Buradasınız: 
Medical Park İzmir Hastanesi

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Eyüp Hazan

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çok riskli olan by-pass ameliyatımı başarıyla gerçekleştirip beni sağlığıma kavuşturan Eyüp Hazan hocama müteşekkirim. Kendisi kalp cerrahisi konusunda herkese tavsiye edebileceğim bir hekimdir.

  • çok memnunum

   İlk defa gittiğim bir hastanede şans üzerine Dr. Eyüp beyle tanıştım.Hastasına yaklaşımı ve ilk izlenimde güven veren bir doktor . Tedavim ve hastalığım hakkında beni bilgilendirdi . Hastasına karşı çok samimi . Dalında uzman bir doktor buradan kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (21) göz at

 • Haluk Özer

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   76 yaşındayım. Yıllarca bel fıtığından rahatsızdım. Birçok doktora gittim. Riskli ameliyat denilmesinden dolayı ameliyattan korkmaktaydım. Kızımın ısrarı ile İzmir Medical Park Hastanesi doktorlarından Mehmet Haluk Özer beye muayene oldum. Güleryüzü ve sevecenliği ile sorularımı samimiyetle yanıtladı ve beni ameliyata ikna etti. Ameliyatımın çok başarılı geçtiğini düşünüyorum. Doktorumun ilgisi sayesinde tedavi sürecim de çok iyi geçmekte.Hastanenizde görev yapan bilgili, güleryüzlü ve tecrübeli doktoruma ve ameliyatımda emeği geçen tüm hastane personeline teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Ramazan Ayyıldız / Emekli Öğretmen

  • çok memnunum

   eşim 27 kasımda belfıtıgı ameliyatı oldu haluk özer doktorumuz süper bir doktor hemen eşim ayaga kalktı çok memnun kaldık ellerine saglık tesekkür ederiz..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (18) göz at

 • Gülçin Uysal Çetin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   benim biricik canım doktorcum. 14 haftalık gebeyim. her hafta gidiyorum ve yılmadan her hafta muayenemi yapıyor. sabırla dinliyor. bütün panikliğime karşın her zaman dinginliğini koruyor. 6 haftalıkken kanamam olmuştu. o hiç endişelenmemişti ve sen bu çocuğu doğurursun merak etme demişti. şu anda hiç bir sıkıntım kalmadı. her muayenede sadece gülüyoruz. şiddetle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Hem mükemmel bir doktor hem mükemmel bir arkadaş. hastasına arkadaş gibi davranarak psikolojik olarak da kendinizi en konforlu duygularla donanmış hissediyorsunuz. emin ellerde olduğunuzu düşünerek en özel anlarınızın tadını çıkarıyorsunuz. kendisine çok teşekkür ediyorum. ilk doğumumdu. kendimi çok özel hissetmemde emeği çoktur. sabrıyla bütün nazımı ve sızlanmalarımı anlayışla karşıladı. şeker bir insan. çok bilgili bir doktor. işinin ehli. daha ne diyebilirim ki çok seviyorum onu. çok talep edilen bir doktor olduğu için yoğun bir hasta trafiği var. ama onu beklemeye değer... şimdi bulunduğumuz yerle doktor hanımın çalıştığı hastane arasında 3 saat var ama yeniden hamilelik durumum olursa yine onu tercih etmeyi çok istiyorum. inşallah kısmet olur yine.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Erdal Türk

  Çocuk Cerrahisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Doğuştan Hirsprung Hastalığı olan Oğlumuzun Bağırsak Ameliyatlarını Başarılı Şekilde Yapan Erdal Hocama Yürekten Ve Gönülden Teşekkür Ve şükranlarımızı Borç Biliriz Cocugumuz Sağlığına kavuştu size minnettaruz Kolostomili sıkıntılı dönemi geride Bıraktık artık cocugumuz hocamız sayesinde kakasını kendi kendine yapabiliyoruz Cok cok teşekkürler

  • çok memnunum

   Selamlar Saygılar Hocam Can Oğlumda ki Hastalığı Olan Hirsprung Hastalığı Tedavisi ve Ameliyatlarında Göstermiş Olduğunuz Özen Ve Çaba Doğrultusunda Sağlığına Kavuşturduğunuzdan Ötürü Sizlere ne kadar Teşekkür Etsek te Az Geleceğini biliyorum....Yürekten Teşekkürlerimizi Ve Şükranlarımızı Borç Biliyorum Daha Önce Gittiğimiz Doktorlar Bizi hastalıktan o kadar korkutmalarına Rağmen Sizin Açıklama ve Çabalarınız Doğrultusunda Cocugumuzu şuanda kucağımıza Aldığımız içinde Sizlere Bir Can Borç Bilip Ömür Boyu Minnettarız..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ahmet Ekin

