Özel Antalya Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerra... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Antalya Yaşam Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Antalya Yaşam Hastanesi Antalya ilinde Şirinyalı mahallesi 1487.sokakno:4 Lara Muratpaşa adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Onursal Gözkaya

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Onursal bey mesleki anlamda ve insanlık anlamında tavsiye edebileceğim nadir doktor lardan biri. çok ilgili bir doktor.hastasi ile mukemmel ilgilen mütevazı bir kisi. kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Sn. Dr. Onursal bey tarafından, 8.1.2015 tarihinde gerçekleştirilen bir katarakt ameliyatı geçirdim. Ameliyat öncesi-sonrası yakın ilgi, tedavi ve konuya hâkimiyeti ile her türlü takdirin üstünde bir beyefendi. Bir hastası olarak herkese güvenle önereceğim çok değerli bir doktorumuz. Biz hastalarının güzel duaları ile, inşallah hayatı boyunca yüzü hep güler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Betül Acar

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   20 gün önce göz kapağı ameliyatı oldum.iki yıldır araştırma yaparken bir dostumuz vasıtası ile Betül hanımla tanıştım. Bana verdiği güven neticesinde başarılı bir ameliyat geçirdim.ameliyat ve sonrası olabilecek sorunları gayet güzel izah ediyor..hastanın aklında soru işareti kalmıyor Betül hanıma şahsıma yaptığı ameliyattan dolayı teşekkür ediyor ve mesleğinde başarılar dilyorum

  • çok memnunum

   Oncelikle Merhaba herkese ben 1 ay önce betül hanim da burun estetiği oldum ve cok memnunum bir çok dr araştırdım ve en son betül hanıma karar verdim ve yapmış olduğu burundan dolayı doğru karar verdiğimi düşünüyorum hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz mükemmel bir cerrah :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Korhan Özlü

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba, ben halısahada dizimden sakatlandım ve sağ diz menisküsde iki adet kova sapı yırtığı ve ön çapraz bağda tüme yakın yırtık oluştu. MR dan aldığım belgedekilerde şöyle yazıyordu. - Anterior krusiat ligaman santralilnde tüme yakın rüptür. - Laterel kollateral ligamanda evre II sprain - Medial menisküs arka boynuzda post-travmatik yırtık - Tibiofemoral eklem yüzlerinde post-travmatik kompresyon ve kontüzyon alanları SAYIN KORHAN ÖZLÜ sonuçları inceleyip el muayenesinden sonra ön çapraz bağın az da olsa diz kapağının kaymasını önlediğine ve ilk aşamada sadece menisküs ameliyatı yapılmasına karar verdi. Gerekli tahlillerden sonra spinal anestezi ile artroskopi ameliyatı oldum ameliyat sırasında Korhan bey ve ekibinin rahatlatıcı tavırları benim için çok önemliydi. Oldukça başarılı geçen ameliyat sonrası tam açılmayan bacağım eski hareket kabiliyetine kavuştu. Ameliyat sonrasında bile ne zaman arasam hemen cevap verir ya da geri arayarak sorularıma incelikle cevap verdi. Kendisi çok ilgili ve başarılı bir doktor.

  • çok memnunum

   Saygıdeğer doktorum bana öyle güzel bir kalça protezi ameliyatı yaptıki bir senedir ameliyattan kaçtığıma pişman oldum.Ellerine sağlık Dokrorum yaşam kalitemi yüksellttiğin için.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mustafa Tunca Pişkin

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   85 yaşında annemi götürdüm. Hastaya yaklaşımı, hastayı rahatlatması, doğru teşhis, doğru tedavi. Hastaya ve ailesine emin ellerde olduğunu hissettiriyor. Teşekkürler Tunca bey. Teşekkürler böyle bir doktorla çalıştığınız için Yaşam hastanesi.

  • çok memnunum

   acil durumda hastalığıma mudahele etti.mesleginde teşhisi bilgisi itibari ile dolu bir hekim.kendisini yoğun bakımda hastaları ile daha iyi iletişim kuran meleğinin gereği net bilgili hemşire arkadaşlarlada perensipli harika bir hekim çok teşşekür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hüsnü Rıza Baysal

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   doktoruma teşekkür ediyorum gercekten bilgili ve tercümeli doktor başarıların devamını dilerim kendi bilim dalında başarılı güler güzlü hastarın derdini dinleyen ve onlara hastalık dalında bilgi veren bir doktordur teşekkür ederim...

