Özel Avcılar Hospital kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 5 adet çocuk sağl... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Avcılar Hospital kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Avcılar Hospital İstanbul ilinde Üniversite mahallesi Uran Cad.no:10 Avcılar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • A. Sevil Sarıkaya

  Çocuk Endokrinolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kanuni sultan süleyman ve öncesi yeni mahalle kadın doğum hastanesinden doktorumuz olan Sayın ALİYE SEVİL SARIKAYA HOCAMIZA özel hastane hayatında kolaylıklar dileriz.

  • çok memnunum

   bebeğimin doktoru ama şuan onun yardımına ihtiyacım var kızım doğuştan troit hastası şuan 16 aylık ama doktorumuz çıkmış ona ulaşmak istiyorum şuan kızımın sağlığı iyi değil kanunide doktor yok randevu vermiyorlar acill yardımlarını bekliyorum şu an kızımın troit sonuçları 14.350 nerden ulaşabilirim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ahmet Cem Atalay

  Üroloji, Dr.

  • çok memnunum

   Biri 6 aylık diğeri 7 yaşında iki oğlumun sünnetini Cem Bey yaptı. Çok ilgili, güleryüzlü, çocukla iletişime önem veren ve tabiki konusuna hakim, başarılı bir doktor. Kendisine teşekkür ediyor ve benim gibi uzun zaman sünnet için doktor araştırması yapan annelere tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Üzeyir Tuncer

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   daha önce annemi 2kere ameliyat etmişti tecrübesiyle hastaya yaklaşımıyla saygıdeğer bir insan kendisine çok teşekkür ediyoruz annemin safrakesisi taşları laparoskobi yöntemiyle alınmıştı daha sonrasında birde fıtık ameliyatını yapmıştı annem cok şanslıydıki benimde ensemde yağ bezesi vardı onu almıştı yakın zamanda kendisine tekrar gidicem ameliyat olmam gerekiyormuş üzeyir beye tecrübesine güvendiğim için onu tercih ediyoruz teşekkür ediyorum şifalı günler diliyorum herkeze

  • çok memnunum

   böyle bir dürüst ve mesleginde başarılı bir doktora denk geldigimiz için çok şanslıyız ve kendisine teşekür ederiz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Tülay Egeli Benli

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kesinlikle hastanenin bünyesinde bulunan en iyi kadın doğum doktoru. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim ve edeceğim bilgisine tecrubesine sonsuz guvendigim güler yüzlü sevgili doktorum iyiki varsiniz hastahaneniz sizinle gurur duymali. Saygilar..

  • çok memnunum

   23 ağustosta avcılar hospitalda kızımı dünyaya getirdim. mualesef bi programı dolayısıyla tülay hanımla doğurmak nasip olmadı onunla olmasını çok istemiştim çünkü başta hasta psikolojisini çok iyi biliyor. fabrikasyon muayene sistemi yok. her türlü sizi dinleyip bütün endişelerinize cevap oluyor. hümanist bir yapısı var ve en güzeli hastalarını ve sorunlarını unutmuyor. telefonla istediğiniz an ulaşabilmek gibi güzel bir tarafı var. sevgiler semra

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ulaş Yeşil

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • memnunum

   İlk defa terettütle gittim ama güleryüzü sayesinde bi nebzede olsa rahatladım. Testler sonra görüşlerimi ve hakkında edindiğim gözlenimleri burada paylaşacağım. Umarım bir yazdıklarımın gidecek olanlara bi faydası olur.

  • çok memnunum

   sayın ulaş yeşil beye ilgisinden dolayı teşekkur ederim panik ataktan şüphelenilmişti ama çok şükür böyle bir durum çıkmadı ama hastalarına olan ilgisi güler yüzü nedeniyle gerçekten aranıp bulunamayan doktorlardan biri teşekkür ederim:)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Gönül Kazezoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba gonul hanım ıcın soylenecek cok sey var aslında guler yuzu ılgısı ılımlı davranısı en onemlısı sakınlıgı hastalıkları abartmaması. 2013 agustosta dogumumu gonul hanım yaptırdı cok memnunum cozemedıgınız problemınız varsa gonul hanıma basvurabılırsınız.

  • memnunum

   Merhaba 30 aralik 2013te doğum yaptım. Aslinda fazlasiyla normal doğum istiyordum fakat uygun olmadigi icin Gönül hanim sezeryana aldi. Normal doğumyyapabilseydim eminim normal yaptirirdi. Sezeryanci bir doktor degil, gerekirse yapıyor. Zaten bende 2 tavsiye üzerine gitmistim. Doğumum epidural olfu ve cok da memnun kaldım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Maşallah Candemir

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   merhabalar maşallah bey çok iyi bir çocuk doktoru. konusunda uzman bir hekim. tedvilerinde ve teşhislerinde yanılma payı neredeyse yoka yakın. kendisini uzun yıllardır muayene oluyoruz. YENİ ÇALIŞMA ALANI: ÖZEL AVCILAR HOSPİTAL gece çocuk doktoru

  • çok memnunum

   masallah candemir hocamız avcılar hospitalde istanbulda bulup görecegınız en ıyı çocuk doktorudur ben çocugumu hep kendısıne götururum doğumubndan beri

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Nil Bilgen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   bir kadın doğum uzmanından beklentidir ilgi... seni dinlemesi... anlaması... ilk doğumum olacak inş... 3 aydır gidiyorum ve kendisinden oldukça memnunum. herşey güzel olur dualarımızla :)

  • çok memnunum

   iki çocuğumun da doktoruydu kesinlikle tavsiye ederim. İşinin ehli bir doktor.Aynı zamanda saygıdeğer bir doktordur ki her hastasını ayrım yapmadan dinler ..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Mahir Gökmen

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mahir Bey mesleğinde duayen isimlerden biridir. Aynı zamanda karakter ve insan olarak da çok düzgün güleryüzlü bir hekimdir. Ailemizin doktorudur. Ali Karataş

  • memnun değilim

   2013 yılı başında üç ay ara ile iki defa karın ağrısı şikayeti ile Mahir Gökmen'e gittim. Ultrason tetkiki sonucunda huzursuz barsak sendromu teşhisi koydu ve ilaç verdi. Kendisine ailedeki kanser vakalarıını anlatmama rağmen kolonoskopi önermedi. Üç aya sonra İhtisas hastanesine gittiğimde son aşamaya gelmiş olan kolon ca teşhisi kondu.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Faruk Çekmeceli

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Benim 16 Yıllık Doktorum 2 Çoçuğumada Sağlıklı Bir Şekilde Kucağımız Veren DR. FARUK ÇEKMECELİ'DİR..Güler yüzlü samimi ve işini çok iyi yapan bir doktor.Kesinlikle Herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Benim 16 Yıllık Doktorum 2 Çoçuğumada Sağlıklı Bir Şekilde Kucağımız Veren DR. FARUK ÇEKMECELİ'DİR..Güler yüzlü samimi ve işini çok iyi yapan bir doktor.Kesinlikle Herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (22) göz at