Buradasınız: 
Özel Atakalp Kalp Hastanesi

Özel Atakalp Kalp Hastanesi

Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Algoloji doktoru, Mikrobiyolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Atakalp Kalp Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloj... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Atakalp Kalp Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Atakalp Kalp Hastanesi İzmir ilinde 1418 sokakno:16 Kahramanlar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Berent Dişçigil

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Sayın Berent dişçigil , aort kapak değişimi ve iki damarıma bypas ameliyatını başarıyla yapmış ve sağlığıma kavuşmuş bulunmaktayım, hocama, asistanları dr.fecriye hanıma , dr.emin beye, dr.hüseyin beye, yoğun bakım ve servis hemşirelerine sonsuz teşekkür eder, başarılar dilerim, hocamın Aydın'da olması bizler için büyük şanstır.

  • çok memnunum

   sayın hocam eşim a. atakan gündüzün anjiyo ve damar ameliyatını yaparak sağlığına kavuşmasını sağlamıştır.hocama ve ekibine kendinizi güvenle emanet edebilirsiniz .allah başımızdan eksik etmesin.hocama ekibine servis hemşire hasta bakıcı temizlik görevlisi ve sekreterine sonsuz şükran ve minnet imi sunarım. kalp damar cerrahisi servisi çalışanlarıyla örnek alınması gereken bir birim sağ olsunlar varolsunlar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at