Bilgileri düzenle

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Memorial Şişli Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 12 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 13 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 2 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Memorial Şişli Hastanesi İstanbul ilinde Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane Şişli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Naci Karaağaç

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Tüm boşlukları doldurdu diyebilirim. Hersey cok net. Sordugu sorular aldıgım cevaplar.

 • Pınar Saip

  Tıbbi Onkoloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Sami Katırcıoğlu

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Dış hekimi Kamuran ucal.7yil baş donesiyle zor günler yaşadım katırcioglu soyadı bana hocam prof dr sedat katırcioglu nu hatırlattı Sami beyin Hocamın oğlu olduğunu öğrenince kendisine ulaştım verdiği bir tek hapı 6 ay kullandım 1ayda şikayetlerim azaldı 3 ay sonra tamamen iyi oldum ama ilaca devam ettim allah razı olsun yaşam kaliteme kavuştum.londra da 7 yıl hekimlik yaptım londra da gitmediğim Dr kalmadı ama netice olumsuzdu. Sami bey babası kadar zeki güleryüzlü başarılı babasının ruhu sad olsun böyle bir evladı bizlere kazandırdığı için.

  • çok memnunum

   selam ben nesrin candan 51 yaşındayım.beş yıl vertigo hastalığı ile uğraşan ama hangi hastane hangi hekime gittiysem yanlıştedavi ve tanı koyamadıkları için bu hastalıktan çok çekmiş ve hergün allahım bu hastalıkdan koru diye allahıma yalvarırken bir gün dr. proğramında sami beyi gördüm.anlattıkları benim hastalığıma benziyordu.internetden hangi hastahanede olduğunu bulup aradım.randevu aldım.ve ondan sonra ilkönce tanrım ve sonra dr.um sayesinde sağlığıma kavuştum.sadece birer hafta arayla iki basit harekle ve ilaçsız.kanal d ye ve dr.a çok teşk ederim.allah razı olsun.dr.mu herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mustafa Ertuğrul

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktorum benim gittim hastaneden ayrilmıs yıne doktorumu bulmak ve cocumu doktoruma göturmek ıstıyorum doktorumuz mustafa beye saygılarım la ıns yıne ona cocumuzu tetavı ettırırız emıgı cok cocugumda ısını temız yapan doktorumuz mustafa erturul beye cok tesekkür edrim insallah adresini bulursam yıne doktorumuza gıtdecegızz saygılarımla mustafa uzun...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Yakup Krespi

  Nöroloji, Doç.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Yakup Bey, annem adli adinca asiri zayiflamasi ve vucudundaki morluklardan oturu "doktor bey acaba kanser olabilir miyim ?" demesine ragmen anneme kanser teshisi koyamadi. Altindan kalkabileceginden cok hasta yuku almis ve hastalariyla gercekten ilgilemeyen bir doktor. Hastalarinin takibini yapmiyor sadece muayneye geldiklerdinde dosyalarini onlarin yaninda acip okuyor. basta cok guvenerek gittigimiz bu cok ovulen doktor annemin beyninde atan pihtinin teshisini koyamadi 4. seviyedeki tum vucuda yayilmis bir akciger kanserini veya herhangi bir kanser durumunu anlayamadi . Yakup Bey e giderek harcadigimiz vakit annemin omrunden en az 6 aya maloldu.

 • Soley Bayraktar

  Tıbbi Onkoloji, Hematoloji, İç Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Soley'i internetten tanıdık önce, özgeçmişi bizi çok etkiledi kendisini tanıdığımızda ise pozitif enerjisi, iletişimi, bilgisiyle bizim endişelerimizi azalttı, annemin hikayesine onunla beraber yazmaya devam ediyoruz. Annem ilk muayaneden sonra başka hiçbir doktora gitmek istemedi böyle endişe verici bir süreci bizim kaygımızı arttırmadan işimizi hep kolaylaştırarak yanımızda olduğu için ona çok teşekkür ediyoruz böyle doktorların ülkemizde artması dileğiyle...

  • çok memnunum

   Soley Hanımı başka bir doktorumun tavsiyesiyle tanıdım. Söyleyebileceğim tek şey şey kendisi melek gibi bir insan. Yüzünün güzelliği ruhuna da yansımış. İnsana güven ve huzur veren bir yaklaşımı var. Kısa sürede insanlarla kaynaşıp kendisini sevdirtebiliyor, tanıdıktan sonra başkalarından da kendisi hakkında hep iyi şeyler duydum. Sanırım bu kolayca ulaşılabilen bir doktor olmasıyla da alakalı. Öyle ki ben bazen ayıp edip Pazar geç vakitte arasam bile, 24 saat size cevap veriyor. Şu zamanda bu tür doktorlara kolay rastlanmıyor ayrıca çok vatanını seven birisi olduğunu öğrendim. Eşiyle birlikte Amerikanın en iyi hastanesini ve çok iyi imkanları bırakıp Türk insanına hizmet etmek için dönmüşler. Umarım hep burada kalırlar. Allah kendilerinden razı olsun, hizmetlerini makbul eylesin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Barış Sönmez

  Göz Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Dr barış sönmez beyefendiye internetten tam 20 adet soru sordum.O DA ÇOK YAKIN VE İÇTENLİKLE BENİM 20 soruma sıkılmadan telefonla beni arayıp cevap verdi. Değerli nefesine kuvvet..Allah kendisinden razı olsun ..hiç bir sıkıntı göstermesin.

 • Koray Tuncer

  Gastroenteroloji, İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Hüseyin Eroğlu

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Dr Huseyin Eroglu hastalarını ciddiye alan,mükemmel,hastahaneyi hastaya sevdiren,teşhis ve tedavisi ile takdir ettigimiz bir insandır.Hastahane yoneticilerine Dr.Huseyin Eroglu gibi bir doktoru hastahaneye kazandırdıkları için teşekkür ederim Mehmet Ozdek

 • Mehtap Kılıçgedik Emek

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Oncelikle son derece güleryüzlü ve çok ilgili. Hastasına moral veren, aynı zamanda olası tehlikeler konusunda ciddi uyarılarda bulunan, hastasını dikkatle dinleyen, sorulara bıkmadan yanıt veren bir doktor. Çok memnun kaldım ve tedavimin geri kalanında Mehtap hanımın takibinde olmayı seçtim.