Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Çankaya
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü

Bilgileri düzenle

Bayındır Hastanesi Söğütözü, 21 yıldır sağlık hizmeti yürütmeye devam etmektedir. 15.570 m2 kapalı alana sahip olan hastanede, 33 yataklı yoğun bakım ünitesi, 6 ameliyathane, 131 hasta yatağı bulunma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Bayındır Hastanesi Söğütözü, 21 yıldır sağlık hizmeti yürütmeye devam etmektedir. 15.570 m2 kapalı alana sahip olan hastanede, 33 yataklı yoğun bakım ünitesi, 6 ameliyathane, 131 hasta yatağı bulunmaktadır. Bayındır Hastanesi Söğütözü’nde bulunan tıbbi bölümler şunlardır: İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, KBB, Baş Boyun Cerrahisi, Kemik İliği Nakli Ünitesi, Laboratuvar, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikiyatri, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Transfüzyon Merkezi, Uyku Bozuklukları Merkezi, Enfeksiyon Hastalıkları, Üroloji, Yeni Doğan (Neonatoloji), Gastroenteroloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check Up, Çocuk Alerjisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Çocuk Gastroenteroloji, Dermatoloji, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Endokrinoloji, Evde Bakım Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Hematoloji, Beslenme ve Diyet. Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Ankara ilinde Kızılırmak mahallesi 53cad.no:17 Söğütözü Balgat Çankaya adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sait Bağcı

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   1995 yılından buyana kronik pankreatit hastasıyım. PANKREAS KANALINDA OLUŞAN KALSİFİKASYONLAR nedeniyle defalarca ERCP işlemini başarıyla uygulayan ve önerdiği tedavi yöntemleri sayesinde yaşam kaliteme etki eden tedavi yöntemleri sayesinde sorunsuz ve ağrısız mutlu bir yaşam sürmekteyim. Hocam herşey için teşekkürler.

 • Sinan Tıraş

  Neonatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktorumuz çok kibar, ilgili, teşhisleri oldukça yerinde, hele bebeklere davranışı onlara dokunuşu, muayene edişi mükemmel. Bebeğinizi incitmeyecek, sizin endişelerinizi giderecek gerekli teşhis ve tedaviyi uygulabilecek mükemmel bir doktor

 • Cemal Güngör

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Süleyman Lütfü Dinçer

  Hematoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   dünyanın en iyi doktoru hayatımda gördüyüm en ilgili ve hastssını en çok seven doktor benım oğluma ilik nakli yaptı

 • Evren Tayanç

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bir SLE hastasi olacak kullandigim ilaclar nedeniyle yapilmasini gereken goz muayenesi ve tetkikleri ne yazikki daha once beni takip Eden dr tarafindan hid yapilmamisti. Evren Hanim ise gereken her turlu tetkiki yaptirarak muayenemin daha uygun olmali I sagladi, oldukca memnun kaldim

 • Hakan Akan

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kızım ve eşimi muayene etti.Çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

 • Tuncay Özçelik

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Gerçekten çok iyi ve işinin ehli bir doktor kesinlikle hiç bir şüphe duymadan muayene olabilirsiniz.

 • Gökhan Akpınar

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Türkiyenin yetiştirdiği ender insanlardan birisi.hastasını buladar yakından ve özveriyle takipeden kendi hayatından önce hastasının hayatı diyen insanlığı ve beyfendiligiyle örnek insan.allah ondan razı olsun babam ve onlarca hasta onun sayesinde ayakta.teşekkürler sayın hocam.

  • çok memnunum

   Şu anda hala Dr. gözetiminde hastamız hastanede yatıyor. Böyle bir doktora sahip olduğumuz için sadece biz değil , bu ülke çok şanslı. Hem konuya olan inanılmaz yetisi hem de hasta yakınlarına ve gözlemlediğimiz kadarıyla çalışma arkadaşlarına karşı olan tavırları daha iyi olamazdı. Müteşekkiriz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Tümay Doğancı

  Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji Ve Beslenme, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   son derece samimi ve güleryüzle sıkılmadan sorularımı yanıtlayan , iyi hekim olmasının yanında iyi insan, güvenle çocuğunuzu teslim edebileceğiniz bir hekim.

  • çok memnunum

   Herzaman cok sakin ve ilimli, bilgisi ve tecrubesiyle insana guven veriyor.yanindan hep huzurlu ayriliyoruz kizimla isini severek yapiyor, ticari amac gutmeden herkese anne sevkstiyle yaklasiyor cok tesekkur ederim cok sansliyim cocugumun doktoru oldugu icin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Beril Özturan

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   alanında son derece başarılı ve teşhis ve tedavi şekli mükemmel annemin ayağındaki problemi çözdü.kendisine teşekkür ederim.mesleğindeki başarılarının devamını dilerim. saygılarımla