Özel Avcılar Hospital kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 5 adet çocuk sağl... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Avcılar Hospital kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Avcılar Hospital İstanbul ilinde Üniversite mahallesi Uran Cad.no:10 Avcılar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ulaş Yeşil

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • memnunum

   İlk defa terettütle gittim ama güleryüzü sayesinde bi nebzede olsa rahatladım. Testler sonra görüşlerimi ve hakkında edindiğim gözlenimleri burada paylaşacağım. Umarım bir yazdıklarımın gidecek olanlara bi faydası olur.

  • çok memnunum

   sayın ulaş yeşil beye ilgisinden dolayı teşekkur ederim panik ataktan şüphelenilmişti ama çok şükür böyle bir durum çıkmadı ama hastalarına olan ilgisi güler yüzü nedeniyle gerçekten aranıp bulunamayan doktorlardan biri teşekkür ederim:)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Gönül Kazezoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba gonul hanım ıcın soylenecek cok sey var aslında guler yuzu ılgısı ılımlı davranısı en onemlısı sakınlıgı hastalıkları abartmaması. 2013 agustosta dogumumu gonul hanım yaptırdı cok memnunum cozemedıgınız problemınız varsa gonul hanıma basvurabılırsınız.

  • memnunum

   Merhaba 30 aralik 2013te doğum yaptım. Aslinda fazlasiyla normal doğum istiyordum fakat uygun olmadigi icin Gönül hanim sezeryana aldi. Normal doğumyyapabilseydim eminim normal yaptirirdi. Sezeryanci bir doktor degil, gerekirse yapıyor. Zaten bende 2 tavsiye üzerine gitmistim. Doğumum epidural olfu ve cok da memnun kaldım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sadullah Yesevi

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   on numara 5 yıldız bir doktor..esim 3. ayında basladık kendisine. daha once bi ton problem yasadık ama sonunda hastaneyi tavsiye ettikleri icin şansa bulduk..doktorun herseyi anlatması , hos sohpet olması , neler yapman gerektigini iletmesi cok onemli.Kendisi hepsini fazlasıyla yapıyor.

  • çok memnunum

   güler yüzü, tecrübesi ve sıcak tavırlarıyla harika bir insan. işini iyi yapan uzman bir hekim. eşim sezeryan ameliyatı oldu yakın zamanda hiç bir sorun yok eşimde bebeğimde çok sağlıklı. çok teşekkürler..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Nil Bilgen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   bir kadın doğum uzmanından beklentidir ilgi... seni dinlemesi... anlaması... ilk doğumum olacak inş... 3 aydır gidiyorum ve kendisinden oldukça memnunum. herşey güzel olur dualarımızla :)

  • çok memnunum

   iki çocuğumun da doktoruydu kesinlikle tavsiye ederim. İşinin ehli bir doktor.Aynı zamanda saygıdeğer bir doktordur ki her hastasını ayrım yapmadan dinler ..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mustafa Soydan

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   tülay kurt bende çok memnun kaldım hiç bir doktorun dinlemediği şekilde dinledi güzel önekler vererek hasalığım hakkında bilgiler verdi fakat sert bir tavrı var herkese tavsiyeederim

  • çok memnunum

   Yarım saat boyunca sohbet etti, her türlü sıkıntımı dinledi ve aklıma gelmeyecek şeyleri anlatmamda bile yol gösterdi. Tatlı dilli, çok sıcak iletişim kuran bir doktor. Kesinlikle tereddüt etmeden, içiniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Mustafa beyi tanıdığıma çok sevindim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at