Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Mersin
Mersin Tarsus 1 Nolu Lokman Hekim Sağlık Ocağı

Mersin Tarsus 1 Nolu Lokman Hekim Sağlık Ocağı

İç hastalıkları uzmanı, Pratisyen hekim

Bilgileri düzenle Randevu al

Mersin Tarsus 1 Nolu Lokman Hekim Sağlık Ocağı kadrosunda 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Mersin Tarsus 1 Nolu Lokman Hekim Sağlık Ocağı Mersin ilinde Anıt mahallesi adresinde bulunmaktadır.... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Mersin Tarsus 1 Nolu Lokman Hekim Sağlık Ocağı kadrosunda 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Mersin Tarsus 1 Nolu Lokman Hekim Sağlık Ocağı Mersin ilinde Anıt mahallesi adresinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus 1 Nolu Lokman Hekim Sağlık Ocağı bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3246259344 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Tamer Altay

  Pratisyen, Dr.

  • çok memnunum

   10/10

 • Mehmet Almacı

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   Doktorumuz Mehmet Almacı ya teşekkürler!... Hamilelik döneminde taşıntığım sağlık ocağından ve sağlık ocağında görevli Ebemiz Semahat Hn sayesinde ben ve bebeğim hakkında bilmem gerekendelir öğrendim. Ayrıca doğum ve sonrasındaki bebek gelişimi ile tüm ailevi hastalıklarımızda bizi tanıyıp ona göre tam ve isabetli teşhisleri ile bizi sağlımıza kavuşturan Sn Doktorumuz Mehmet Almacıya sonsuz sevgilerimizi sunuyoruz ŞENSAYIL AİLESİ (Haşim , Deniz, Derin Deniz Şensayıl )

 • Hikmet Torunlu

  İç Hastalıkları, Dr.