Buradasınız: 
Medical Park İzmir Hastanesi

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Eyüp Hazan

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   10.Mayis.2014 gunu 4 tansiyonla Medical Park Izmir de ameliyata (Aoer anerizmasi) girdim,Sn.Hocam in sayesinde yasiyorum,Allah onu once ailesine ve tum Ulkeye bagislasin..

  • çok memnunum

   Çok riskli olan by-pass ameliyatımı başarıyla gerçekleştirip beni sağlığıma kavuşturan Eyüp Hazan hocama müteşekkirim. Kendisi kalp cerrahisi konusunda herkese tavsiye edebileceğim bir hekimdir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (25) göz at

 • Cem Güler

  Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hocam bir buçuk yıldır uğraştığım böbrek taşımdan beni vücuduma çizik bile atmadan üreteroskopi ile kurtardığınız için size ve ekip arkadaşlarınıza çok teşekkür ederim. Saygılarımla

  • çok memnunum

   prf dr cem güler i eşimin yurt dışında ki kadın dogum dr nun vasıtasıyla tanıdım ilk muayane oldugumda dr umdan çok memnun kaldım yüler yüzlü hastasıyla ilgilenen hastasına hastalıgı hakkında detaylı anlayabilec egi şekilde anlatması memnun kaldım

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Yusuf Ziya Ateşçi

  Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   2000 YILINDA AŞAĞIDAKİ ŞİKAYETİMDEN DOLAYI BİR KAÇ HEKİME GİTTİKTEN SONRA BİR YAKINIMIN TAVSİYESİ İLE SAYIN YUSUF ZİYA ATEŞÇİ'YE RANDEVU ALIP İZMİR ALASANCAK'TAKİ MUAYENEHANESİNE GİTTİM.İYİ Kİ DE GİTTİM.KENDİLERİNİN EN DOĞRU YÖNTEMLERLE TEŞHİS ETTİĞİ RAHATSIZLIĞIMI BİR YIL SÜREYLE KULLANDIĞIM İLAÇLA TEDAVİ ETTİ VE BEN İYİLEŞTİM.KENDİLERİNE NE KADAR ÇOK TEŞEKKÜR ETSEM DE YETERLİ OLMAYACAKTIR.ÖNCE İNSAN KİŞİLİĞİ İLE VE DE ÖZELLİKLE MÜKEMMEL BİR DOKTOR OLDUĞU İÇİN VE KENDİSİYLE TANIŞTIĞIM İÇİN KENDİMİ ŞANSLI VE MUTLU HİSSEDİYORUM.ŞİMDİKİ ADRESİNİ DE BULDUĞUM İÇİN KENDİMİ GÜVENLİ BULUYORUM.YUSUF BEY'CİM SİZİ ÇOK SEVİYORUM.SAYGILARIMLA.

  • çok memnunum

   medical hastanesini babamın rahatsızlığı nedeniyle aradım.bana önerilen doktorlar arasındayusuf beyi seçtim..hocamız bizimle sonderece yakından ilgilendi..babam hemen amaliyata alındı..hastalık ın ileri derece olduğunu söyledi..1ay dan beri babamda şikayet yok..şimdi kontrol için tekrar doktorumuzu görmeye gideceğiz..biz memnun kaldık .saygılar..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ayhan Karaköse

  Üroloji, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   hastalığımla ilğili verdiği doğru kararlarla birlikte sağlığıma kavuştum kendilerine çok teşekkür ediyorum hayatınızda başarılar diliyorum saygılarımla,

  • çok memnunum

   Doktor beyin gerçekleştirdiği ameliyattan sonra kendimi çok iyi hissediyorum.Bence işinin ehli bir doktor. Böbrek taşı rahatsızlığı olanlara tavsiye ediyor, hocama başarılarının devamını diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ziya Ömer

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Değerli doktorumuza aylardır hastalığım için gösterdiği itina, alaka ve benim tekrardan sağlığıma kavuşabilmemdeki faydasına çok teşekkür ediyor kendisine sevgilerimi saygılarımı sunuyorum.

  • çok memnunum

   Ziya Beyle daha önce çalıştığı hastanede tanıştım. Kendisi ordan ayrılınca uzun arayışlarım sonucu tekrar ulaştım. Ateşi olan, öksüren ve doktora gitmekten korkan halamı kendisine gitmeye ikna ettim. Zatürre teşhisiyle halamı hastaneye yatırdı. Düzenlediği tedavinin yanında güleryüzü ve içtenliğiyle halam iyileşti. Şimdi kontrole gitmek için gün sayıyor. Herşey için teşekkür ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Erdal Türk

  Çocuk Cerrahisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Doğuştan Hirsprung Hastalığı olan Oğlumuzun Bağırsak Ameliyatlarını Başarılı Şekilde Yapan Erdal Hocama Yürekten Ve Gönülden Teşekkür Ve şükranlarımızı Borç Biliriz Cocugumuz Sağlığına kavuştu size minnettaruz Kolostomili sıkıntılı dönemi geride Bıraktık artık cocugumuz hocamız sayesinde kakasını kendi kendine yapabiliyoruz Cok cok teşekkürler

