Ordu Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 11 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ordu Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 11 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 5 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ordu Devlet Hastanesi Ordu ilinde Şahinceli mahallesi Ordu adresinde bulunmaktadır. Ordu Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4522343232 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Aydın Koç

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Rahatsızlığım boyunca İlgi ve alakasından Son derece memnunum Hasta gibi değilde samimi arkadaş gibi ilgisi ve hastalık için gerekeni söyleyip açıklaması çok güzel bence hasta olmanız değil sizi hastalığınız için motive etmesi konu hakkında anlatımı biraz olsun sizi iyileşim sürecine sokuyor Tecrübesi ve işini en güzel biçimde yapan bir doktor ağabey mesleğinde başarılar dilerim Saygılar.

  • çok memnunum

   VALLA HOCAYI HİC TANIMAM BENN ÜNYELİYİM AMA MUAYENE İCİN BİR KALP DAMAR CERRAHİ UZMANINA MUAYENE OLMAN GEREKİR DEYİNCE DAHİLYE UZMANI İNSAN GÜVENEBİLECEĞİ KENDİNİ EMANET EDEBİLECEĞİ BİR HEKİM ARIYOR KENDİNE BENDE ARAŞTIRDIM SORUŞTURDUM ÜNYE VE ORDU DAKİ ARKADAŞLARA SORDUM KİME SORDUYSAM AYDIN HOCAYI TAVSİYE ETTİLER KENDİNİ BÖYLESİNE HASTA VE HASTA YAKINLARINA SEVDİREBİLEN BİR İNSAN KÖTÜ OLAMAZ VEYA ONLARIN GÜVENİNİ KAZANAMAZ BİR İNSANIN GÜVENİNİ KAZANMAK KOLAY DEĞİLDİR AMA AYDIN HOCA KEDİNİ İNSAN HAYATINA ADAMIŞ ONLARI SAĞLIĞINA KAVUŞTURMAK İCİN ÖNCE ALLAH VE DAHA SONRA KENDİ TEKNİK BİLGİ BİRİKİM VE DONANIM İLE TAM ON NUMARA BİR KİŞİ OLDUĞUNU ÜNYE VE ORDU DA KENDİNİ KANITLAMIŞ VE İSPATLAMIŞTIR. ZATEN TEYZEMİN OĞLUNU DA O AMELİYAT YAPMIŞTI YİNE BİR ARKADAŞIMI DA MUAYENE ETMİŞTİ VE ONLARIN DA TAVSİYELERİYLE BENDE AYDIN HOCAMA MUAYENE OLMAAYA KARAR VERDİM VE RANDEVUMU ALDIM AYDIN HOCAMA KENDİNİ BÖYLESİNE HASTA VE HASTA YAKINLARINA KENDİNİ SEVDİRDİĞİ VE KABUL ETTİRDİĞİ İCİN TEŞEKKÜR EDİYORUM TOPLUMUZUN BÖYLESİNE KENDİNİ İNSANLIĞA ADAMIŞ VE TOPLUM TARAFINDAN HERKESE TAVSİYE EDİLECEK HEKİMLERİMİZE İHTİYACI VARDIR BÖYLE HEKİMLERİ ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SAYGILARIMLA

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • İbrahim Çağatay Şişman

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İşini özenle yapan, çok kibar ilgili tam bir beyefendi, hastalara çok ama çok ilgili çok ahlaklı kişilikli bir doktor. Böyle doktorlar kaldı mı dedirtecek eli çabuk ve ordunun tartışmasız en iyi genel cerrahi. Çok alçak gönüllü ve kişilik anlamında herkese örnek harika bir kişilik. Tartışmasız dalında en iyisi allah razı olsun böyle doktorlar kaldı mı dediğim bir doktor umut hastanesinin en büyük artısı

