Medicana Diş Bahçelievler

Ağız ve diş sağlığı, Çocuk diş hekimi, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Periodontolog, Ortodontist, Endodontist, Protetik diş tedavisi uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Medicana Diş Bahçelievler, Ağız-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi ve Endodonti (Kanal Tedavisi ve Dolgu), Periodontoloji, Pedodonti (Çocuk Ağız ve D... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Medicana Diş Bahçelievler, Ağız-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, Protetik Diş Tedavisi, Konservatif Diş Tedavisi ve Endodonti (Kanal Tedavisi ve Dolgu), Periodontoloji, Pedodonti (Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı), Oral Dignoz ve Radyoloji ve Ortodonti alanlarında hizmet vermektedir. Medicana Diş Bahçelievler kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 13 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet periodontoloji uzmanı, bulunmaktadır. Medicana Diş Bahçelievler İstanbul ilinde İzzettin Çalışlar Caddesi Bahçelievler adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nida Özbek

  Periodontoloji, Dr.

  • çok memnunum

   Kesinlikle İşinde uzman kafanızda acabalar olmadan gidip tedavi olabileceğiniz başaralı bir hekim tavsiye ile gittim ve fazlasıyla memnun kaldım kendisine ayrıca teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   iyi bir hekim. herşeyden önce bilgili ve insanı bilgisi ile doyuran bir hekim. diş eti çekilmelerimin diş eti hastalığından değil yanlış yapılan protez nedeniyle çenemin kapanışının değişmesinden kaynaklandığını söyledi. ve beni endişelerimden arındırdı. teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at