Buradasınız: 
Klinikler
Kardiyolog
Kardiyolog Şişli
Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 12 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 13 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Memorial Şişli Hastanesi İstanbul ilinde Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane Şişli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mustafa Ertuğrul

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktorum benim gittim hastaneden ayrilmıs yıne doktorumu bulmak ve cocumu doktoruma göturmek ıstıyorum doktorumuz mustafa beye saygılarım la ıns yıne ona cocumuzu tetavı ettırırız emıgı cok cocugumda ısını temız yapan doktorumuz mustafa erturul beye cok tesekkür edrim insallah adresini bulursam yıne doktorumuza gıtdecegızz saygılarımla mustafa uzun...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Yakup Krespi

  Nöroloji, Doç.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Yakup Bey, annem adli adinca asiri zayiflamasi ve vucudundaki morluklardan oturu "doktor bey acaba kanser olabilir miyim ?" demesine ragmen anneme kanser teshisi koyamadi. Altindan kalkabileceginden cok hasta yuku almis ve hastalariyla gercekten ilgilemeyen bir doktor. Hastalarinin takibini yapmiyor sadece muayneye geldiklerdinde dosyalarini onlarin yaninda acip okuyor. basta cok guvenerek gittigimiz bu cok ovulen doktor annemin beyninde atan pihtinin teshisini koyamadi 4. seviyedeki tum vucuda yayilmis bir akciger kanserini veya herhangi bir kanser durumunu anlayamadi . Yakup Bey e giderek harcadigimiz vakit annemin omrunden en az 6 aya maloldu.

 • Günsel (Şurdum) Avcı

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Prof. Dr. Günsel AVCI' yı 3 senedir tanıyorum. İlk olarak 1985' te boyundan beyine giden damarlardaki ciddi darlığı teşhis etti. Başarılı bir girişim ile düzeltilmesini sağladı, sonraki kontrollerde bu bölgede hiçbir yakınmam olmadı. Bilgisine ve şefkatli muamelesine güvendiğim için o zamandan beri kendimi ve tüm yakınlarımı sağlık sorunlarını önce Dr. Günsel Hanıma danışır ve yönlendirdiği şekilde çözüm sağlarım. 2007 de kalp hastalığım ortaya çıktı o zamandan beri yakın takibi altındayım. En son 6 ay önce rahatsızlanarak yakındaki bir hastaneye gitmek durumunda kaldım. Orada ki tüm doktorların acil bypass ısrarlarına rağmen doktorum Günsel hanıma ulaştım ve onun doğru müdahalesi sonucunda bypass'a gerek kalmadan rahatsızlığımı atlattım. Dr. Günsel AVCI sadece doktor değil aynı zamanda bizim doktorumuz. Teşekkürler doktor...

  • çok memnunum

   Ben idarecilikte yapmış bir doktorun kızıyım. Aynı zamanda 8 yıldır bir sağlık hizmetleri firmasında çalışıyor, pek çok hekim ve hastane ile hastalara ortak hizmetler sunuyorum. Açıkçası sağlık ve hekimlik hizmetlerinin 'mutfağını', pazarlama taktiklerini vs. herhangi bir hastadan daha iyi değerlendirebileceğime inanıyorum. Günsel Hanım bence sıradışı ve enteresan, mutlaka her kalp hastasının hayatına girmesi gereken bir hekim. Hani o eski herşeyi bilen, detaycı titiz hekimler olur ya...Günsel Hanım'ın özelliği o 'eski' hekimlerden olup, bilgide 'eski' kalmayan, halen mesleki heyecanı yüksek olan, kongrelerle, konferanslarla, bildirilerle bilgisini tazeleyen bir Hoca olması. Dedemin kalp rahatsızlığında, eşimin mide rahatsızlığı sürecinde Günsel Hoca ile tecrübe ettiklerim dahilinde aklıma gelenleri madde madde yazmaya çalışacağım: 1- Prof.Günsel Avcı Kalp Hastalıkları üzerine uzmanlaşmış ama aynı zamanda bir Dahiliye Mütehassısıdır. Genelde doktorumuza gittiğimizde aldığımız ilaçlar ve tedavi yönetemleri bir tarafımı düzeltirken, diğer tarafı yıkar ve siz başka hekimlere başvurmak zorunda kalırsınız. Günsel Hanım'ın bu iki uzmanlık alanı onu çok kapsamlı bir hekim haline getiriyor. 2- Prof.Avcı geçinmek için değil varlık sebebi olarak hekimlik yapar, hastasını 'para' olarak görmez. Hatta neyi nerede nasıl uyguna yaptırabilirsiniz diye hastasına yardımcı olmaya çalışır, halden anlar. 3- Mesleği onun yaşam şeklidir. Doktorunuz olduğu andan itibaren eli hep üzerinizde olur. Kimi doktorların zaman ayırmayacağı tetkilere zaman ayırır, hatta emin olmak için başınızda bekler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Barış Sönmez

