Özel Antalya Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerra... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Antalya Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Antalya Yaşam Hastanesi Antalya ilinde Şirinyalı mahallesi 1487.sokakno:4 Lara Muratpaşa adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Emel Güven Ceylan

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   59 yasindayim kucuklugumden beri cektigim sikintilardan bir seferde kurtuldum tsk ederim tam bir ustat baska dr dusunmem izmirden geliyorum oglu,muda izmirde tedavi icin getirecegim

  • çok memnunum

   3 yıl gibi uzun bir süre içinde değişik doktorlar ve tedavileri sonunda oğlumun problemini sonuçlandıramadık. emel hanım sayesinde 1 yıl içerisinde kesin sonuca ulaştık her şey için teşk ediyoruz meslek yaşamında başarılar ali doğan tankut ve annesi

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İsmail Eroğulları

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Super insan ustat dr davranislari ve bilgisi yardimci personeli ile onlari tanimamak buyuk kayip tesekkurler yasam hastanesine bizi boyle seckin ekiplerle karsiladiklari icin sabahat teyze ve oglu

  • çok memnunum

   dört yıldır ağriyan gögös ağrimi tek bir muane ile gecirdi tavsiye edr samimi yanında rahat oldugun kesin sonucagiden baskalarının cok buyuttugu hast tek br muane ile bitird

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Korhan Özlü

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba, ben halısahada dizimden sakatlandım ve sağ diz menisküsde iki adet kova sapı yırtığı ve ön çapraz bağda tüme yakın yırtık oluştu. MR dan aldığım belgedekilerde şöyle yazıyordu. - Anterior krusiat ligaman santralilnde tüme yakın rüptür. - Laterel kollateral ligamanda evre II sprain - Medial menisküs arka boynuzda post-travmatik yırtık - Tibiofemoral eklem yüzlerinde post-travmatik kompresyon ve kontüzyon alanları SAYIN KORHAN ÖZLÜ sonuçları inceleyip el muayenesinden sonra ön çapraz bağın az da olsa diz kapağının kaymasını önlediğine ve ilk aşamada sadece menisküs ameliyatı yapılmasına karar verdi. Gerekli tahlillerden sonra spinal anestezi ile artroskopi ameliyatı oldum ameliyat sırasında Korhan bey ve ekibinin rahatlatıcı tavırları benim için çok önemliydi. Oldukça başarılı geçen ameliyat sonrası tam açılmayan bacağım eski hareket kabiliyetine kavuştu. Ameliyat sonrasında bile ne zaman arasam hemen cevap verir ya da geri arayarak sorularıma incelikle cevap verdi. Kendisi çok ilgili ve başarılı bir doktor.

  • çok memnunum

   Saygıdeğer doktorum bana öyle güzel bir kalça protezi ameliyatı yaptıki bir senedir ameliyattan kaçtığıma pişman oldum.Ellerine sağlık Dokrorum yaşam kalitemi yüksellttiğin için.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Yeliz Akpınar Mayir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   gebelik takibimi ve doğumumu yaptı.kendisinden çok memnun kaldık.tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Selda Kıvrakdal Şimşek

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastasıyla candan ilgilenen sevimli saygılı dürüst bir Doktora yakışan tavrıyla hastasına güven veren çok değerli bir insan onu yetiştiren Anne ve Babaya teşekkürler. Dünyamız böyle güzel insanlarla dolsun kötülükler son bulsun. Sonsuz Saygılarımla.Emin

  • çok memnunum

   Selda Hanimlla yasam hastanesine gelmeden once tanistimcok iyi bir doktor art ekadaslarimi da goturdum hatta ikisini ameliyat yapti onlarda memnun kaldi. saglikli gunler diliyorum seldahanim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Altay Ömer Elalmış

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ana atar damarımdaki ,tıbbı terimini pek bilemedigim bir kitlenin beni son derece rahatsız ettigini araştırmalar sonucu ögrendim .DR Altay Ömer Elalmış hocamı bir çok kişinin tavsiyesiyle tanıma imkanım oldu.kendisi bacagımdaki damara baskı yapan bu kitleyi küçük operasyonla halledilecegini ifade etti.Başarlı geçen bir ameliyat sonrası takribi 5 saat sonra beni taburcu etti şu an evimde eski agrılardan uzak, ameliyat sonrası istirahatimi yapıyorum. Şimdi gelelim esas konuya .meslegine önem veren işini cok ciddiye alan ve dalında uzmanlaşmış bu doktorları muhakkak paylaşmamız gerekir diye düşünüyorum. çünkü onlar bunun çok daha fazlasını hak ediyorlar. iyiki varsın Altay hocam .

  • çok memnunum

   Altay Bey, hem mesleki bilgisi hem de etik değerleri açısından güvenebileceğiniz en iyi hekimlerdendir. Ölümle burun buruna gelen babamı ikinci by-pass ameliyatına almış, başarılı bir ameliyatla sağlığına kavuşturmuştur. Altay Bey'e sadece teşekkür etmek yetmez. Sağlık ve mutluluk doktorumuzun hep yanında olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Mustafa Tunca Pişkin

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   85 yaşında annemi götürdüm. Hastaya yaklaşımı, hastayı rahatlatması, doğru teşhis, doğru tedavi. Hastaya ve ailesine emin ellerde olduğunu hissettiriyor. Teşekkürler Tunca bey. Teşekkürler böyle bir doktorla çalıştığınız için Yaşam hastanesi.

  • çok memnunum

   acil durumda hastalığıma mudahele etti.mesleginde teşhisi bilgisi itibari ile dolu bir hekim.kendisini yoğun bakımda hastaları ile daha iyi iletişim kuran meleğinin gereği net bilgili hemşire arkadaşlarlada perensipli harika bir hekim çok teşşekür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Alp Tunç

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tek kelime ile muhteşem bir hekimdir. Güler yüzlü, cana yakın , ilgili. Oğlumun Alp amcası .her türlü sıkıntımızda çekinmeden telefon ile arayarak bilgi alabiliyoruz.

  • çok memnunum

   Çocuklarla iletişimi mükemmel olan bir doktor, her sıkıntımıza çözüm buldu, düzenli takiplerimizde ve rahatsızlıklarımızda tek isim, anneler için verdiği aylık yazılar da çok bilgilendirici.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Onursal Gözkaya

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Onursal bey mesleki anlamda ve insanlık anlamında tavsiye edebileceğim nadir doktor lardan biri. çok ilgili bir doktor.hastasi ile mukemmel ilgilen mütevazı bir kisi. kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Sn. Dr. Onursal bey tarafından, 8.1.2015 tarihinde gerçekleştirilen bir katarakt ameliyatı geçirdim. Ameliyat öncesi-sonrası yakın ilgi, tedavi ve konuya hâkimiyeti ile her türlü takdirin üstünde bir beyefendi. Bir hastası olarak herkese güvenle önereceğim çok değerli bir doktorumuz. Biz hastalarının güzel duaları ile, inşallah hayatı boyunca yüzü hep güler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at