Özel Altınova Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Altınova Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Altınova Hastanesi Sakarya ilinde Bahçelievler mahallesi Limonlu sokakno:20 Serdivan Bulvarı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sami Kemik

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   5 aydır gidiyorum çok çok memnunum ilgi ve alakası iletişimi çok doğru,profesyonel ve samimi buluyorum.Alanında çok başarılı olduğunu düşünüyorum.Sakarya da tek olduğunu düşünüyorum.

  • çok memnunum

   Doktor Bey'i tavsiye ile tanıdık iyikide tanımışiz çok eğlenceli espirili pozitif bir insan muayene esnası çok eğlenceli geçiyo. Siyah beyaz ekranında göremediği şeyleri görmüş gibi aynen bize heyecanlı bir şekilde anlatıyor. Gördüğü hastalıklarına biz uzulmeyelim diye kesinlikle söylemiyor.kisaca çok mantıklı on numara bi doktor.giderseniz çok memnun kalacagginiz dan çok eminim ama çocuk doğduktan sonra bizim gibi anne karnında yaşanmış hastalıkları doğduğunda gördüğünuzde hiç şaşırmayın...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ertan Yıldırım

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ertan Bey'e bir doktor tavsiyesiyle gitmiştim.insanın hayatta unutamayacağı olaylar gibi insanlar ve hekimler de vardır.Çok iyi bir hekim olmasıyla birlikte gerçekten çok iyi bir insan da.İyiki gitmişim diyorum.Çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.Çok geçmiş olsun.

  • çok memnunum

   hasasiyeti ve güler yüzü ve hasta hakında hasta sahibini birebir bilgilendirmesiyle bizi memnun etti iyi bir hekim herkese tavsiye ediyorum oğlum onun sayesinde sağlığına kavuştu teşekür ederiz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Abdüllatif İlbey

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • memnunum

   ben onun hastasıyım anjiyomu gerçekleştirdi benım için iyibir kardıyoloji teşekkürlerimi sunarım ama biraz kilo verirse performansı daha iyi olur sanırım

  • çok memnunum

   Tıbbın olanaklarını en ıyı şekilde kullanırken aynı zamnda kendı becerısıyle bırleştırerek muhteşem işler yapan muhteşem bır hekım.Verdıgı emekler yaptıgı işler adına ona bınlerce kez tesekkuru borc bılırım.El bılegınden yaptığı anjıoları hatta stentlerıyle komplıkasyonsuz çalışan ve hızı dogru kararlarıyla tanınan Abdullatıf ılbey ıyı kı varsınız

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Filiz Dursun Çeçen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hasta psikolojisinden anlayan, insanı rahatlatan, güler yüzlü, bilgili deneyimli,işini cok iyi yapan bir hanım.Zaten randevu sırasında anlıyorsunuz bunu.tüm arkadaş çevrem Filiz Hanıma gidiyor. bir tane olumsuz şikayet duymadık.Biz de dogumdan sonra kendisine " en kısa sürede tekrar grüşmek üzere" demiştik :)

  • çok memnunum

   Alanında uzman ve harika bir doktor.Herkese tavsiye ederim..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Şenol Şafak

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Şenol beye çok teşekkürler üçüncü kez doğumuma girdi hiçbir sorunla karşılaşmadık ilk doğumda ki surecde ezberlemis olduğu şeyleri bize anlattı bizdeki tecrubesizlikden kaynaklı olumsuzluklara doktor by bizleri aydınlatti ikincide de aynıydı üçüncü cocukda doktorun anlattıklarını yeni anladık sorun cekmedik.gidecek olan arkadaslara tavsiye ederim çok iyi doktor.yaniniza anlayışı olan birilerini alipda giderseniz mağdur kalmasını bizim gibi.saygilar.

  • çok memnunum

   2012 yılında dünyaya getirdiğim oğlumu en iyi, en içim rahat şekilde taşımamı sağlayan güvenilir, güler yüzlü, inançlı ve mantıklı, tecrübeli, nazik, bilgili, sağduyulu, soğuk kanlı ama samimi, çok iyi bir doktor olduğuna inanıyorum. Şu anda 11 haftalık hamileyim ve tekrar Şenol Bey'in takibi altındayım. 2 yaşındaki oğlumun ameliyatından sonra hemen ayağa kalkabildim ve çok estetik bir dikiş görüntüsü vardı. Doktorlardan gereksiz pohpohlama duymaktan hoşlanmayan, inançlı ve mantıklı bir doktor arayan herkese tavsiye edebilirim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Gürhan Erkan

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2014 ekim ayında Gürhan Beye Rhinoplasti ve Septoplasti ameliyatı oldum.Burnumun yeni şekli hem istediğim gibi doğal oldu hemde nefes alma problemim çözüldü.Şu anki durumumdan gayet memnunum. Burunla ilgi sıkıntılarınız için (Estetik vs) Gürhan Beyi kesinlikle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   3 ay önce Gürhan Bey'e burun ameliyatı oldum ve hem ilgisinden hem de burnuma verdiği şekilden çok memnun kaldım. her şeyiyle çok iyi bir KBB doktoru. kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at