriyor..Gerek kendim gerek ailem gerekse arkadaşlarım Ramazan hocamdan memnun kaldık.. Ben ameliyat olalı 3 hafta oldu , ayağa kalkmam için 3 haftam var daha. umarım herşey güzel olur.

  • çok memnunum

   Kendisine ilgi alakası için teşekkür ederim. Sizi ayakta karşılayan mesleğine ve hastasına sonsuz değer veren az örneği olan bir doktor. Bilgisi ve tecrübesi tartışılamaz bile.Ön çapraz bağ ve menüsküs ameliyatımı yakın zamanda gerçekleştirecek hocama güvenim sonsuz. Birçok doktora gittim ama daha muayene ederken bile farkını belli ediyor. İleride çok iyi mevkilerde olacağından Allah'ın izniyle hiç şüphem yok. Kendisine kolaylık ve başarılar diliyorum. Allah daima yüzünü güldürsün inşallah.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at