Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 12 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 13 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Memorial Şişli Hastanesi İstanbul ilinde Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane Şişli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Naci Karaağaç

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Tüm boşlukları doldurdu diyebilirim. Hersey cok net. Sordugu sorular aldıgım cevaplar.

 • Pınar Saip

  Tıbbi Onkoloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Mustafa Ertuğrul

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktorum benim gittim hastaneden ayrilmıs yıne doktorumu bulmak ve cocumu doktoruma göturmek ıstıyorum doktorumuz mustafa beye saygılarım la ıns yıne ona cocumuzu tetavı ettırırız emıgı cok cocugumda ısını temız yapan doktorumuz mustafa erturul beye cok tesekkür edrim insallah adresini bulursam yıne doktorumuza gıtdecegızz saygılarımla mustafa uzun...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Yakup Krespi

  Nöroloji, Doç.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Yakup Bey, annem adli adinca asiri zayiflamasi ve vucudundaki morluklardan oturu "doktor bey acaba kanser olabilir miyim ?" demesine ragmen anneme kanser teshisi koyamadi. Altindan kalkabileceginden cok hasta yuku almis ve hastalariyla gercekten ilgilemeyen bir doktor. Hastalarinin takibini yapmiyor sadece muayneye geldiklerdinde dosyalarini onlarin yaninda acip okuyor. basta cok guvenerek gittigimiz bu cok ovulen doktor annemin beyninde atan pihtinin teshisini koyamadi 4. seviyedeki tum vucuda yayilmis bir akciger kanserini veya herhangi bir kanser durumunu anlayamadi . Yakup Bey e giderek harcadigimiz vakit annemin omrunden en az 6 aya maloldu.

 • Günsel (Şurdum) Avcı

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   OSMAN URAL 72 yaşındayım. 1994 yılında kalp krizi geçirdim. Kalp damarlarım ince olduğu için bypass ameliyatı yapılamadı. Kullandığım ilaçlara ragmen göğüs ağrısı yakınmalarımın devam etmesi nedeni ile 9 kez anjiyo, 3 kez balon-stent tedavisi oldum; bir yarar görmedim. İlk kez 2002 yılında aldığım 35 saatlik EECP tedavisinden sonra yakınmalarım kayboldu, rahatladım. Sonrasında 2004, 2006, 2009 ve 2010 yıllarında Prof.Dr Günsel Şurdum Avcı’nın uyguladığı EECP tedavileri ile halen yakınmasız ve aktif bir yaşam sürüyorum. Günsel Hoca’ya hem özenli tedavisi için ve hem de aklıma takılan her türlü sağlık sorunumda kolayca ulaşabildiğim için şükran borçluyum.

  • çok memnunum

   İHSAN ERENOĞLU, İSTANBUL 72 yaşındayım. 20 yıldır şeker hastalığım var. Bir yıl önce nefes darlığı ve halsizlik yakınmaları ile hastaneye başvurduğumda, kalpte ritm bozukluğu ve kalp yetersizliği saptandı. Kalp damarlarıma anjiyo ile bakıldı, ciddi bir darlık bulunmadı. İlaç tedavileri önerildi. Kullandığım ilaçlara rağmen, düz yolda 10 adım yürümekle, hatta yemek yerken, nefes nefese kalacak kadar rahatsızdım. Psikolojim ileri derecede bozulmuştu ve ölümümü beklemekteydim. Prof. Dr. Günsel Şurdum Avcı’nın tedavi ettiği bir hastanın tavsiyesi ile Günsel Hoca’ya başvurduk. Günsel Hoca’nın başladığı EECP tedavisi ile kısmen rahatlamaya başladım. Fakat Günsel Hoca “Sizde mevcut atriyal fibrillasyon denen bu ritm bozukluğu, kalbinizin gücünü %30 azaltır. Bu bozukluk uzun süredir mevcut ise, tedavi ile normal ritme dönmeyebilir, sizde de uzun süredir varmış. Ama, sizin kalp boşluklarınız fazla büyük değil, normal ritme döndürebiliriz; ritm döndürücü bir tedavi uygulayalım” önerisinde bulundu. Önce kan sulandırıcı iğne ve haplar, sonra 15 gün aritmi ilacı kullandım. İlaçla sonuç alınamayınca hastanede elektrik şok yapıldı. Kalp ritmim normale döndü, genel gücüm daha da arttı. Günde bir saat olarak 35 saatlik EECP tedavisini tamamladığımda, sokakta yakınmasız yürüyebilir, bahçede çalışabilir duruma geldim. Kan şekeri değerlerim beklenen düzeylere indi. Tabii moralim de çok düzeldi. Tedavinin üzerinden 2 yıl geçti. Kalp ritmim normal olarak seyrediyor ve aktif yaşantıma devam ediyorum. Prof. Dr Günsel Hanıma şükranlarımı sunuyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (45) göz at

 • Soley Bayraktar

  Tıbbi Onkoloji, Hematoloji, İç Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisini televizyonda izledim.Daha sonra kendisini tanıma fırsatı buldum.İçtenliği ve iyi bir hekim olduğu için şanslıyım.Bu dalda hekim arayanlara tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Soley hanım, alanında aldığı en iyi eğitim ve tecrübesiyle kişiye güven veren; hastalarına olan ilgisiyle hastasına moral ve motivasyon yükleyen ender hekimlerden birisidir. Kendisini bir dünya değeri olarak görüyorum. Hiç tereddütsüz kendinizi teslim edebileceğiniz bir hekimdir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Barış Sönmez

  Göz Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Dr barış sönmez beyefendiye internetten tam 20 adet soru sordum.O DA ÇOK YAKIN VE İÇTENLİKLE BENİM 20 soruma sıkılmadan telefonla beni arayıp cevap verdi. Değerli nefesine kuvvet..Allah kendisinden razı olsun ..hiç bir sıkıntı göstermesin.

 • Koray Tuncer

  Gastroenteroloji, İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Hüseyin Eroğlu

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Dr Huseyin Eroglu hastalarını ciddiye alan,mükemmel,hastahaneyi hastaya sevdiren,teşhis ve tedavisi ile takdir ettigimiz bir insandır.Hastahane yoneticilerine Dr.Huseyin Eroglu gibi bir doktoru hastahaneye kazandırdıkları için teşekkür ederim Mehmet Ozdek

 • Mehtap Kılıçgedik Emek

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Oncelikle son derece güleryüzlü ve çok ilgili. Hastasına moral veren, aynı zamanda olası tehlikeler konusunda ciddi uyarılarda bulunan, hastasını dikkatle dinleyen, sorulara bıkmadan yanıt veren bir doktor. Çok memnun kaldım ve tedavimin geri kalanında Mehtap hanımın takibinde olmayı seçtim.