Buradasınız: 
Klinikler
Kardiyolog
Kardiyolog Şişli
Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 12 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 13 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Memorial Şişli Hastanesi İstanbul ilinde Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane Şişli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Seran Havva Göçer

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi saç dökülmesi için bana mezoterapi uyguladı. Gayet memnun kaldım. Birkaç hafta boyunca saça gerekli vitaminler uygulandı. Saç dökülmesi durdu, hatta saçıma canlılık geldi.

  • çok memnunum

   Saç dökülme sorunum sonucunda karşılaştığım hekimdir. Ve saç konusunda çarem olan insandır. Çalışmasındaki titizliği ve uzan bir hekim olması açısından tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Taner Damcı

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Eşimi sağlığına kavuşturdu.teşekkürler,Taner bey

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Asena Ayar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   o benim hem doktorum hemde arkadaşım kadar değerli.çok sıcak çok samimi psikolog gibi hastalarını sakinleştiriyor her an yanında oluyor.doktor olarak çok çokiyi yalnız çalıştığı hastanen kesinlikle iyi değil çok pahalı ve sorunları bitmeyen hastane o kadar para veriyorsunuz otoparkıda ücretli ve emin olunki hep masraf çıkarıyorlar.asenacım başka hastaneye geçsen keşke.eminim ki böyle düşünen tek insan değilim.

  • çok memnunum

   Asena Hanım işini ciddiye alan dünya tatlısı bir doktordur. Ama hastaneyi pek gözüm tutmadı çünkü bana 8500 lira denen doğumdan 10.000 lira para aldılar. Memorial Hastanesi artık gözümden düşmüştür. Keşke Asena Hanım kendi ekibini toplasa da farklı bir yer açsa.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Pınar Korlu

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Guler yuzlu, isini cok iyi bilen hekim. Kulak burun bogaz problemlerimizin ailece cozumunde daima yanimizda, sakinligi, bilgisi, tavri ile vazgecemedigimiz doktorumuz.

  • çok memnunum

   septum deviasyon oldum kendisine ve gayet başarılı geçti, aynı gün eve gidip 3.gün hamama gitmek istedim :) tabi izin vermedi doktor hanım. Şuanda ameliyatın üzerinden 5 gün geçti ve nefes alma problemim kalmadı Elleri dert görmesin öpüyorum :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Burak Erdamar

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir insandır. Hekimliğine hiç girmiyorum. 2 sene evvel ses tellerimden polip aldı, bu sene Haziran ayında konka ameliyatımı yaptı. Kesinlikle tavsiye ederim, tanıdıktan sonra hekim anlayışınız değişecek.

  • çok memnunum

   Muhtesem bir iNSAN DOKTOR. KBB probleminizde TEK DOGRU ADRES. USTELIK SON DERECE EFENDI , GULERYUZLU, ILGILI, MUTEVAZI, NAZIK, SAYGILI, SEVECEN ... Iyi ki varsin CAN DOKTORUMUZ

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Bingür Sönmez

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SN Bingür Sönmez Beyfendi, üzücü olayı öğrenmiş bulunuyorum Çok geçmiş olsun ,En kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz..2002 yılında kalp ve damar ameliyatı geçiren, hünerli ellerinizden sağlığına kavuşan hastanız Emekli Hakim Ahmet Recai Tüzel. Kızı Sema Başdoğan.

  • çok memnunum

   hocam gibi çok uzmanlara ihtiyacı var bu ülkenin allah onları başımızdan eksik etmesin

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Sami Katırcıoğlu

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Dış hekimi Kamuran ucal.7yil baş donesiyle zor günler yaşadım katırcioglu soyadı bana hocam prof dr sedat katırcioglu nu hatırlattı Sami beyin Hocamın oğlu olduğunu öğrenince kendisine ulaştım verdiği bir tek hapı 6 ay kullandım 1ayda şikayetlerim azaldı 3 ay sonra tamamen iyi oldum ama ilaca devam ettim allah razı olsun yaşam kaliteme kavuştum.londra da 7 yıl hekimlik yaptım londra da gitmediğim Dr kalmadı ama netice olumsuzdu. Sami bey babası kadar zeki güleryüzlü başarılı babasının ruhu sad olsun böyle bir evladı bizlere kazandırdığı için.

