Buradasınız: 
Medical Park Tarsus Hastanesi

Medical Park Tarsus Hastanesi

Acil tıp doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Genel cerrah, Beyin ve sinir cerrahı, Nörolog, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk nefroloji uzmanı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Kardiyolog, Fizik tedavi uzmanı, Biyokimya uzmanı, Nefrolog, Ağız ve diş sağlığı, Ürolog, Psikiyatrist, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Medikal Park Tarsus Hastanesi 12.000 metrekare kapalı alan ve dokuz kattan oluşan bir yapıdır. Hastane bünyesinde 157 yatak barındırmaktadır.Hastane bünyesinde 87 servis yatağı, 5 ameliyathane, ve gü... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Medikal Park Tarsus Hastanesi 12.000 metrekare kapalı alan ve dokuz kattan oluşan bir yapıdır. Hastane bünyesinde 157 yatak barındırmaktadır.Hastane bünyesinde 87 servis yatağı, 5 ameliyathane, ve günübirlik hastaların takibi amacıyla kullanılan 24 gözlem yatağı, 46 yoğun bakım yatağı mevcuttur. Medical Park Tarsus Hastanesi, yoğun bakım üniteleri; yeni doğan yoğun bakım, birinci yoğun bakım ve ikinci yoğun bakım, kalp ve damar cerrahi, koroner yoğun bakım bölümlerine sahiptir. Hastanede 150 sağlık personeli ve 40 hekim bulunmaktadır. Medical Park Tarsus Hastanesi kadrosunda 4 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, bulunmaktadır. Medical Park Tarsus Hastanesi Mersin ilinde Öğretmenler mahallesi Şehit İsmet Akın Cad. No: 10 Tarsus adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hatice Barın Elveren

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   tarsusda iyi kadın doğum uzmanı bulmak zor.medikal parka 4.hastane olarak gittim.kanamam durmuyordu ağrılarımda vardı.bana düşük yapıyorsun dediler.doktor hanım dış gebelik olduğunu tesbit etti.kapalı ameliyat oldum.allah herkezi iyi doktore denk getirsin.

  • çok memnunum

   mersinden muayene için medical park tarsus hastanesine geldim.internetten araştırdım.16 hf gebeliğim var.gebeliğimin sonuna kadar gelecem.memnun kaldım.doğumumu burda yapmayı düşünüyorum.doktorum iyi.aynı zamanda hastane çok temiz.doğumhaneyi gezdim.ortam güzel.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Nalan Deniz

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   nalan hanım çok bilgili,tecrübeli bir doktor.aynı zaman hastalarıyla çok ilgili.oğlumun doğduğu günden bu yana doktoruydu.ancak şuan mersin de olmadığı için çok üzgünüm.keşke şuan mersinde çalışıyor olsanız.çocuk sahibi olanlara önerebileceğim tek doktor.

  • çok memnunum

   dr nalan hanım cok tatlı nazık kıbar en azından baska doktorlar gıbi aynı anda baska hasta almıyor hızlı bakmıyor yerınde ve kararında bıze bakıyor kızım sayesınde sık enfeksıyorn olmaktan kurtuldu gece ve gunduz telefonlarımızı acıyor ve bıze nasıl ve ne yapmamız gerektıgını anlatıyor tsk ederım dr nalan hanım iyiki bizim doktorumuzssunuz artık özel doguş hastanesınde görev yapıyormussunuz msj geldı en kısa zamanda yanınıza zıyarete gelmicem .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Nihal Erdoğan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Benim canim doktorum Allah senden binlerce kez razi olsun Rabbimin bana verdigi bu guzel bebegi senin sayende karnimda guzelceee buyuttuuum ve dogurdum. Simdi 1 yasindayiz ve ben halen sana hergun dua ediyorum. Tum sikintilarimda depresyonumda bunalim anlatimda bana destek oldun guven verdin seni cok seviyoruuum bi daha cesaretim olursa nerde olursan ol yine senin oldugun sehirde dogururum

  • çok memnunum

   merhaba arkadaşlar ben bu yorumu yazarak doktor nihal erdoğanın ne kadar iyi bir hekim olduğunu herkesin bilmesini boynuma borç bilirim çünkü günümüzde işini iyi yapan kişilere karşı bizimde bir sorumluluğumuz olmalı ve iyi olan kişileride insanlara tanıtmalıdır ben İstanbulluyum ve bir yıldır tarsusta yaşıyorum iyi bir kadın doğum uzmanı için iyi bir araştırma yaptım ve bana bilen kişilerin nihal hanımı tavsiye etmeleri üzerine doktorumuza baş vurdum ve kontrollerim başladı ve gerçekten söylendiği gibi hekimimizden çok memnun kaldım yakın zamanda hsg filmi çektirmem gerekiyordu ve inanın beni okadar korkutmuşlardı ki 5 güz uykusuz kaldım korktum kasıldım ve nihayet filim günü geldi ve doktorumun söylediklerini tek tek uyguladım inanın hiç canım yanmadı desem yeridir bu tip tahlilller veya filim çektirecek arkadaşlara şu tavsiyede bulunmak istiyorum eğer nihal Erdoğan gibi iyi hekimlere denk gelirseniz lütfen sadece doktorunuza güvenin vede onun söylediklerine inannın gerisi gerçekten boş arkadaşlar şimdiden herkese geçmiş olsun biraz konuyu uzattım ama budurumu paylaşmak istedim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Remzi Fırıncıoğulları

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Dr.

  • çok memnunum

   bende remzi beye ameliyat oldum...harika bir doktor...yine gideceğim..hiç çekinmeden gönül rahatlığıyla gidin...

  • çok memnunum

   Şimdiye kadar 4 defa botox yaptırdım 2'Sİ Remzi Bey'e ,diger 2 side istanbula taşındığım için çok iyi araştırıp bulduğum 2 farklı merkezde. Şunu söylemek isterim ki hiçbiri de Remzi Bey'in yaptığı botox gibi olmadı çok daha kısa sürdü etkisi ve rütuş gerektirdi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at