  • çok memnunum

   Selamlar Saygılar Hocam Can Oğlumda ki Hastalığı Olan Hirsprung Hastalığı Tedavisi ve Ameliyatlarında Göstermiş Olduğunuz Özen Ve Çaba Doğrultusunda Sağlığına Kavuşturduğunuzdan Ötürü Sizlere ne kadar Teşekkür Etsek te Az Geleceğini biliyorum....Yürekten Teşekkürlerimizi Ve Şükranlarımızı Borç Biliyorum Daha Önce Gittiğimiz Doktorlar Bizi hastalıktan o kadar korkutmalarına Rağmen Sizin Açıklama ve Çabalarınız Doğrultusunda Cocugumuzu şuanda kucağımıza Aldığımız içinde Sizlere Bir Can Borç Bilip Ömür Boyu Minnettarız..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Çiğdem Karas

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çiğdem hn harika bir doktor 9 ay hamileliğim boyunca çiğdem hn gittim.ilk hamileliğimde başka bir doktora gitmiştim hiç memnun kalmadım.doğal sempatik hastası gibi değil bir arkadaş gibi yaklastı bana iyiki kendisini tanıdım bütün arkadaşlarımada tavsiye ederim.doğumda anestesi esnasında kalbim durucak sandım kendisini görünce rahatladım.

  • çok memnunum

   Herşeyden önce iletişimi kuvvetli (!) Güleryüzlü (!) Sorulan sorulara "bana işimi öğretme" tavrı ile yanıt vermiyor, anlayışla cevaplandırmaya çalışıyor. Tek sorun: kendisine çok yoğun ilgi var, dolayısıyla bazen programı sıkışık olabiliyor :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (25) göz at

 • Oğuz Kayıran

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   internet ve birkac arkadas tavsiyesile kendisinin yanına gittim burun esteteigi oldum doktorumu cok fazla tanımadan amelayat oldum çok mutluyum bir ay oldu amelayat durumum dan çok memnnunum doktoruma cok teşekkür ediyorum iyiki arkadaslarımı dinleyerek oguz beyi tercih etmişim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Zekeriya Güner

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Evet bende hamileligim boyunca rutin kontrollerimi yaptiriyordum.dogumumu baska yerde yaptim ama kontrollerim sirasin da gayet ilgi ozenli bir doktordu kendisine cok tesekkur ediyorum.

  • çok memnunum

   Kendisini internetten araştırarak seçmiştik. Gebeliğimin başından itibaren takibimizi yaptı ve doğumumu gerçekleştirdi. Öncelikle kendisi çok güler yüzlü ve nezaketli bir doktor. Hastasını rahatlatan ve sohbet eden her türlü sorunuzu cevaplayan ve her aradığınızda ulaşabildiğiniz birisi. Kendisinin desteğiyle sorunsuz bir gebelik ve doğum gerçekleştirdim. Herkese gözü kapalı tavsiye ederim. Mesleğinin hakkını sonuna kadar veriyor. Kendisinin ilerde çok daha başarılı olacağını umuyor ve bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Serkan Ocakçı

  Hematoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   SEVGİLİ OKURLAR , ÖNCELİKLE YÜCE RABBİMİZDEN TÜM HASTALARA ACİL ŞİFALAR VE HASTA YAKINLARINA ALLAH'TAN SABIRLAR VERMESİNİ DİLİYORUM. SAYIN DOÇENT DOKTOR SERKAN OCAKÇI BEYEFENDİYE , MEDİKAL PARK KARŞIYAKA İZMİR HASTANESİNDE ,KEMOTERAPİ VE İLİK NAKLİ OLDUĞUM SÜREÇ İÇERİSİNDE BENDEN İLİGİSİNİ VE SEVGİSİNİ ESİRGEMEDİĞİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.HER SABAH, EKİP ÇALIŞMASI YAPTIĞI DOKTOR ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTE ,( SAYIN.PROF.DR.SEÇKİN ÇAĞIRGAN,SAYIN DOÇ.DR.SELDA KAHRAMAN, VE SAYIN DR.TURGAY BEY , HEMŞİRE HANIMEFENDİLER , SEBİLE HANIM,GÜLFER HANIM,CEYLAN HANIM ) BİZLERİ ZİYARET EDİP ELİNDEN GELDİĞİ KADAR BANA ZAMAN AYIRIP,DİNLEMESİ VE MORAL VERMESİ,YAPILACAK TEDAVİLERİ KARARLILIKLA SÜRDÜRMESİ, ASLA UNUTULMAYACAK EMEKLERİ İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYOR ,AİLESİYLE BİRLİKTE SAĞLIKLI VE UZUN BİR YAŞAM SÜRMESİ TEMENNİSİYLE KENDİSİNE VE ÇOK DEĞERLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.

  • çok memnunum

   doktorumun bu zamana kadar bana söylediği herşey doğru çıkmıştır.herkese tavsiye ederim ve ediyorum.işinde ehli olan birisi.konuşmayı çok sevmesede siz doktorun dediklerini yapın yeterli..iyiki serkan beye gitmişim.herşey için birkez daha teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at