Özel Avrasya Hospital kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Avrasya Hospital kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Avrasya Hospital İstanbul ilinde Beştelsiz mahallesi S.nizam Cad.101 sokak No:109 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hasan Lice

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Yıllar önce Haseki de başlayan tanışıklığımızın Avrasya Hospitalda da devam etmesi onun çok değerli bir hekim olmasının bir kanıtıdır.İki önemli operasyon da canıma can kattı diyebilirim. Bilgi birikim ve tecrübesi yanında mütevaziliği ilgi ve alakası,iletişimi, motivasyonu ve önce hastanın sağlığı ilkesiyle maddi ve manevi kanaatkar yaklaşımı gibi birçok özelliği bir arada taşıyan, önce insan sonra mükemmel bir hekim. Tüm ailemin dost ve yakınlarımın değerli hekimine sevgi, saygı ve minnet duygularımızla başarılar diliyoruz.

  • çok memnunum

   Bir gün bana birşey olur ise onun alanı olmasa dahi beni Dr Hasan Lice ameliyat etsin Ona çok güveniyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Nurcan Dalan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Nurcan hanımla , 2000 yılında bir doktor arkadaşımın vesilesi ile Kırklarelin'de çalışırken tanışmıştım. Daha sonra İstanbul'a yerleştiğini duyunca kendisinden randevu aldım. Daha önce gittiğim çoğu profesör ve hatta kongrelerde konferans veren doktorların bile çözüm önerileri yetersizdi . Kafam çok karışmıştı. Hepsi ayrı bir şey söylüyordu. Hatta bir kaçı beni ameliyat etmeyi kabul etmedi doktordan doktora gönderip durdu. Çok gergindim ve çok ağrım vardı. Nurcan Hanım beni muayene etti. Ameliyat olmam için çalıştığı hastane bana çok uzaktı ancak bana çok güven ve cesaret verdi. Bu yüzden zor da olsa yolu göze aldım ve çok başarılı bir operasyon geçirdim başka doktorlara kalsaydı 8 yıl önce çoktan rahmim alınmıştı. Şimdi yine evime yakın yerlere kontrole gitmeme rağmen en ufak bir şüphede Nurcan Hanım'dan teyit almaya giderim. Kendisi çok güler yüzlü iletişimi oldukça iyi çok zarif ve oldukça başarılı BİR doktordur. Kendisine olan güvenim sonsuzdur. Olcay BAYTAN

  • memnun değilim

   Nurcan hanıma hamileyken gittim. Doğumuma iki ay kala bebeğin gelişmediğini bebeği kaybedebileceğımizi ve erken doğum gerekebilir dedi başka bi doktora gittiğimde hiç bir sorun olmadını oğrendim ve normal doğumla sağlıklı bir çocuk dünyaya getirdim ... Kimseye tavsiye etmem...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Bülent Öztürk

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bülent Bey bugüne kadar tanıdığım en iyi en anlayışlı en bilgili doktor bunu tüm içtenliğimle söylüyorum hem cerrah hem psikolog okadar güzel yaklaşıyor ki korkularınızdan eser kalmıyor sonsuz güvenerek ameliyat oldum.Çok başarılı bir ameliyat gerçekleşti safra kesesi ameliyatı oldum çok memnun kaldım.Ameliyattan sonrada göstermiş olduğu ilgi,alaka ve hiç değişmeyen güler yüzü ile yaklaştı.Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Ben üç ay önce Bülent Bey'le tanıştım midemde gastrit ve helicobakteri varmış bana ilaç tedavisi uyguladı kilo vermiştim ayakta zor duruyordum çok şükür ilaç tedavisi ile daha iyiyim kilo aldım tedaviye devam ediyorum kendisi her zaman güleryüzlü sevecen işini severek yapıyor her zaman iyi enerjisini hastaya yansıtıyor Bülent Bey gibi doktor zor bulunur Allah onu başımızdan eksik etmesin kendisine binlerce kez teşekkürler bu arada asistanı Tülay Hanımı da unutmamak gerek o da çok tatlı ilgili biri iyi ki varsınız iyi ki sizi tanımışım herkese tavsiye ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Çetin Ayhan Evliyaoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Doç. Dr. Çetin Evliyaoğlu 'na öncelikle çok çok teşekkür etmek istiyorum . 01/04/2015 tarihinde boyun fıtığı ameliyatı oldum. 3 tane fıtığım vardı ve ameliyat olmam gerekiyordu önceleri bazı korkularım ve endişelerim vardı . Dr Çetin bey ve beraberindeki başarılı ekibi ile son derece iyi bir ameliyat süreci geçirdim .Hiç ağırılarım kalmadı ve hemen normal günlük yaşamıma döndüm . Ben 10 sene önce de başka bir çok ciddi hastalık geçirmiştim o zamandan beri biliyorum ki en önceliklisi doğru ve güvenilir en iyi doktora başvurmalısın sonuç başarılı oluyor. Doç. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu çok başarılı ve iyi bir uzman . Teşekkürler Hocam !

