Niğde Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve has... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Niğde Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 10 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 5 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Niğde Devlet Hastanesi Niğde ilinde Hastane Cad. Niğde adresinde bulunmaktadır. Niğde Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3882322220 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Niyazi Şimdivar

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ebru Yıldırım(5 Aralık 2014) Merhaba.öncelikle sevgili doktorum uzm.dr Niyazi ŞİMDİVAR'a sonsuz teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum.ameliyata karar verdiğimde çevremden araştırmalara başladım ve Niyazi Bey'in adını çokça duydum görüşmeye karar verdim.verdiği güven duygusu,açıklamaları,tecrübesi,ilgisi,samimiyeti,güler yüzlülüğü,tavrı doğru karar vermemde etkili oldu.ameliyat sonrası hiç bir sıkıntı,ağrı,sızı yaşamadım.kanama,morluk,şişlik yok denecek kadar azdı.sonsuz bir güvenle içim rahat olarak hastaneden ayrıldım.ilerleyen zamanlarda şükürler olsun ki ailemden çevremden gelen yorumlarda aynı şekilde yüzüme çok yakışan doğal çok güzel bir buruna sahip oldum..Çevremde sadece burun değil hemen her alanda estetik operasyon isteyen herkese şiddetle doktorumu öneriyorum.Hiç boşuna araştırma yapmadan ilk işiniz Niyazi Bey'e ulaşmak olsun:)Kendinizi onun sihirli ellerine emanet edebilirsiniz..Çok teşekkürler Niyazi Bey.

  • çok memnunum

   Niyazi hocam saygılar :)) ben doktor beye parmağımdaki kist nedeniyle, bir hastane çalışanı tavsiyesiyle gittim. hatta 2doktor seçeneğim vardı. ben niyazi beyi seçtim. çünkü işinde çok psofesyonel olduğu belliydi ve çok ilgili davranıyor sağolsun. ameliyatta da çok dikkatliydi ve bence başarıyla gerçekleştirdi. ameliyattan sonra 1, 1buçuk ay geçti ve şuan parmağım çok iyi. hatta NİYAZİ hocam çok iyi :) seçim yaparken hiç kuşkunuz olmasın..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Arzu Ülgen

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   arzu hanım süper bir dokt ,ona çok şey borçluyum 3.4 yıldan beri ne zaman sıkıntılansam yardımıma hızır gibi yetişir halende gitmekteyim ,konuşması ile dahi insana huzur veriyor, teskler dokt.iyiki niğdedesin..

  • çok memnunum

   Arzu hanıma çok şey borçluyum.Niğdede öğrencilik yıllarımda çok zor zamanlar geçirdim.çok kötü durumdaydım.ayrıca 4.sınıfta kpss sınavına girecektim ve ne yapacağımı bilmiyordum.O bana çok yardımcı oldu.onun sayesinde zorlukları aştım.kpss de iyi geçti şu an 6 yıldır görev yapıyorum.bu yorumumu görürse kendisine burdan sevgilerini iletmek istiyorum.her şey için tekrar teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ünal Katman

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Harika bir doktorum vardı kıl Dönmesinden ameliyat oldum çok başarılı bir doktor güler yüzlü ve sempatik kişiliği var herkes e tavsiye ederim Rabbim herkese böyle iyi doktor lar nasip etsin :))))))))))

  • çok memnunum

   süper bir doktor :) çok memnun kaldım çok iyi ilgilendi güler yüzlü :) yakışıklı

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at