Buradasınız: 
Özel Biga Can Hastanesi

Özel Biga Can Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Radyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Göz doktoru, Kardiyolog, Nörolog, Ürolog, Göğüs hastalıkları doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Biga Can Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet i... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Biga Can Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Biga Can Hastanesi Çanakkale ilinde Şirintepe mahallesi 504 sokakkalafat Yolu Biga adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Necmettin Hurku

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Alanında cok basarılı ve ısıne cok hakım bır doktor. Hastasına karsı gayet ılgılı ve bır cok konuda bılgı vererek hastayı aydınlatıyor. Hıc teteddut etmeden gıdılebılecek bır doktor.

  • çok memnunum

   Doktorumdan çok memnunum. Bir çok arkadaşımın zor durumlarını önceden tespit eden bir hekim. Her sorunu ultrasonu ile görebiliyor. Yanlız benim gibi doğumda çok kilo alırsanız çok fena kızıyor ve acayip laflar söylüyor. Ağlatıyor kısacası ama onun dışında süper bir doktor. Kilo alırsanız da aldığınızı söylemeyin. Nasılsa orada tartmıyor. Ben doğruyu söyledim az azar işitmedim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

Benzer kurumları gör: Özel Biga Can Hastanesi