Özel Avrasya Hospital kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Avrasya Hospital kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Avrasya Hospital İstanbul ilinde Beştelsiz mahallesi S.nizam Cad.101 sokak No:109 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İstepan Suna

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Daha bugün tanıştığım bu harika doktora kendimi ve bebeğimi emanet ettim. Ilgili, nazik ve anlayışlı Hocamı herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Canim doktorcum, inanılmaz sıcak kanlı ve insana güven veren birisi. Herkese kendisinden ve bizimle ne kadar ilgilendiginden bahsettim... kesinlikle tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Bülent Öztürk

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bülent Bey bugüne kadar tanıdığım en iyi en anlayışlı en bilgili doktor bunu tüm içtenliğimle söylüyorum hem cerrah hem psikolog okadar güzel yaklaşıyor ki korkularınızdan eser kalmıyor sonsuz güvenerek ameliyat oldum.Çok başarılı bir ameliyat gerçekleşti safra kesesi ameliyatı oldum çok memnun kaldım.Ameliyattan sonrada göstermiş olduğu ilgi,alaka ve hiç değişmeyen güler yüzü ile yaklaştı.Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Ben üç ay önce Bülent Bey'le tanıştım midemde gastrit ve helicobakteri varmış bana ilaç tedavisi uyguladı kilo vermiştim ayakta zor duruyordum çok şükür ilaç tedavisi ile daha iyiyim kilo aldım tedaviye devam ediyorum kendisi her zaman güleryüzlü sevecen işini severek yapıyor her zaman iyi enerjisini hastaya yansıtıyor Bülent Bey gibi doktor zor bulunur Allah onu başımızdan eksik etmesin kendisine binlerce kez teşekkürler bu arada asistanı Tülay Hanımı da unutmamak gerek o da çok tatlı ilgili biri iyi ki varsınız iyi ki sizi tanımışım herkese tavsiye ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Esat Akıncı

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SAYIN DOKTORUM, SANIRIM '' EN İYİ HEKİM'' SIFATINI,ANNENİZİN AK SÜTÜ GİBİ HAK EDİYORSUNUZ. ÖNCELİKLE, SİZİN İNSANLIĞINIZA HAYRAN KALDIM. BUGÜN,OĞLUMUN KIZ ARKADAŞININ AMELİYATINI YAPTINIZ. ÇOK YORGUN OLMANIZA RAĞMEN,HASTA YAKINLARINA VERDİĞİNİZ DETAYLI BİLGİLERE,HASTA YAKINLARININ ANLAYABİLECEĞİ ŞEKİLDE,ADETA BİR DERS ANLATIR GİBİ, TANE TANE KONUŞMANIZA, USLUBUNUZA,İNSANLIĞINIZA HAYRAN KALDIM. ALLAH, SİZE ÇOK UZUN VE SAĞLIKLI YILLAR VERSİN Kİ, DAHA ÇOK UMUTSUZ HASTAYI İYİLEŞTİREBİLME ŞANSINA ERİŞİN. ÇOK, ÇOK TEŞEKKÜRLER. SAYGILARIMI SUNARIM.

  • çok memnunum

   8 ocak 2013 tarihinde Sn prof. Dr.Esat Akıncı ve çok değerli ekibi tarafından koroner bypass ameliyatı ile 3 kalp damarım değiştirildi.Ameliyat çok başarılı geçti 1 ay bile olmadan ayağa kalktım. Her hasta ile ayrı ayrı yakından ilgilenen, samimi ve çok mükemmel bir doktor. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Gamze Baykan Özolcay

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Gamze hm tanıdığım en iyi doktor onu çok seviyorum

  • çok memnunum

   öncelikle doktorumun güleryüzlü ve sevecen biri olması bana pozitif enerji verdi.karşılıklı bir anlayış doğrultusunda başlayan tedavim sonuçlanarak 2 çocuk sahibi olmamı sağlamıştır. burdan size çokk teşekkür ederim. başarılarınızın devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Tamer Sözen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktorum tamer sözenden allah razı olsun myomum vardı 10 santim civarında profösörlere bile gittim rahmini alabiliriz dediler ama tamer bey allahın izniyle miyomu rahme zarar vermeden aldı doktorum ve hastane çok özverili kendisine bir kez daha teşekkür ederimmm