  • çok memnunum

   kesinlikle harika bi doktor allah razı olsun çok sevecen hastasıyla ilgilenen ve işini çok iyi bilen bir kişilik.kesinlikle tavsiye ediyorum herkese saygılar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Atilla Durmuş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Atilla Bey yaklaşık dört ay önce annemi kalça kireçlenmesi nedeniyle ameliyat etti. Annem dayanılmaz ağrılarından, acılarından kurtuldu ve Rabbime şükürler olsun her geçen gün daha da iyiye doğru ilerliyor. Şifa Allah'tan ama doktorumuz şifaya vesile oldu. Buraya onunla ilgili yazılacak çok şey var ama özetle şunu söylemek isterim ki Atilla Bey mesleğinde kesinlikle başarılı ve güvenilir bir doktor. Bunu ameliyat sonrası elde edilen sonuca göre söylüyorum. Ayrıca o tevazu sahibi, samimiyet duygusu taşıyan, insanlara kendini sevdiren biri. Bunu da annemin onu kastederek "benim bir evladım daha oldu" sözüne dayanarak söylüyorum. Rabbim her daim yardımcısı olsun.

  • çok memnunum

   29.04.2013 tarihinde sol aşil rüptürü (tendon kopması) ameliyatı oldum. Doktorumdan çok memnunum. Çok ilgiliydi, alçak gönüllü. Her gittiğimde yakından ilgilendi. Allah ondan razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Enver Arpacı

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Beni elimden ulnar sinir felci dolayısı ile ameliyat etmişti hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası oldukça ilgi gösterdi sorularımı cevapladı şu an elim çok iyi çok rahat kullanabiliyorum çok teşekkür ederim

  • çok memnunum

   Enver bey çok iyi bir hekim.kesinlikle tavsiye ediyorum.genç bir bakış açısına sahip,insani yönü ön planda,güven veren başarılı bir doktor.herşeyden önce güven veriyor size ve en önemlisi de bu zaten.ayrıca hastaları tarafından cok seviliyor. hastaları çok memnun ve bende öyle.Enver bey her yönüyle önerdiğim bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Tayfun Öney

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastanede çok yoğun ve çok sıra beklenen bir doktor olmasına rağmen onca sıkışıklığa karşın yine de güler yüzle bizi karşılayan çok iyi bir doktor annemin her iki dizide neredeyse yürüyemiyordu.Sayesinde iyileşti.teşekkürler.

  • çok memnunum

   her iki dizinden sıkıntılı olan annem için fatsadan adını duyup geldik. dr.tayfun bey alanında çok iyi .tedavisinden çok memnun kaldık.sonsuz teşekkürler ediyoruz kendisine .İlgi alaka ve anlayışı için minnettarız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Niyazi Kalyoncu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hocama önce anneme yapmış olduğu ameliyattan dolayı çok teşekkür ederim. hastaya yaklaşımı, bilgilendirmesi, hoşgörülü ve insancıl yaklaşımı beni mutlu etti. Allah razı olsun elleri kolları dert görmesin.

  • çok memnunum

   Hekimliği çok iyi,insanlığıda çok iyi,hastaya yaklaşımı pisikolojik olarakta rahatlatıyor.Gayri Niyazi beyden çok memnunuz,Allah razı olsun,İnnsallah hastenemizde uzun yıllar hizmet verir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Diyar Köprülü

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   acile rahatsızlığım dolayısıyla gitmiştim diyar bey o gün nöbetçi imiş acilde özel doktorum gibi ilgi gösterdi kriz geçiriyormuşum Sağ olsun sayesinde krizi atlattım. Bilgisi ile beni tatmin etti hastaya Yaklaşımı tedavideki özverisi her şeyden önemlisi donanımı mükemmeldi diğer hastalara kesinlikle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   01 07 2013 tarihinde acil olarak ordu devlet hastanesinde kalp kırizinden yoğun bakıma alındım hayatımı öncelikle yaradanıma ve doktoruma borlu olduğum tuncay kıris hocama tessekkürler benim gözümde ordu kardiyoloji ve yoğun bakım personelleri basta tuncay kırıs olmak üzere karadenizin incilerine sevgi saygı ve minnetlerimi arz ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at