Buradasınız: 
Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 12 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 13 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Memorial Şişli Hastanesi İstanbul ilinde Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane Şişli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Seran Havva Göçer

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi saç dökülmesi için bana mezoterapi uyguladı. Gayet memnun kaldım. Birkaç hafta boyunca saça gerekli vitaminler uygulandı. Saç dökülmesi durdu, hatta saçıma canlılık geldi.

  • çok memnunum

   Saç dökülme sorunum sonucunda karşılaştığım hekimdir. Ve saç konusunda çarem olan insandır. Çalışmasındaki titizliği ve uzan bir hekim olması açısından tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Taner Damcı

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Eşimi sağlığına kavuşturdu.teşekkürler,Taner bey

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Burak Erdamar

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir insandır. Hekimliğine hiç girmiyorum. 2 sene evvel ses tellerimden polip aldı, bu sene Haziran ayında konka ameliyatımı yaptı. Kesinlikle tavsiye ederim, tanıdıktan sonra hekim anlayışınız değişecek.

  • çok memnunum

   Muhtesem bir iNSAN DOKTOR. KBB probleminizde TEK DOGRU ADRES. USTELIK SON DERECE EFENDI , GULERYUZLU, ILGILI, MUTEVAZI, NAZIK, SAYGILI, SEVECEN ... Iyi ki varsin CAN DOKTORUMUZ

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Bingür Sönmez

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SN Bingür Sönmez Beyfendi, üzücü olayı öğrenmiş bulunuyorum Çok geçmiş olsun ,En kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz..2002 yılında kalp ve damar ameliyatı geçiren, hünerli ellerinizden sağlığına kavuşan hastanız Emekli Hakim Ahmet Recai Tüzel. Kızı Sema Başdoğan.

  • çok memnunum

   çok ünlü olduğunu duydum çok iyi bir doktormuş tavsiye ederim çok iyi bir doktor diyorum fırsatı kaçırmayın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lütfeeen dyorum tavsiyede ediyorumm

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Sami Katırcıoğlu

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Dış hekimi Kamuran ucal.7yil baş donesiyle zor günler yaşadım katırcioglu soyadı bana hocam prof dr sedat katırcioglu nu hatırlattı Sami beyin Hocamın oğlu olduğunu öğrenince kendisine ulaştım verdiği bir tek hapı 6 ay kullandım 1ayda şikayetlerim azaldı 3 ay sonra tamamen iyi oldum ama ilaca devam ettim allah razı olsun yaşam kaliteme kavuştum.londra da 7 yıl hekimlik yaptım londra da gitmediğim Dr kalmadı ama netice olumsuzdu. Sami bey babası kadar zeki güleryüzlü başarılı babasının ruhu sad olsun böyle bir evladı bizlere kazandırdığı için.

  • çok memnunum

   selam ben nesrin candan 51 yaşındayım.beş yıl vertigo hastalığı ile uğraşan ama hangi hastane hangi hekime gittiysem yanlıştedavi ve tanı koyamadıkları için bu hastalıktan çok çekmiş ve hergün allahım bu hastalıkdan koru diye allahıma yalvarırken bir gün dr. proğramında sami beyi gördüm.anlattıkları benim hastalığıma benziyordu.internetden hangi hastahanede olduğunu bulup aradım.randevu aldım.ve ondan sonra ilkönce tanrım ve sonra dr.um sayesinde sağlığıma kavuştum.sadece birer hafta arayla iki basit harekle ve ilaçsız.kanal d ye ve dr.a çok teşk ederim.allah razı olsun.dr.mu herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Kocaoğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   14 Agustos 2013te 2 yildir hic kaynamamis sol bacagimdan ilizarov yontemi ile ameliyat olmami onerdi sayin Mehmet hocam cunku bacagimda ayni zamanda kisalik mevcuttu. Cok basarili gecen ameliyattan 1 hafta sonra bilr kaynama dokusu gozlemlenebildi 3 ay sonra kaynama sekillendi ve 4-5 ay arasi ilizarov cihazindan kurtuldum. Kendisine hep dua ediyorum, allah raziolsun harika bit doktor hem bedenimi hem yaklasimlariyla ruhumu iyilestirdi.

