Bilgileri düzenle

Medicana Diş Bahçelievler, Ağız-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi ve Endodonti (Kanal Tedavisi ve Dolgu), Periodontoloji, Pedodonti (Çocuk Ağız ve D... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Medicana Diş Bahçelievler, Ağız-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi ve Endodonti (Kanal Tedavisi ve Dolgu), Periodontoloji, Pedodonti (Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı), Oral Dignoz ve Radyoloji ve Ortodonti alanlarında hizmet vermektedir. Medicana Diş Bahçelievler kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 13 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet periodontoloji uzmanı, bulunmaktadır. Medicana Diş Bahçelievler İstanbul ilinde İzzettin Çalışlar Caddesi Bahçelievler adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nida Özbek

  Periodontoloji, Dr.

  • çok memnunum

   Kesinlikle İşinde uzman kafanızda acabalar olmadan gidip tedavi olabileceğiniz başaralı bir hekim tavsiye ile gittim ve fazlasıyla memnun kaldım kendisine ayrıca teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   iyi bir hekim. herşeyden önce bilgili ve insanı bilgisi ile doyuran bir hekim. diş eti çekilmelerimin diş eti hastalığından değil yanlış yapılan protez nedeniyle çenemin kapanışının değişmesinden kaynaklandığını söyledi. ve beni endişelerimden arındırdı. teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Meltem Bakkal

  Çocuk Diş Hekimliği, Dr.Dt.

  • çok memnunum

   Küçük kızımın diş ağrıları başladı ve kendime iyi bir diş hekimi bulmak için arkadaşlarımdan tavsiye almaya fırsat bualmadan kızımı evime en yakın diş hastanesi olan Medical Diş'e götürdüm. Şansımıza bize Meltem Hanım denk geldi. Kızımın tedavisini kızımın çok ağlaması ve korkması üzerine sabırla ve anlayışla kızımı ikna etmeyi başardı ve bizi mükemmel bir sonuca ulaştırdı. Teşekkürler

  • çok memnunum

   Merhaba Kızım 6 yaşına kadar bir sürü diş problemi yaşadı. Şimdiye kadar gittiğimiz hiçbir pedodontistçi bize yardımcı olamadı. Meltem Hanım'a bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve iyiki gitmişim.Kızımın tüm diş problemlerini çözdü ve kızımın dilinden bir tek kendisi anladı. Kendisine binlerce kez teşekkür etmek istiyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Diğer diş hekimlerinden çok daha fazlası Meltem Hanım'da mevcuttur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at