  • çok memnunum

   Tek kelime harika bir doktor umarım çok daha iyi yerlere gelir.Bir ûroloji hekimine ihtiyacınız varsa ondan başkasına gerek yok.Keşke bütün hekimler Rıza Bey gibi olabilse.Hastane ortamında okadar sabırla ve güler yüzle çalışabilen nadide bir insan iyiki varsınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Selda Kıvrakdal Şimşek

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastasıyla candan ilgilenen sevimli saygılı dürüst bir Doktora yakışan tavrıyla hastasına güven veren çok değerli bir insan onu yetiştiren Anne ve Babaya teşekkürler. Dünyamız böyle güzel insanlarla dolsun kötülükler son bulsun. Sonsuz Saygılarımla.Emin

  • çok memnunum

   Selda Hanimlla yasam hastanesine gelmeden once tanistimcok iyi bir doktor art ekadaslarimi da goturdum hatta ikisini ameliyat yapti onlarda memnun kaldi. saglikli gunler diliyorum seldahanim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Birol Say

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   sayın arkadaslarım,sadece kendımızı dusunmeyelım.bızler hasta psıkolojısıyle halıyle bıraz fazla ılgı bekluyoruz herhalde.bırde onları dusunelım,gece nobettemıydı,yorgunmuydu,problemlerı varmıydı,onunda kendısıne aıt sorunları olabılır.herkese laylaylom yapamaz.bende sn.bırol beyın hastasıyım.yıllarca herhangı bır problemımız olmadı.bızlere yasam hedıye eden doktorlarımıza karsı llutfen anlayıslı olalım.emeklı banka muduruyum dıye yazısına baslayan arkadas;senın ne oldugun ne doktoru,ne de bızlerı ılgılendırırr.bızlerın ne oldugunu sen bılıyormusun.senıde ılgılendırmez.herhalde mudurluk havasıyla odacından bekledıgın saygıyı,ımtıyazı bekledın herhalde.lutfen kompleksınden vaz gec ve kımseyıde kotuleme.dıger yorumlara bak senden baska yakınan varmı.sıze ıyı gunler.yası benden kucuk olmasına ragmen Bırol beyede saygılar sunarım.

  • çok memnunum

   1 mart 2014 Dr.Birol say ,ameliyat gözüyle bakılan zor bir yerde olan kalp damarı hastalıgımı 2 stent takarak başarılı bir şekilde tamamlamıştır. on yıldır kalp hastasıyım,istanbulda 4.stent.antalyada by pas 4,damar degişti,daha sonra antalyada 4 stent takıldı. Bu uzun süreçte birçok hekim tanıdım lakin en ilginç olanı geçen sene yaşadım.kalp sıkıntılarından kurtulmayı umut ederek ünlü bir hastahaneye çok tanınan bir doktora giderek ,15dkikada stent takıldı odaya çıkardılar ertesi gün DR. geldiginde kendisine aynı agrılarımın devam ettigini ifade ettim .kendileri bu durumun bir iki gün geçecegini söyldi ve beni taburcu ettiler bu agrılar takribi bir yıl devam etti .dil altı ve diger damar açıcı haplarla uzun bir zaman idare ettim gögüs agrılarım dayanılmaz bir hale gelince yeni bir doktor yeni bir hastahane arayışına girdim.Birol say ile tanışmama bir eczacı hanımın tavsiyesi oldu.bu süreç dört beş ay gibidir.deneyimli birisi olarak büyük farkı her yönüyle yaşadım .en önemlisi onu ekibiyle operasyon sırasında görmenizi isterim hata yapmamak adına en dogruyu yapmak adına verdigi mücadeleyi ekibi yönlendirmesi takdire şayandır.ben bu yazıyı onu övmek adına yazmıyorum zira öyle bir şahsiyetin övülmeye ihtiyacı olamaz belkide bana gücenecektir ama ben yeri gelirse kendisinden binlerce özür diliyebilirim. Asıl mesele bizler neredeyız ,milimetre hatta mikron ölçülerinde en önemli organlarımızdan kalbimiz için mucadele veren bizi hayata tutturmaya çalışan bu degerli insanları ne kadar çok incitiyoruz kırıyoruz farkındamıyız..onlar bizim ünvanımıza bakmazlar müdürde olabillir benim gibi sade bir emekli de.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at