Buradasınız: 
Klinikler
Acil Tıp Doktoru
Acil Tıp Doktoru Çankaya
Özel 100. Yıl Hastanesi

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

21 Mart 2005 tarihinde sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. 5.000 metrekare kapalı alana sahip olan hastane altı kattan oluşmaktadır. 2014 yılına gelindiğinde hastanenin toplamda 76 adet yatak kapasitesi, 49 adet hekimi ve 200'ün üzerinde de çalışan personeli bulunmaktadır. Özel 100. Yıl Hastanesi toplamda 23 farklı branşta sağlık hizmeti vermektedir. 2010 senesinde Eti Tıp Merkezi 2011 senesinde ise Biltem Tıp Merkezi'ni kendi bünyesine dahil etmiştir.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Erden Kılıç

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Erden Hoca konusunda yazılacak o kadar çok şey var ki… Nereden başlasam. Kendisine ile ilk kez 09.04.2014’de basit bir diz ağrısı şikayeti ile başvurdum. Yani ilk kez bir kaç gün önce tanıma onuruna sahip oldum. Tanımam tamamen rastlantısaldır. Hiç bir öneri veya aracı ile kendisine ulaşmadım. Her hangi bir yakınlığım yok. Ardından hocamın acil bir teşhisi ile 11.04.2014 de ayak parmağımda bir kemik tümörü alma operasyonu gerçekleştirdi. Sıkıntısız, rahat, hızlı bir operasyon yaşadım. Daha ilk karşılaştığınızda hastası ile ilgisi, yakınlaşması, güven verici duruşu, deontolojiye olan inancı hemen göze çarpıyordu. İnsan yönü bizi hayran bırakacak kadar çok güçlü. Aslında bir doktorun bilgisinin ve tecrübesinin yanı sıra bu yönlerinin çok daha önemli olduğunu düşünüyorum. Güler yüzü, anlayışı ve mütevazılığı ile göz dolduruyor. Bana göre hasta ile doktoru öncelikle bir güven ilişkisi yaratabilmeli. Erden hocam daha ilk dakikalarda isteseniz de istemeseniz de bunu başarıyor. Kendinizi çok rahat ve emin ellerde hissediyorsunuz. Ben onca doktor görmüş biri olarak ilk kez bir doktora böyle bir yorumu isteyerek büyük bir keyifle yazma ihtiyacı hissettiğimi de ayrıca ifade edeyim. Öte yandan Erden Hocam kendi alanı olsun olmasın her şikayetimle özel olarak ilgilendi. Bütün sıkıntılı sorularıma, sabırla, güleryüzle, anlayışla cevap verdi, bilgilendirdi, bir başka doktora bizzat kendisi götürmek suretiyle yönlendirdi. Ameliyat öncesi ve sonrası hastaya olan ilgisi güler yüzü ve nezaketi operasyona çok rahat girmenizi kendinizi güven verici ellerde hissetmenizi açısından çok güzel bir duygu. Muayene sırasında bekleyen ve operasyon odasında karşılaştığım tüm hastalarının benimle aynı duyguyu yaşadığını bizzat gördüm. En şaşırtıcı olanı da kendi opere ettiği hastalarının pansumanını bizzat kendisi yapacak kadar alçak gönüllü, hastasıyla ilgili ve dikkatli Erden Hocamı herkese akıl, gönül ve vicdan rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Sizin gibi doktorlara ihtiyacımız var hocam. Elbette sevenleriniz çok olunca işiniz de o kadar yorucu olacaktır… Ama biliyorum ki siz bundan gocunmayacak bir kişiliksiniz. Allah yolunuzu açık etsin, size kolaylık versin. Çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   2013'ün 12. ayında olmuş olduğum bilek ameliyatı sonrası elimdeki gözle görülür gelişmeden ve fizik tedavi sürecindeki desteklerinden dolayı hocama teşekkür ederim...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Özgür Selim Uysal

