Buradasınız: 
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 17 adet anesteziyolo... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 17 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 12 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 7 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 11 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 13 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 12 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet hematoloji uzmanı, 9 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 15 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 8 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 16 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 4 adet neonatoloji uzmanı, 10 adet nöroloji uzmanı, 14 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 9 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 4 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 7 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 12 adet tıbbi patoloji uzmanı, 10 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Mersin ilinde İhsaniye mahallesi 4935 sokakno:3 Mersin adresinde bulunmaktadır. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3243374300 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Fevziye Toros

  Çocuk Psikiyatrisi, Prof. Dr.

  • memnunum

   3 yasindaki oglum icin gitmistim. Cok ilgili bir doktor. Bizi cok dogru bir sekilde yonlendirdi. Oglum kendisi sayesinde su an okullu ??Kendisine cok tesekkur ederim.

  • memnunum

   Doktorumuzun kendisini üniversite hastanesinden biliyorum daha önce büyük oğlumu da götürmüştüm ve çok da memnun kalmıştım. Küçük oğlumu da tereddütsüz götürmek istedim. İlgili ,bilgilendirici olması bizi çok memnun ediyor.Tedavi hakkında bizi bilgilendirdi ve yönlendirdi. Kendisinden çok memnunuz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Celal Bağdatoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çocukluğundan bu yana başarılı ve terbiyeli bir öğrencinin,gelebileceği en iyi noktadadır.Sevecen hastaya yaklaşımı mükemmel,Ameliyatları ile binlerce hastaya şifa dağıtarak,çok sevap almaktadır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Eyüp Naci Tiftik

  Hematoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   ben naci hocamımı tanıdığım için ,o kadar çok mutluyum, ki zaman zaman hastalandığım,da of çektiğim günleri, bitmek bilmeyen gerginlik başlardı ,hastaneden çıkana kadar ,hep stres altındaydım .çok şükür o ,günler geride kaldı. doktortor bulmak kolay onun,gibi insanları kazanmak zor onun bir hastaya yaklaşımı çok konuşulur . hastane içerisinde., içtenlikle nasılsın demesi gülüşüyle , bir baba bir abi ,nin yaklaşımı gibi iyi onu tanımışım. bütün hemotoloji hastalarına önereceğim bir hekim.

  • çok memnunum

   naci hocamı 4 yıl öncesine kadar tanımıyordum ilk karşılaşmamızda gerek hastaya yaklaşımıyla gerek cana yakılığı içten içe gülümsemesi gerkek kibarlığıyla cana yakınlığı bir hastanın vaz geçilmez doktor ünvanını kazan mak çok zordur. benim zaman zaman ağrılarım varken içtenlikle bana nasılsın iyimisin demesi bana merak etme aylin iyi olacaksın demesi bana kenmi okadar güvende hissettiriyoki ben onu tanıdığım için çok ama çok mutluyum tüm hemotolaji hastalarına hocamızı öneriyorum .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Eda Üçkardeş

  Psikiyatri, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   3 yıldır kullanmadigim ne ilac kalmisti nede bulundugum il ve cevre illerde psikatrist kalmisti gitmedigim.rahatsizligim her geçen gün artiyordu.ama Eda hanım öyle içten davrandı öyle güzel anladı ki beni verdigi ilaclarlada şuan da yenmek üzereyim.. en hafif ilaclarla tedavi yonteminden yana her zaman .basarilarin basari getirsin hocam..

  • çok memnunum

   senelerce muzdarib olduğum bu rahatsızlığımı en etkin biçimde çözümleyen doktoruma minnet borçluyum çünkü çok doktorlar gezdim ancak onun gibi hastalığımı analiz edebilen doktor görmedim başarılarının devamını tüm insanlık adına dilerim....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Emel Avcı

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • memnunum

   BEN 19 haziranda omur ilikten ameliyat oldum .ameliyat başarılı geçti ve kitle alındı.EMEL HANIMA,ve ekibine tşk.yanız bende vücüdum da sıkışma oldu ve buna bir çözüm bulamadılar .bununla yaşamakta çok zor.

  • çok memnunum

   Benim Urfa dan gelen abimi ankaraya götürdük bir şifa bulamadık. Mersine getirdim abimi, sayın hocamız ve değerli ekibi abimi ameliyat etti ve şuan abim tedavi görmekte ve iyi elhamdulillah.. yardımlarını hiç esirgemedi. Kendisinden ve ekibinden ve Derya hanımdan ve ismini bilemeyipte sayamadıgımız ekip arkadaslarından Allah razı olsun..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (23) göz at

 • Engin Altıntaş

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çok uzun zamandır Hepatit c Hastasıyım .Tedavi oldum Hocam çok iyi.Bilgi birikimi ve ilgisi harika. Yücel Harman

  • çok memnunum

   ben engin hocanın ilk yaklaşımını uernutmucam.duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere saığmayan,bakışlar vardır insanı ağlatan doktor vardır asla unutulmayan.sonsuz teşekürler,

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Arda Yılmaz

  Nöroloji, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Arda hoca mükemmel ötesi biri. Hastalık konusunda her detayı incelemekte düşünmekte ve hastasını en iyiye yönlendirmekte. Gerçekten kendisine muayene olmaktan zevk duyuyorum kendimi emin ellerde hissediyorum. . .