  • çok memnunum

   2001-2002 yıllarında kalça kireçlenmesi ameliyatımı Mehmet KOCAOĞLU yaptı.şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım.alanında çok başarılı bir doktor.iyiki amaeliyatlarımı o yapmış .hangi doktora gitiiğsem protezleri çok beğendiler.kendisine hep dua ediyorum.bana doktoru tavsiye eden ve doktorumdan Allah razı olsun.başarılar diliyorum .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Banu Göker Özdemir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Harika bir doktor, dünya tatlısı bir insan. Beş yıldır hastasıyım, şimdiye kadar teşhisinde yanıldığını görmedim. İkinci bebeğimde de kendisiyle yola devam edeceğim.

  • çok memnunum

   Banu Hanım her yönü ile mükemmel bir doktor. Verdiği açıklamalarla hiçbir doktorun ilgilenmediği kadar ilgilenmişti muayene esnasında. Test sonuçlarına göre tedavi için de cevp telefonumdan ulaşıp bilgi vermesini çok şaşırtmıştı beni. Tedavimi başarı ile çözüm bulan tek kişidir. Öyle olduğu için de randevu almak bir hayli güç.Doğum izni esnasında yeninden aynı hastalığa yakalandım. Farklı 5 doktora görünmeme rağmen tedavim gerçekleşmedi malesef. Yeniden randevu alarak tedavi için kendisine görüneceğim bir an önce.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Altuğ Semiz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Jinekologlara karşı antipatisi olan bir insan olarak 2. gebeliğimde tesadüfen gittiğim ve bundan sonra kesinlikle vazgeçemeyeceğime emin olduğum 10 numara bir insan Altuğ Semiz. Bu güne kadar İstanbulda'ki ''en kaliteli'' olarak anılan hastanelerde öneriyle ya da önerisiz denediğim bir sürü jinekolog oldu ve hiç birinde bu samimiyeti göremediğimi özellikle belirtmek isterim. Altuğ beyin hastalarına olan sevgi, saygı ve ilgisi mükemmel ötesi (Randevu saatimizi beklerken gelen hastalarıyla arkadaş oluyorsunuz ister istemez :).). Odasından güler yüzle çıkmamak imkansız olmalı :). Deneyiminden ve gelişime ne kadar açık bir insan olduğundan bahsetmeye bile gerek yok zaten bu konuda kendini kanıtlamış bir insan. Herkese tavsiye ederim diyorum ama bir yandan da daha fazla yoğunlaşmasını istemiyorum :) zaten şimdi bile randevu alması çok güç bir doktor kendisi :) Onu çoooookkk sevdiğimizi burdan bir kez daha duyuralımmm.. :) (Yaz, Ayaz, Funda, Metin) Doğumdan sonra iki çocukla vakit bulabilirsem tekrar yazacağım yorumlarımı :)

  • çok memnunum

   Altuğ beyi 1999 yılında tanıdım Okmeydanı'nda büyük oğlumun aylık takibini o yaptı 2000 martta anne oldum. küçük oğlumda ara ara denk geldi malum internetten randuvuya felan geçildi doğum da başkası oldu ,doğumlarımda sorun felan yaşamadım allah razı olsun ondan da ekibinden de Altuğ bey çok alçak gönüllü harika bir insan, doktor onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum şimdi tv de gördüğümde ise bakın bu benim doktorumdu diye gururla söylüyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Yavuz Yalçın

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ordu devlet hastanesinden ayrıldığını için çok üzüldüm kontrole gelicektim inşallah yerinize gelen hekim de en az sizin kadar duyarlı ve ilgilidir ....

  • çok memnunum

   Ordu devlet hastanesinde hastasiydım kontrol icin aradım ankarada calismaya başladıgòni öğrendim biz cpk memnun duk doktorumuzdan ordaki hastalarininda memnun kalacagıni duşünüyorum çok şanslilar kontrole orayamı gelsek basarilar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Nafiye Urgancı Demirkıran

  Çocuk Gastroloji Hepatoloji Ve Beslenme, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   3 yıl boyunca cocugumu karın ağrısıyla götürmediğimiz hast kalmadı herseferinde kimi dr gaz kimi böbrek taşı kimi kum öyleki her akşam ağlıyor kusuyor ve eriyordu gözlerimizin önünde Nafiye Urgancı hanımefendi ilk muayenesinde çocuğu hastahaneye yatırıp tedaviye başladı ve çocuk ilk günden itibaren ağrıları kesildi ve şuan rabbime şükür hiç bir sıkıntısı yok oğlum MEHMET TEKİNALP adına DOÇ DR NAFİYE URGANCI ve ekibine sonsuz teşekkürler..

  • çok memnunum

   Hocam çok bağırıyordur ama herkesin iyiliği için dir. Nafiye hocamın üstüne hoca bulamıyorum. Sizi çoooooook seviyorum...........

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at