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisine ayaklarimdaki halux vagus şikayeti ile gittim. 10.12.2014 tarihinde ameliyatimi gercekleştirdi. Kendi ve ekibi sayesinde sorunsuz bir ameliyat geçirdim. Dr. Özgür bey ameliyat öncesi ve sonrasi bütun işlemlerimi takip etti. Bu gün ikinci kontrolüm gerçekleşti ve sonuç çok iyi.insanlığı ve hekimliği ile muhteşem bir doktor. Dr.Özgür Selim Uysal ve ekibinin ellerine sağlık. Çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   geçen p.tesi günü Mustafa kılıç oğlumu götürdüm omuz kürek kemi ile ilgili sorunları var ilgi ve alakasına teşekkür ediyorum EMG işlerimiz bitince tekrar görüşmek üzere

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Fahrettin Ege

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   başarlılarınızın devamı

 • Okay Vural

  Nöroloji, Prof. Dr.

 • Mehmet Ceyhun İnci

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

 • Nida Zafer Tokatlı

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   6 yaşındaki oğlum sayesinde böbrek taşlarından kurtuldu...ne kadar teşekkür etsem azdır...oğlumun durumunu bize tüm ayrıntılarıyla birlikte açıkladı ilgilendi ve çok başarılı bir ameliyat yaptı ekibiyle birlikte...kendisini tavsiye ediyorum ve son gelişen aletler sayesinde böbrek taşı ameliyatından korkmayın diyorum

 • Atilla Bektaş

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İlgili ve başarılı bir doktor. Çabuk teşhis koyabilen biri. O yüzden kendisine teşekkür ederim.

 • Ahmet Alper

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   sevgı ve saygılarımla yaşım ıtıbarıyle tanıdıgım gunden buyana 45 yaşındayım yurt dışıyla alakam olmadıgından turkıye içerısınde gelmış geçmış gastro dalında en ıyı yerı asla doldurulamıyacak saygı hurmetı ınsanlığı kışılığı ve insanlarla olan samımıyetı hıçbır şeye ölçulemez Allahım saglıklı uzun yıllar geçırmesını allahtan dılerım.

  • çok memnunum

   mrb hocam vermiş olduğunuz ilaçları 2 yıldır kullanıyorum ve şuanda hiç bir şikayetim yok.kilo kaybetme sorunum bile düzeldi ama raporumun süresi doldu ve en son aldığım ilaçlarım bitti.raporu yenileyip ilaçlara devam etmelimiyim bilmiyorum ama şuanda çok iyiyim.sizin deneyim ve tecrübelerinizi tanıdığım tüm çevreme öneriyorum.hocam sizden tek isteğim eski sonuçlarımı kontrol ederek raporu yenileyip ilaçlara devam etmelimiyim veya nasıl bir yol izlemeliyim bunun cevabını istiyorum.allah sizin gibi temiz insanları başımızdan eksiketmesin hocam herşey için çok tşk ederim.saygılarımla.ramazan ünlü.

 • Mehmet Kamil Göl

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Bugüne kadar tanıdığım en mükemmel hekim ve hatta en mükemmel insan diyebilirim.Annemin rahatsızlığı nedeniyle kendisiyle tanıştık ve inanılmaz yardımlarını gördük.Umarım karşımıza sürekli kendileri gibi hekimler çıkar.

 • Yıldırım Yılmaz

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   30 yıldır sorun yaşadığım böbrek taşlarımdan Özel Yüzüncü Yıl Hastanesinde Opr.Dr.Yıldırım Yılmaz ve ekibi tarafından Furlas Yöntemi ile yapılan operasyon sonucunda sağlığıma kavuştum. Doktoruma, ekibine ve bana emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Özellikle doktorumuzun güleryüzü ve hastalarına karşı gösterdiği yakın ilgiden dolayı çok memnun kaldık. Doktorumun ve ekibinin yaşamlarının her anında başarılar ve mutluluklar dilerim... Serpil Yavuz (Tığcı)