  • çok memnunum

   arda hoca gercekten cok ıyı bırı ve cok cana yakın muayene ederken en ufak detayı ıncelıyo kendı dalında bır dahı bence nevra hocada cok ıyı allah onları başımızdan eksık etmesın

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hüseyin Durukan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   huseyın bey benımde doktorumdu iyi bir hamilelik iyi bır doğum gecırdım kendısı cok ınsancıldır sakacı ve mükemmel bır doktordur herkese tavsıye ederım ben cok memnun kalmıştım

  • çok memnunum

   Ben Hacer Kuka Geçirdiğim 6 Aylık Hamilelik Döneminde Hüseyin Durukan'ı"n Sayesinde Ölümden Kurtuldum Diğer 2 Çocuğumun Yanı Sıra 1 Yaşında Küçük 1 Kızım Var. Oda Hüseyin Bey'in Sayesinde Yaşıyor Çocuklarım Ve Ben Ona Çoook Teşekkür Ediyor Hayatında Başarılar Diliyoruz. :D

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Abdullah Milcan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Günümüz dünyasında herşey maddiyatla değer bulurken, değerli hocamız sayın Abtullah Milcan'ın sadece ameliyat sonrasında hastasının yüzündeki gülümsemeden ve bir çift parlayan gözden kendine mutluluk çıkarması, hasta ve hasta yakınlarının sevincine ortak olması ve hiçbir maddi beklenti ya da maddi dayatmasının bulunmaması,hocamızın sosyal yaşantısında da en az mesleğinde olduğu kadar mükemmel olduğunun en açık göstergesidir ve dilerim bizlerin bu duygularını okuyacak olan birçok kişiye bu paylaşımlarım, karar verme aşamasında ışık tutar, yol gösterir ve doğru kararı vermelerini kolaylaştırır.Teşekkürler hocam.

  • çok memnunum

   Kardeşim skolyoz hastası idi ve ergenlik döneminde birden ortaya çıktı. Ilk farkettiğimizde inanılmaz zor zamanlar yaşadık taaa ki Abtullah hocam ile karşılaşana dek. Onun pozitif yaklaşımı, yapıcı ve sakin tavırları, hastayı kendi çocuğu gibi sahiplenmesi, hastası ile yakaladığı frekans zoru kolaylaştırdı.Kendinden ve ekibinden o kadar emindi ki herşeyin yolunda gideceğinden başka ikinci bir seçeneği aklımıza dahi getirmedik. Ameliyat sonrası tüm ekibin sabırlı ve güleryüzlü yaklaşımı ise bizim için çok önemli oldu ve belkide süratle iyileşmemize de katkıda bulundu. Öncelikle çok saygıdeğer ve mütevazı doktorumuz Abtullah beye ve değerli ekibine bütün içtenliğimizle Teşekkürler ve sevgiler sunuyoruz. Ellerine ve emeklerine sağlık. Duygularımı anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor. Ancak şu şekilde özetleyebilirim ki bir genç kızın kaybetmiş olduğu tüm genç kızlık hayallerini ona yeniden verebilmenin karşılığı ne olabilir ki, var mıdır?Yaptığınız bu çok önemli işinizde sizlere sonsuz başarılar diliyorum. Sonsuz saygı ve sevgiler!!!! Allah razı olsun ve dilerim sizleri hiç zorda bırakmasın. Allah sizin gibi erdemli bir insanı başımızdan eksik etmesin, sağlıkla, huzurla korusun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Ramazan Gen

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Adet düzensizliklerim vardı, bir çok endokrin doktoru ve kadın doğum doktoruna gittim. Çocuğum olmuyordu, hiç bir sebeb bulamadılar. Ramazan bey sayesinde ilaç tedavisi oldum, ve 15 aylık bir oğlum var. Çok bilgili bir doktor, herkese tavsiye ederim

  • çok memnunum

   Harika bir doktordur.Mütevazi,hastasına değer veren muhteşem insandır.Yakın ilgisi,teşhis ve tedavi yöntemleri en azından güler yüzüyle moral kaynağı olması hastalığımı kabul etmemde ve tedaviye olumlu yanıt vermemde çok önemli rol oynamıştır.Teşekkür ediyorum sevgili doktoruma .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at