  • çok memnunum

   ilk defa 2010 yılında kendisi ile tanıştık.Onu iyi ki tanışmışız.2010 yılında kızım dünyaya geldi.İsini çok iyi bilen.inanilmaz pozitif bir doktor.2014 yilindayiz ve ikinci hamileliğim.Maslak a tasindik.buralarda bir kaç doktora gittik baştan.Ama kesinlikle memnun olmadim.şimdi tekrar Zeytinburnu na gidiyoruz Tamer Beye.Onun kadar hic bir doktora guvenmiyorum.Çok tesekkur ediyoruz kendisine.Allah yolunu acik etsin.Birçok arkadasima da tavsiye ettim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Nurcan Dalan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Nurcan hanımla , 2000 yılında bir doktor arkadaşımın vesilesi ile Kırklarelin'de çalışırken tanışmıştım. Daha sonra İstanbul'a yerleştiğini duyunca kendisinden randevu aldım. Daha önce gittiğim çoğu profesör ve hatta kongrelerde konferans veren doktorların bile çözüm önerileri yetersizdi . Kafam çok karışmıştı. Hepsi ayrı bir şey söylüyordu. Hatta bir kaçı beni ameliyat etmeyi kabul etmedi doktordan doktora gönderip durdu. Çok gergindim ve çok ağrım vardı. Nurcan Hanım beni muayene etti. Ameliyat olmam için çalıştığı hastane bana çok uzaktı ancak bana çok güven ve cesaret verdi. Bu yüzden zor da olsa yolu göze aldım ve çok başarılı bir operasyon geçirdim başka doktorlara kalsaydı 8 yıl önce çoktan rahmim alınmıştı. Şimdi yine evime yakın yerlere kontrole gitmeme rağmen en ufak bir şüphede Nurcan Hanım'dan teyit almaya giderim. Kendisi çok güler yüzlü iletişimi oldukça iyi çok zarif ve oldukça başarılı BİR doktordur. Kendisine olan güvenim sonsuzdur. Olcay BAYTAN

  • memnun değilim

   Nurcan hanıma hamileyken gittim. Doğumuma iki ay kala bebeğin gelişmediğini bebeği kaybedebileceğımizi ve erken doğum gerekebilir dedi başka bi doktora gittiğimde hiç bir sorun olmadını oğrendim ve normal doğumla sağlıklı bir çocuk dünyaya getirdim ... Kimseye tavsiye etmem...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Çetin Ayhan Evliyaoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   merhaba ben 36 yaşındayım çok şiddetli boyun ağrılarımdan dolayı işe bile gidemiyordum ve uyku uyuyamıyordum çetin beye gittim çekilen mr sonucu boynumda büyük bir fıtık olduğunu gördük ameliyat olmam gerektiğini söyledi 2 gün içerisinde ameliyat oldum ve ertesi gün beni taburcu etti işime geri döndüm ve özlediğim uykuma kavuştum şu anda ameliyattan 10 gün geçti ve hiç bir ağrım yok.herkes bu ameliyattan önce çok korkuttu ama hiç'de korkulacak bir ameliyat değil boşuna korkmayın ve boşuna acı çekmeyin derim Sayın Doç.Dr Çetin Ayhan EVLİYAOĞLU tarafından çok başarılı bir ameliyat geçirdim kendisine çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Merhaba, 20 gün önce belimde ve sağ bacağımda başlayan şiddetli ağrılar sonunda belimde fıtık olduğu teşhisi konuldu. Çetin beye gittim ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. 1 saat süren ameliyatım sonunda uyandıktan 4 saat sonra sapasağlam bir şekilde yürümeye başladım. Topallayarak geldiğim hastaneden kendi arabamı kullanarak ertesi gün evime döndüm. Çetin beyin sıcak ve pozitif yaklaşımı ameliyat olmaya karar vermemi sağladı. Kendisine sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at