Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Turan Aydın

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Heterotopikossifikasyon denilen lanet hastalığın mucize elleri sayın prof dr ahmet turan aydın sukranlarımı sunarım hocam.

  • çok memnunum

   Hocamızdan çok memnun kaldık..İnternetteki yorumlarından yola çıkarak hocamızı tercih ettik. Ayak kıkırdağımdaki sorundan dolayı gittik hocamıza. Tedavi hakında detaylı olarak bilgilendirildi. Ayak bileğime sıvı enjekte edildi ve rahatlama oldu. sıkıntımdan kısmen de olsa kurtuldum. ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Gökhan Yazıcıoğlu

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ailede şeker ve kalp sorunları olduğundan dolayı 3 ayda bir tam kapsamlı kan tahlillerini yaptırırım.Bundan yaklaşık dört sene önce tahlil sonuçları neticesinde kurum doktorumun değerlerimin çok yüksek olduğunu ve bir endokrin bölümüne gitmemi söyledi. Hatta Gökhan Bey tahlil sonuçlarında bir yanlışlık olmalı bu kadar yüksek olamaz dedi ve tekrar tahlil yapıldı. Bu kez o değerlerden de yüksek çıktı. Akabinde ilaç tedavisine başladık.Ben tesadüf eseri böyle bir rahatsızlığım olduğunu anladım. Gökhan Bey herşeyden önce hastasını psikolojik olarak rahatlatıyor. Hasta tarafından sorulan sorulara sabırlı ve güler yüzlü cevap veriyor. Zaten hastanın da istediği bu değil midir...Ona çok teşekkür ediyorum. Bu gibi rahatsızlığı olan yakınlarıma da Gökhan Beyi tavşiye ediyorum.Keşke tüm hekimlerimiz daha cana yakın, mesleğinin gerektirdiği şekilde davranbilseler ve ilgili olabilseler.

  • çok memnunum

   her yönüyle kaliteli olduğu belli

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hasan Yılmaz

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorum. Çok teşekkürler. Yeni burnumu arkadaslarım ve ailem çok beğeniyor. Tabi ki bende. Çok doğal olmuş diyorlar. Sizi tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Burnumda şekil bozukluğu ve nefes alma zorluğum vardı doktorumun yaptığı ameliyatla hem burnum düzeldi hemde çok iyi nefes almaya başladım. kendine ve medicalpark çalışanlarına teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Nuri Cömert

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   antalya memorial hastahanesi kardiyoloji bölümü uzman dr, nuri cömert beye benimle ilk andan son tedavi aşamasına kadar ilgilendigi için sonsuz teşekürler buna baglı olarak kendimi gayet sanşlı hissettim cünkü memorial hastahanesini tercih etmekte yanılmamışım 31-07-2012 tarihinde randevu almış olduhum saatte antalyada oldumk tam saatimde dr.nuri cömert hocamla görüştürüldüm gercekten bilgili ilgili ve profesyonel güleryüzlülügü ile cok memnun kaldım bir kez daha memorial hastahanesi antalya yönetimine böyle bir hocayla calıştıhı için teşekeür ediyorum ayrıca hastahane temizligide housekepeer başta olmak üzere tebrik ediyorum

  • çok memnunum

   Allah razı olsun....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Kemal Emek

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   10 veya 15 yıldır çektiğim miğde ağrısını,boğazımın tıkanmasını,faranjit olmamı,günde üç veya dört ilaç kullanmamı Allah'ımın yardımıyla başarılı bir teşhis koyan ve ameliyat yapan prof.dr.KEMAL EMEK hocama çok teşekkür eder şükranlarımı ve sonsuz saygılarımı sunarım.sağol hocam adamın dibisin demek istiyorum.ne dersen doğrudur.

  • çok memnunum

   sağ kasığımda bir kitle vardı bir iki doktora gittim ne olduğu konusunda pekde birşey söylemeden cerrahi müdahale yapmak istediler moralim bozulmuştu daha sonra hocamızı tanıma şansını yakaladım yaklaşımları çok pozitifdi korkmamam gerektiğini endometriosis olabileceğini söyledi.daha sonra operasyon geçirdim sonuçlar hocamızın koyduğu teşhisle aynıydı.bir sorun kalmamıştı çok sevindim güleryüzü ve mütevazi kişiliği, pozitif yaklaşımlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.başarılarının devamını dilerken hocama saygılar sunuyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mustafa Özdoğan

  Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   hocamdan allah razı olsun onun sayesinde cok ıyıym allahım kimseye yasatmasın testıs lerle alakalıydı benımkı cok doktor gezdım ama doğru adres mustafa hocam benım tedawım bıttı 5 ay surdu herkeze gecmıs olsun

  • çok memnunum

   öncelikle mustafa özdoğan hocam allah sizden razı olsun sizin gibi hoca çok nadir bulunur benim bildiğim hocalar genelde paracı olur fakat siz gariban babasısınız babam sizin sayenizde yaşıyor siz olmasay dınız belki yok idi bir ben deyil bütün hasta yakınları size dua ediyor rabbim sizlere uzun ömürler versin başımızdan eksik etmesin işlerinizde allah kolaylık versin allaha emanet ol

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (52) göz at