  Göz Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Dr barış sönmez beyefendiye internetten tam 20 adet soru sordum.O DA ÇOK YAKIN VE İÇTENLİKLE BENİM 20 soruma sıkılmadan telefonla beni arayıp cevap verdi. Değerli nefesine kuvvet..Allah kendisinden razı olsun ..hiç bir sıkıntı göstermesin.

 • Koray Tuncer

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

 • Hüseyin Eroğlu

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Dr Huseyin Eroglu hastalarını ciddiye alan,mükemmel,hastahaneyi hastaya sevdiren,teşhis ve tedavisi ile takdir ettigimiz bir insandır.Hastahane yoneticilerine Dr.Huseyin Eroglu gibi bir doktoru hastahaneye kazandırdıkları için teşekkür ederim Mehmet Ozdek

 • Mehtap Kılıçgedik Emek

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Oncelikle son derece güleryüzlü ve çok ilgili. Hastasına moral veren, aynı zamanda olası tehlikeler konusunda ciddi uyarılarda bulunan, hastasını dikkatle dinleyen, sorulara bıkmadan yanıt veren bir doktor. Çok memnun kaldım ve tedavimin geri kalanında Mehtap hanımın takibinde olmayı seçtim.

 • Kaya Yıldız

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kaya Hoca bana 2011 yılında burun estetiği operasyonu yaptı.Gerek ameliyat öncesi gerekse sonrasında son derece ilgili ve hastasına değer veren bir doktor olduğunu gözlemledim.Sayesinde ağrısız ve başarılı bir operasyon geçirdim.Sonuçtan da çok memnunum.Kemerli burnum ameliyatımdan sonra çok doğal oldu.Güleryüzü ve ilgisi için doktoruma çok teşekkür ediyorum..Kendisini ameliyet sonrası çok fazla hastaya tavsiye ettim hepsi de oldukça memnun kaldı.Şimdi İstanbul'a gelmiş.Bunun için de daha fazla memnun oldum. Meslek hayatında başarılar diliyorum.

  • çok memnunum

   Merhaba, Dr. Kaya bey cerrahlığın yılların tecrübesiyle değil de yetenek ile olabileceğini genç yaşta yaptığı başarılı ameliyatlarla gösteren sihirli parmaklara sahip bir cerrahtır. Hani bir insana "gözü kapalı güvenmek" diye bir söz vardır ya Kaya Hocamızla konuşmaya başladığınız andan itibaren bu güveni hissediyorsunuz. Estetik cerrahi günümüzde bu kadar suistimale açıkken kendisiyle tanıştığım ve O'na ameliyat olduğum için şanslı bir hasta olduğumu düşünüyorum.Dr. Kaya Bey mesleğindeki başarılarının yanısıra içtenliği ve mütevaziliğiyle de hastalarının gönlünü kazanmasını bilen biri. Ona tekrar teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Fatih Han Bölükbaşı

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Dr.

  • memnunum

   ıyı oldugu seklınde duyumlar almam uzerıne esımı muayene ettırdım amelıyat olması gerektıgını soyledı.dıger doktorlar amelıyat rısklı oldugu ıcın amelıyat kelımesını agızlaına almadılar bıle.kendıne ve bılgısıne olan guvenı tam tavsıye ederım.

 • Mine Adaş

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Uzm.Dr.