Buradasınız: 
Klinikler
Kalp Ve Damar Cerrahı
Kalp Ve Damar Cerrahı İzmir
Özel Atakalp Kalp Hastanesi

Bilgileri düzenle

Özel Atakalp Kalp Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloj... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Atakalp Kalp Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Atakalp Kalp Hastanesi İzmir ilinde 1418 sokakno:16 Kahramanlar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Özbek Berber

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Hayırlı günler doktor hanım. Ben 19/08/2011 günü sol ayağından rahatsızlığım nedeniyle muayeneye gelen hastalarınızdan Yunus MEMİŞ'im. Atakalp hastanesinden ziyade sizin isminizin bana söylenmesi üzerine özellikle sizi tercih ettim ve size muayeneye geldim. Ayağımdaki rahatsızlığı muayene ederken çarpıntımın olduğunu, kollarımda ve sırtımda ağrıların olduğunu söylediğimde o kalple ilgili dediniz ve kalp ile ilgili hiçbir işlem yapmadınız, (muayene veya başka bir doktora gönderme gibi) sadece ayağımın utrasyonunu çektirdiniz, , tavsiye üzerine geldiğiniz doktorun özel bir hastahanede bu şekilde hastası ile ilgilenmeyip raporuna dahi başka bir doktor bakabiliyorsa ve rapor temiz hiçbir şeyiniz yok diyerek gönderiliyorum, peki ayağımdaki o damarların kızarıklığı ne o acı neden onu anlamadan geldim. Bunun bir cevabı olmalıydı bence, doktor hanım bu satırları memnuniyet olarak yazmayı isterdim, üzüntümden doğan sitemimi bağışlayın, sağlık ve mutluluklar diler şimdiden hayırlı bayramlar geçirmenizi temenni ederim.

 • Murat Arpaz

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çevresinde pratik ve becerikli olarak tanıtılan,alçak gönüllü,sevecen,güven veren kişiliği ile mükemmele yakın bir doktor.Ben de kendisine minettarım.Allah ona da sevdikleri ile birlikte sağlıklı yıllar göstersin.

  • çok memnunum

   sayın hocam beni tekrar hayata bağladığınız için size minnetarm eline sağlık ellerin dert görmesin

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Hasan Yılmaz

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   Eşim, geçirdiği kalp krizi nedeniyle kalbi sadece %20 çalışıyordu (normali %65-70)ve 3 damarı tıkalıydı by pass olması gerekiyordu.Krizin kalbinde yattığı harabiyetten dolayı 30-40 gün beklememiz gerekiyordu, bu dönemde ne yazık ki Hasan Yılmaz denen doktora gittik ve moralimizi iyice bozdu.Eşime yaşayacağın kadar yaşamışsın gibi saçma sapan laflar söyleyip doktorluğunu gösterdi.Eşim Ege Üniversitesinde başarılı doktorlar sayesinde sağlığına kavuştu. Atakalp'e gittiğimize bin pişmanız hala.

 • Nurullah Tüzün

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   mesleğinin erbabı bu işi on numara yapan bir doktor dur aynı zamanda benim ablamın berberimin tanıdığım çok sayıda eşimin dostumun doktorudur her zaman bu doktora imzamı atarım

  • çok memnunum

   Acil olarak getirildiğim hastanede beni hayata döndüren Saygıdeğer Doktoruma sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyorum. Kendisine göstermiş olduğu ilgi ve yardım için tekrar iyiki varsınız Doktor Bey.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Berent Dişçigil

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   24 mart 2015 tarihinde prof. dr. berent dişcigil hocam tarafından annem Elif Ergin'in kalp kapağı değişti. gerek deneyimi gerek hastamızla ilgilenmesi gerekse güler yüzü sebebiyle Aydın için büyük bir kazanım. Bu arada ilgi ve alakalarından dolayı dr. emin bey,dr.ömer bey, dr hüseyin bey ve dr. vecihi hanım'a teşekkürü bir borç bilirim. İyiki varsınız.

  • çok memnunum

   Berent Hocamız 2 Ekim 2014 tarihinde eşime 9 saat süren kapakçık ameliyatı yaptı ardından da kalp pili takıldı.Üzerinden geçen zaman içerisinde eşim eski sağlığına geri kazandı.senden Allah razı olsun çok teşekkür ederiz, hocaların hocası Berent hocam hastanede odamıza bir güneş gibi doğdu.bana sorarsanız Berent hoca nasıl diye gözümü kırpmadan sizlere tavsiye ederim.İyi ki hocamızı kaeşımıza çıkardı Allah. Berent Bey Allah'ın bizler için öpüp gönderdiği bir özel insanlar. Tüm ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ KDC EKİBİNE Hüseyin beye, Emin beye, Vecihi hanıma ve tüm temizlik persolenine sonsuz teşekkürler ediyorum...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Şekip Kazım Çelik

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Merhabalar ben Mustafa. 19.01.2016 tarihinde 79 yaşında babannem koroner bypass ameliyatı oldu ve 3 damarı değiştirildi. Şekip hoca oldukça soğukkanlı ve çok başarılı bir cerrahtır. Babannemin yaşından dolayı ve ameliyatın zorluluklarına karşı çok korkuyorduk. Şekip hoca yapılacak yorumların çok çok ötesine layık. Sevdikleriniz gönül rahatlığıyla kendisine götürebilirsiniz. Kendisi şuan da İzmir - Atakalp Hastanesinde görev yapmaktadır bilginize..

  • çok memnunum

   Ben Fırat KÜÇÜK, babam koroner bypass oldu ve dört damarı değiştirildi. ameliyat öncesi verdiği güvenle babamı ve bizi çok rahatlattı, ameliyat sonrasında da çok ilgili ve samimiydi. ameliyat başarılı geçti ve babam bugün taburcu oldu, şimdilik de hiçbir sıkıntısı yok. kendisini çok araştırdım ve hakkında yazılan olumlu yorumlardan çok daha fazlasını hakeden bir hekim kendisi. herşey için çok teşekkürler hocam,..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at