  • çok memnunum

   selam ben nesrin candan 51 yaşındayım.beş yıl vertigo hastalığı ile uğraşan ama hangi hastane hangi hekime gittiysem yanlıştedavi ve tanı koyamadıkları için bu hastalıktan çok çekmiş ve hergün allahım bu hastalıkdan koru diye allahıma yalvarırken bir gün dr. proğramında sami beyi gördüm.anlattıkları benim hastalığıma benziyordu.internetden hangi hastahanede olduğunu bulup aradım.randevu aldım.ve ondan sonra ilkönce tanrım ve sonra dr.um sayesinde sağlığıma kavuştum.sadece birer hafta arayla iki basit harekle ve ilaçsız.kanal d ye ve dr.a çok teşk ederim.allah razı olsun.dr.mu herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Kocaoğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   14 Agustos 2013te 2 yildir hic kaynamamis sol bacagimdan ilizarov yontemi ile ameliyat olmami onerdi sayin Mehmet hocam cunku bacagimda ayni zamanda kisalik mevcuttu. Cok basarili gecen ameliyattan 1 hafta sonra bilr kaynama dokusu gozlemlenebildi 3 ay sonra kaynama sekillendi ve 4-5 ay arasi ilizarov cihazindan kurtuldum. Kendisine hep dua ediyorum, allah raziolsun harika bit doktor hem bedenimi hem yaklasimlariyla ruhumu iyilestirdi.

  • çok memnunum

   2001-2002 yıllarında kalça kireçlenmesi ameliyatımı Mehmet KOCAOĞLU yaptı.şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım.alanında çok başarılı bir doktor.iyiki amaeliyatlarımı o yapmış .hangi doktora gitiiğsem protezleri çok beğendiler.kendisine hep dua ediyorum.bana doktoru tavsiye eden ve doktorumdan Allah razı olsun.başarılar diliyorum .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Banu Göker Özdemir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Harika bir doktor, dünya tatlısı bir insan. Beş yıldır hastasıyım, şimdiye kadar teşhisinde yanıldığını görmedim. İkinci bebeğimde de kendisiyle yola devam edeceğim.

  • çok memnunum

   Banu Hanım her yönü ile mükemmel bir doktor. Verdiği açıklamalarla hiçbir doktorun ilgilenmediği kadar ilgilenmişti muayene esnasında. Test sonuçlarına göre tedavi için de cevp telefonumdan ulaşıp bilgi vermesini çok şaşırtmıştı beni. Tedavimi başarı ile çözüm bulan tek kişidir. Öyle olduğu için de randevu almak bir hayli güç.Doğum izni esnasında yeninden aynı hastalığa yakalandım. Farklı 5 doktora görünmeme rağmen tedavim gerçekleşmedi malesef. Yeniden randevu alarak tedavi için kendisine görüneceğim bir an önce.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Altuğ Semiz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Jinekologlara karşı antipatisi olan bir insan olarak 2. gebeliğimde tesadüfen gittiğim ve bundan sonra kesinlikle vazgeçemeyeceğime emin olduğum 10 numara bir insan Altuğ Semiz. Bu güne kadar İstanbulda'ki ''en kaliteli'' olarak anılan hastanelerde öneriyle ya da önerisiz denediğim bir sürü jinekolog oldu ve hiç birinde bu samimiyeti göremediğimi özellikle belirtmek isterim. Altuğ beyin hastalarına olan sevgi, saygı ve ilgisi mükemmel ötesi (Randevu saatimizi beklerken gelen hastalarıyla arkadaş oluyorsunuz ister istemez :).). Odasından güler yüzle çıkmamak imkansız olmalı :). Deneyiminden ve gelişime ne kadar açık bir insan olduğundan bahsetmeye bile gerek yok zaten bu konuda kendini kanıtlamış bir insan. Herkese tavsiye ederim diyorum ama bir yandan da daha fazla yoğunlaşmasını istemiyorum :) zaten şimdi bile randevu alması çok güç bir doktor kendisi :) Onu çoooookkk sevdiğimizi burdan bir kez daha duyuralımmm.. :) (Yaz, Ayaz, Funda, Metin) Doğumdan sonra iki çocukla vakit bulabilirsem tekrar yazacağım yorumlarımı :)

  • çok memnunum

   Tüm hamilelik süresince benim kontrollerimi yapıp, yanımda olan harika bir doktor. Sayesinde rahat bir hamilelik geçirdim. Doktorumun ilgisine, tecrübesine güvenebilirsiniz. Herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at