Bilgileri düzenle

Özel Baki Uzun Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Baki Uzun Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Baki Uzun Hastanesi İzmir ilinde Karabağlar-Bozyaka adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Neşe Özkaya

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine Neşe Hanım'ı seçtik.Neşe Hanım,kızımı 3 defa muayene etti.Her defasında teşhisi, verdiği ilaçlar ve tavsiyeleri doğru oldu. Teşekkür ederim.

 • Dilek Aslanca

  Tıbbi Biyokimya, Uzm.Dr.

 • İrfan Eker

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Uzmanlığı itibariyle çok güvendiğim aynı zamanda beyefendi biri kendisi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Cengiz Aydın

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir doktor...Aynı zamanda çok güler yüzlü ve anlayışlı..Ona teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyorum...İhtiyacı olanlara Cengiz AYDIN'dan bahsedeceğim..

  • çok memnunum

   CENGİZ bey gerçekten bu işin piri derler ya aynen öle ben ve eşim çok memnunuz insan olarak söylenecek fazla birşey de yok mükemmel birisi gitmek istiyen herkez hiç düşünmeden gitsin pişman olmassınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at