Niğde Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve has... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Niğde Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 10 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 5 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Niğde Devlet Hastanesi Niğde ilinde Hastane Cad. Niğde adresinde bulunmaktadır. Niğde Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3882322220 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Selda Yavaşcan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   çocuğumun rahatsızlığı nedeniyle hastanenize başvurduk.çocuğun durumundaki değişiklikler dolayısıyla pazar günü hastaneyi arayıp dr olup olmadığını sordum.p.tesi gelmemi söylediler.çocuğuma verilen ilaçlardan sonra çocukta kusma ishal uyumama gibi problemler oluştu.ilaçların içeriklerini okuyarak bu yan etkilere sebep olabilecek ilacı tahmin ederek ilacı kesip denemek istedim ve bu durumu dr ilettim.muayene sonucunda eğer ciğerlerinde düzelme olmuşsa ilacı kesip kesmemeye karar veririz diye düşündüm.ama malesef bir dr yakışmayacak şekilde cevap aldım.daha muayene bile etmeden bu ilacı bıraktığında çocuk hastanelik olabilir sen bilirsin istersen bırak demesinmi, şok oldum ben bırakayım demedim deyince bana söylediği şu oldu.akşama kadar laf atlatmaktan yoruldum sen bilirsin demek bir dr yakışmaz.eğer işini sevmiyorsa,laf anlatmak zoruna gidiyorsa işini seven birilerine devretsin diyorum.bende bir sağlıkçıyım bugüne kadar hiçbir hastaya bu şekilde davranmadım adı üstünde hasta ve hassaslar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ekrem Karatepe

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   rahatsızlığımın kıl dönmesi olduğunu tahmin ediyor ve aynı zamanda da çok korkuyordum ameliyattan. evet korktuğum gibi kıl dönmesiydi fakat korktuğum gibi bir ameliyat hiç değildi :) kendisi çok güleryüzlü bi şekilde hastayı o kadar rahatlatıyor ki korkularıma tercüman oldu diyebilirim. her sorumu anlayışla, nazikçe ve yine gülümseyerek açıkladı. ekrem bey karşısındakini hasta olarak değil de gerçekten bir yakınıymışçasına görüyor. ameliyata geçicek olursak estetik ameliyat yapıyor, iz kalmıyor ve öyle pansumana gitme derdi falan da yok. tek kelimeyle harika bir cerrah, harika bir insan :)

  • çok memnunum

   Ekrem beye yapmış olduğu safra kesesi taşı ameliyatından dolayı kendim ve ailem adına teşekkür ederim Ekrem bey gibi bir doktorun olması hastanemiz için kazançtır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Niyazi Şimdivar

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ebru Yıldırım(5 Aralık 2014) Merhaba.öncelikle sevgili doktorum uzm.dr Niyazi ŞİMDİVAR'a sonsuz teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum.ameliyata karar verdiğimde çevremden araştırmalara başladım ve Niyazi Bey'in adını çokça duydum görüşmeye karar verdim.verdiği güven duygusu,açıklamaları,tecrübesi,ilgisi,samimiyeti,güler yüzlülüğü,tavrı doğru karar vermemde etkili oldu.ameliyat sonrası hiç bir sıkıntı,ağrı,sızı yaşamadım.kanama,morluk,şişlik yok denecek kadar azdı.sonsuz bir güvenle içim rahat olarak hastaneden ayrıldım.ilerleyen zamanlarda şükürler olsun ki ailemden çevremden gelen yorumlarda aynı şekilde yüzüme çok yakışan doğal çok güzel bir buruna sahip oldum..Çevremde sadece burun değil hemen her alanda estetik operasyon isteyen herkese şiddetle doktorumu öneriyorum.Hiç boşuna araştırma yapmadan ilk işiniz Niyazi Bey'e ulaşmak olsun:)Kendinizi onun sihirli ellerine emanet edebilirsiniz..Çok teşekkürler Niyazi Bey.

  • çok memnunum

   Niyazi hocam saygılar :)) ben doktor beye parmağımdaki kist nedeniyle, bir hastane çalışanı tavsiyesiyle gittim. hatta 2doktor seçeneğim vardı. ben niyazi beyi seçtim. çünkü işinde çok psofesyonel olduğu belliydi ve çok ilgili davranıyor sağolsun. ameliyatta da çok dikkatliydi ve bence başarıyla gerçekleştirdi. ameliyattan sonra 1, 1buçuk ay geçti ve şuan parmağım çok iyi. hatta NİYAZİ hocam çok iyi :) seçim yaparken hiç kuşkunuz olmasın..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Arzu Ülgen

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   arzu hanım süper bir dokt ,ona çok şey borçluyum 3.4 yıldan beri ne zaman sıkıntılansam yardımıma hızır gibi yetişir halende gitmekteyim ,konuşması ile dahi insana huzur veriyor, teskler dokt.iyiki niğdedesin..

  • çok memnunum

   çok güzel bi insan, binlerce yıllık ruh hastasıyım böyle bi doktorum olmamıştı, çok seviyorum kendisini <3

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Murat Girgin

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın ortopedi doktoru Murat Girgine teşekkür ederiz . Anneme yapmış olduğu ameliyatla ağrılarını dindirdi , diğer doktorların yapamadığını Murat Bejy başarmıştır. Tekrardan teşekkürlerimizi iletiyorum

  • memnunum

   iyi bir doktora benziyor ananem için ilk defa gittik memnun kaldık ama tereddütlerimiz var ameliyat olması gerekiyor dedi ancak biz korkuyoruz biraz. bu doktorun ameliyat ettiği birileri varsa görüşlerini yazarsa sevinirm

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ünal Katman

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Başarılı aynı zamanda çok iyi ve ilgili bir doktor...apandisit ameliyatı oldum..çok memnun kaldım..yolu açık olsun inşallah :)

  • çok memnunum

   Harika bir doktorum vardı kıl Dönmesinden ameliyat oldum çok başarılı bir doktor güler yüzlü ve sempatik kişiliği var herkes e tavsiye ederim Rabbim herkese böyle iyi doktor lar nasip etsin :))))))))))

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Ayhan Varol

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorluğu ve insanlığı ile örnek olan Ayhan Bey'e meslek aşkından dolayı teşekkür eder, göğüs hastalıkları konusunda problem yaşayan herkese tavsiye ederim. Ahmet Mutlu

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at