Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Meram
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 27 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 25 adet aneste... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 27 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 25 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 22 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 5 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 12 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 4 adet gastroenteroloji uzmanı, 15 adet genel cerrahi uzmanı, 7 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 14 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 18 adet göz hastalıkları uzmanı, 19 adet iç hastalıkları uzmanı, 22 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 12 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 12 adet kulak burun boğaz uzmanı, 8 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 22 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 10 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 9 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 17 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 13 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Konya ilinde Beyşehir Cad.akyokuş Meram adresinde bulunmaktadır. Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3322236000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Bahar Keleş

  Kulak Burun Boğaz, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   20 gün önce ameliyat oldum ismim emine çığ bahar hanım kızım sizden çok memnunum dua ediyorum iki cihanda mutlu ol mesleğinde ilerle hep böyle güleryüzlü kal

  • çok memnunum

   hocam sizi çok beğeniyoruz başarılarınızın devamını dilerim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Abdullah İçli

  Kardiyoloji, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   konyanın en iyi kardiyologlarından biri abdullah hocamdı ama ne yazıkki şu anda yurt dışında inşallah geri konyamıza döner konyaya dönüp dönmeyeceği hususun da bilgi istiyorum

  • çok memnunum

   Abdullah bey Hastanesinden ayrılmış, nereye gittiğini bilen yok ! yada hastane vermek istemiyor, Abdullah Bey Lütfen şu anki görev yaptığınız hastane bilgilerinizi günceller misiniz, size ulaşamıyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Mustafa Kunduz

  Nöroloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   doktor MUSTAFA KUNDUZ işinde gayet profesyonel ve sağlık hizmetinin gereği olarak ve malesef kendisinden yaşça ve kıdemce daha üstün olmasına karsılık hastayla ilgilenmeyen bircok profesörden cok daha yetenekli hekimlik mesleğinin hakkını veren işinde ehil hastayla gerçekten ilgilenen sorumluluğunun bilincinde duyarlı bir hekim bu yüzden onu kutluyorum ve diğer hekimlerin de ondan feyiz almalarını diliyorum saygılarımla..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Recai Gürbüz

  Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   .Hastaligim boyunca bana her turlu tibbi destegi esirgemeyen doktoruma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah ondan razi olsun. Uroloji konusunda bir üstat olan doktorumuz ozveriyle çalışan bir şahsiyettir.

  • çok memnunum

   bana hastalığımın ne olduğunu nasıl tedavi edilmesi gerektiğini açıklar ve bana güven verir

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Tevfik Küçükkartallar

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   iyi günler.oncelikle doktorum tevfik beye teşekkürlerimi sunarım.ameliyat olmadan önce kendisini cok az duymuştum.akrabamın tavsiyesiyle ne kadar güler yüzlü, işinin ehli bir kişi oldugunu bizzat tedavim sürecinde gördüm..fıtık ameliyatımıı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. ameliyattan sonra sıkıntım olmadı. kendisini tebrik ederim..umarım onun gibi nice doktorlar olması temennisiyle ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..

  • çok memnunum

   Selamun aleykum oncelikle tevfik hocama tesekur ederim saygilarimi sunarim Meslegini cok iyi yapan bir doktordur. Guler yuzlu hastasiyla ilgilenen bir doktordur. Benim gecerdigim hastalikta iki defa endeskopi yapti ve cok basarili bir sekilde yapti ve sonucunda reflum ilerledigi icin ameliyat yapilmasi gerekiyormus ve ameliyatim gerceklesti ve suanda cok iyiyim rufluden eser kalmadi hocama cok tesekkur ederim ve allah razi olsun herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İsmail Reisli

  Çocuk Alerjisi, Çocuk İmmünolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   hocam ben bir yıl önce oğlum kubat ünlü için mersin den size gelmiştik.ilaç alerjisi teşhisi koymuştunuz.söylediklerinizi uyguladık şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadık size teşekkürlerimizi sunuyoruz bir yıl sonra tekrar ziyaretinize gelecez saygılar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Adnan Kaynak

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Konya medline hastanesne tesadüf eseri doktor beye gitmiştm ama kesinlikle ilgi alakasından dolayı çok memnun kaldim herkese tavsiye edebilim başarilar hocamm

  • çok memnunum

   Mide doktorumun tavsiyesiyle yöneldiğim doktorum Adnan bey safra kesemin alınması ameliyatını yaptı.Tedavi öncesi ve sonrası ilgi alakası ve uyguladığı yöntemler beni çok fazla derecede memnun etti.Kendisine minnetlerimi sunuyorum.2 gunde normal yaşantıma döndüm.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ali Sarıgül

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   amcam ınop hasta ıdı. bıkac kalp damar cerrahı amelıyat etmek ıstemedi. prof.dr. ali sarıgul cok basarılı şekılde hastayı hastayı amelıyat edıp taburcu etti.

  • çok memnunum

   Yüce Rabbime sizinle karşılaştırdığı günden bu yana dua ediyorum.önce Allah sonra siz ve ekibiniz sayesinde şu an cıvıl cıvıl bir çocuğum var.Cenabı Allah sizlerin yokluğunu göstermesin.işinizde başarılar dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Hüseyin Büyükgöl

  Nöroloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   MG hastasıyım,benim teşhisimde çok başarılıydı,ve doğru teşhisle hastahaneye yattım ve sağlığıma kavuştum,sayın Doktoruma minnettarım.

  • çok memnunum

   cok iyi ilgilendi ve tedavi gercekten işe yaradı basarılarının devamını diliyorum insallah herkese yardımı dokunur

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at