Buradasınız: 
Mersin Erdemli Devlet Hastanesi

Mersin Erdemli Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş heki... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Mersin Erdemli Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Mersin Erdemli Devlet Hastanesi Mersin ilinde Alata mahallesi Erdemli adresinde bulunmaktadır. Mersin Erdemli Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3245161751 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ferda Köksal

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Aksaray devlet hastesinde kapısında ''İlaç Mümesilleri giremez'' yazısı olan bir doktor. Bizzat kendim vatandaş olarak bu ilgisinden dolayı kendisine teşekkür ettim. Meslek hayatında başarılar diliyorum.

  • çok memnunum

   Ben ferda hanima iki kere muayene oldum ve çokmemnun kaldim.gerçekten çok bilgili ve içten bir doktor.bundan sonraki meslek hayatında başarılar dilerim..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Melih Hepdokuyucu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok iyi bir doktor 2000 yilinda Diyarbakirda annemi ameliyat etmişti allah ondan razi olsun telefonuna ulasirsak cok iyi olur onunla görüsmek konusmak istiyoruz

  • çok memnunum

   bence eniyi ortopedi doktorudur ben 2002 de d.bakırda yanında ameliyat oldum allah ondan razı olsun ben şun çok iyim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Süleyman Ülger

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sabahat uğur (21 Ocak 2015) Mersin mezitli toros devlet hastanesinde muayene olmak için tesadüfen tanıştım kendimi çok şanslı oldugumu Doktorum SÜLEYMAN ÜLGER Beye mesleğinde başarılar diler Mersinli hemşerilerim le birlikte sahip çıkarak sonsuz teşekürlerimi sunarım.

  • memnunum

   Sayın doktorumu tavsiye ile tanıdım.İyiki tanımışım.Enbaşta dürüstve hastasına karşı sıcak kanlı.Özeti:Güven verici.Görevinde başarılar dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at