Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Bursa ilinde Çırpan mahallesi Sağlık sokak Mustafakemalpaşa Mustafakemalpaşa adresinde bulunmaktadır. Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2246131860 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ali Bahadırlı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ali Bey gerçekten de çok iyi bir doktor. Ameliyatını çok başarılı bir şekilde yaparken ameliyat öncesi ve sonrası hem anneme hemde bize karşı çok güler yüzlü davrandı. Kendisi anneme kapalı over kisti ameliyatı yaptı ve ameliyat çok başarılı bir şekilde geçip, 4-5 saat sonra annem yürümeye başladı. Annemi bu hastalıktan sorunsuz bir şekilde kurtardığı için kendisine çok mu çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  • çok memnunum

   Yaptığı ameliyat sayesinde sağlığıma kavuştum.Kendisine minnet borçluyum.Çok güveniyorum, hem yetenekli, hem dinlemesini bilen bir doktor.Herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (23) göz at

 • Fatih Kul

  Genel Cerrahi, Dr.

  • çok memnunum

   doktor bey sizin gitmenize çok üzüldk yeni görevinizde başarılarınızın dewamını dilerim.Hangi hastanede görev alıyorsunuzşuan merak ediyoruz.simdideen teseekuuurlerrrrr :)))

  • çok memnunum

   anneme yapmış olduğunuz guatr ameliyatından çol memnunuz. size çoook kez teşekkürler. zaten kontrole geleceğiz...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at