Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Selçuklu
Özel Bosna Tıp Merkezi

Bilgileri düzenle

Özel Bosna Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bosna Tıp Merkezi Konya ilinde Bosna Hersek mahallesi Büyükhizmet Ca... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Bosna Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bosna Tıp Merkezi Konya ilinde Bosna Hersek mahallesi Büyükhizmet Cad. - adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mustafa Argındoğan

  Pratisyen, Dr.

  • memnunum

   Sıkca başvurduğum değerli bir doktorumuzdur.Verdiği reçetelerden hep şifa buldum.Kendisine teşekkür eder Başarılarının devamını dilerim.

 • Aykut Selçuk

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   gözlerimdeki rahatsızlığı fark edip ona göre tedavi uygulayan tek doktor Aykut Selçuk'tur kendisine çok teşekkür ediyorum. zira hangi doktora gittiysem gözlük verip gönderme çabası içindeydiler ya da olmadık tedaviler uygulama..bu noktada kendisine minnettarım kendisi benim yaklaşık 5 yıllık doktorum ve çok memnunum..

  • çok memnunum

   glokom nedeniyle birçok hastanelere gittim hastanelerde yattım ilaç tedavilerinin yanı sıra lazer tedavisi gördüm, ama faydasını göremedim göz tansiyonum 34,36 gibi seyrediyor 50 ye yükseldiği zamanlar krizlere girdim.. ama aykut hoca ile karşılaştıktan sonra allah'a şükürler olsun kalan görme alanlarımı kurtardı ve gözlerim artık ağrımıyor ve kayıp alanlarım oluşmuyor. ona sonsuz teşekkürlerimi sunar ve bir borç bilirim..saygılarımla

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • H. İbrahim Avar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.