  • çok memnunum

   merhaba ben 36 yaşındayım çok şiddetli boyun ağrılarımdan dolayı işe bile gidemiyordum ve uyku uyuyamıyordum çetin beye gittim çekilen mr sonucu boynumda büyük bir fıtık olduğunu gördük ameliyat olmam gerektiğini söyledi 2 gün içerisinde ameliyat oldum ve ertesi gün beni taburcu etti işime geri döndüm ve özlediğim uykuma kavuştum şu anda ameliyattan 10 gün geçti ve hiç bir ağrım yok.herkes bu ameliyattan önce çok korkuttu ama hiç'de korkulacak bir ameliyat değil boşuna korkmayın ve boşuna acı çekmeyin derim Sayın Doç.Dr Çetin Ayhan EVLİYAOĞLU tarafından çok başarılı bir ameliyat geçirdim kendisine çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Tamer Sözen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktorum tamer sözenden allah razı olsun myomum vardı 10 santim civarında profösörlere bile gittim rahmini alabiliriz dediler ama tamer bey allahın izniyle miyomu rahme zarar vermeden aldı doktorum ve hastane çok özverili kendisine bir kez daha teşekkür ederimmm

  • çok memnunum

   ilk defa 2010 yılında kendisi ile tanıştık.Onu iyi ki tanışmışız.2010 yılında kızım dünyaya geldi.İsini çok iyi bilen.inanilmaz pozitif bir doktor.2014 yilindayiz ve ikinci hamileliğim.Maslak a tasindik.buralarda bir kaç doktora gittik baştan.Ama kesinlikle memnun olmadim.şimdi tekrar Zeytinburnu na gidiyoruz Tamer Beye.Onun kadar hic bir doktora guvenmiyorum.Çok tesekkur ediyoruz kendisine.Allah yolunu acik etsin.Birçok arkadasima da tavsiye ettim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Gamze Baykan Özolcay

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Öncelikle çok güler yüzlü sıcakkanlı bir doktor.Bana hamilelik süresince çok iyi destek oldu,güven sağladı.Sezeryan doğum yaptım ve sanki hiç yapmamış gibi oldu hiç ağrım olmadı kesinlikle çok rahat geçti.Tavsiye ederim. Gamze Hanıma çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   su an 36 haftalık hamileyim. ilk aylarımda bebegin erken ve kücük dogacagını bana söyledi cünkü bebegin olustugu kese kücük dedi inandım ama biraz üzüldügüm için başka doktora gittim hayır öyle birsey yok dedi. 30 haftadan sonra bebek klo almamaya başladı ve gamze hanımın teşhisi dogru cıktı şimdi ona devam ediyorum 37 haftalık hamileyim ve salı günü bebegimi alıyolar 2.240 gram.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • İstepan Suna

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   10sene once istepan sunayla tanıştık..9 aylık süreç ve sonra doğum de o gerçekleştiridi...kelimeler yetmez anatmam için...hala unutmadım .herkeze de gözu kapalı tavsiye ediyorum...1 tanedir doktorum...ve en onemlisi şu ki ,her hastayı tek sen varsin ve en onemli sensın diye hisettiriyo...her hasta özel hisseder kendini...o ilgi ve ahlak için ona çok teşekkür ederim...süper sınız hocam

  • çok memnunum

   Daha bugün tanıştığım bu harika doktora kendimi ve bebeğimi emanet ettim. Ilgili, nazik ve anlayışlı Hocamı herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Esat Akıncı

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SAYIN DOKTORUM, SANIRIM '' EN İYİ HEKİM'' SIFATINI,ANNENİZİN AK SÜTÜ GİBİ HAK EDİYORSUNUZ. ÖNCELİKLE, SİZİN İNSANLIĞINIZA HAYRAN KALDIM. BUGÜN,OĞLUMUN KIZ ARKADAŞININ AMELİYATINI YAPTINIZ. ÇOK YORGUN OLMANIZA RAĞMEN,HASTA YAKINLARINA VERDİĞİNİZ DETAYLI BİLGİLERE,HASTA YAKINLARININ ANLAYABİLECEĞİ ŞEKİLDE,ADETA BİR DERS ANLATIR GİBİ, TANE TANE KONUŞMANIZA, USLUBUNUZA,İNSANLIĞINIZA HAYRAN KALDIM. ALLAH, SİZE ÇOK UZUN VE SAĞLIKLI YILLAR VERSİN Kİ, DAHA ÇOK UMUTSUZ HASTAYI İYİLEŞTİREBİLME ŞANSINA ERİŞİN. ÇOK, ÇOK TEŞEKKÜRLER. SAYGILARIMI SUNARIM.

  • çok memnunum

   8 ocak 2013 tarihinde Sn prof. Dr.Esat Akıncı ve çok değerli ekibi tarafından koroner bypass ameliyatı ile 3 kalp damarım değiştirildi.Ameliyat çok başarılı geçti 1 ay bile olmadan ayağa kalktım. Her hasta ile ayrı ayrı yakından ilgilenen, samimi ve çok mükemmel bir doktor. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Galip Arda Pelen

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba, Ben oğlumun hastalıgı için yakın zamanda gitmiştim.Yarın tekrar gideceğim.Oğlumla ve hastalıgıyla çok ilgilendi, Güvenebilebileceğiniz bir doktor arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Daha bu gün gittim geniz eti aldırma konusunda şüphelerim vardı ama yorumları okuyunca şüphe geçti

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at