  El Cerrahisi, Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Bileğime kienböck teşhisi konduktan sonra gezmediğim doktor kalmadı. kolumu kızaltandan tutun da kemiklerimi çıkarmak isteyene kadar bir çok tedavi önerisinde bulundular. Ahmet Bey olmasaydı şu anda belki de sağ elimi kullanamayacaktır. Ameliyattan sonra ne ağrım oldu ne de şikayetim. Hala daha kim sorsa 1 numaralı doktorumdur Ahmet Bey.

  • çok memnunum

   Ahmet hocamı kızım on sekiz günlükken tanıdım,en çaresiz,en deneyimsiz annelerden biriydim kızımın sağ kolunda doğum travması vardı ve hiç haraket ettiremiyordu aradan geçen on dört yıl boyunca beş kez ameliyat geçirdi,ahmet hocamın sihirli elleriyle sağlığına kavuştu,şimdi her haraketi yapabiliyor.bir anne olarak ömrüm boyunca minnettarım size,Allah sizi korusun değerli hocam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Zekeriya Güner

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Evet bende hamileligim boyunca rutin kontrollerimi yaptiriyordum.dogumumu baska yerde yaptim ama kontrollerim sirasin da gayet ilgi ozenli bir doktordu kendisine cok tesekkur ediyorum.

  • çok memnunum

   Kendisini internetten araştırarak seçmiştik. Gebeliğimin başından itibaren takibimizi yaptı ve doğumumu gerçekleştirdi. Öncelikle kendisi çok güler yüzlü ve nezaketli bir doktor. Hastasını rahatlatan ve sohbet eden her türlü sorunuzu cevaplayan ve her aradığınızda ulaşabildiğiniz birisi. Kendisinin desteğiyle sorunsuz bir gebelik ve doğum gerçekleştirdim. Herkese gözü kapalı tavsiye ederim. Mesleğinin hakkını sonuna kadar veriyor. Kendisinin ilerde çok daha başarılı olacağını umuyor ve bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Murat Cem Miman

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Uzun araştırmalarım sonucu, özellikle önceki hastaların yorumları ve tavsiyelerini de dikkate alarak Murat Beyle görüşmeye gittim. Daha önce hiç ameliyat olmamıştım ve kendisi sakin, anlayışlı, deneyimli mizacıyla bana ilk andan itibaren huzur verdi. Çok kısa bir sürede kararımı verdim ve 30 Ocak 2015'te septorinoplasti (deviasyon+estetik) ameliyatımı oldum. Neredeyse hiç morluk olmadı, ilk 1 hafta yüzde hafif bir ödem oldu ve bugün 11. günümde iş yerime döndüm. İş arkadaşlarım ameliyatımın üstünden bu kadar kısa süre geçtiğine inanamadılar çünkü beni tanımayan birine göre şu an hiç ameliyat olmamış gibiyim. Burnumun ucundaki belli belirsiz ödem birkaç ay içinde geçecekmiş, son halimi merakla bekliyorum :) Ameliyatın doğası gereği, ağızdan nefes alınması gereken ve yüzde ödemin oluştuğu ilk 3 gün biraz zor geçiyor, sonra normal hayata dönebiliyor, yürüyüş yapabiliyor, normal yemek yiyebiliyorsunuz. Kendi kendine eriyen jel tampon kullanılması ise büyük rahatlık, birkaç gün içinde burnumdan nefes almaya başladım. Murat Beyi şimdiden herkese tavsiye ediyorum. Kendisine ve ekibine tekrar çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Yaklaşık 10 yıl süre ile hafif ve orta derecede yaşamış olduğum ağrılı ve iltihabi kulak sorunlarından sonra durumum daha da ağırlaşıp kronik hale gelince sağ kulağımdaki sorunlar nedeniyle Sayın Prof. Dr. Murat Cem Miman hocaya muayene oldum, muayene sonrası hocamıza karşı oluşan güvenden ötürü hemen ertesi gün kulak zarı ameliyat oldum (Timpanoplasti – miringoplasti (kulak zarı deliği – kronik otit ameliyatı)). Gerek muayene sürecinde gerekse operasyon sonrası hocamızın takibi ve süreç yönetimi mükemmeldi. Bu nevi operasyonların sonrasında olması kuvvetle muhtemel olan komplikasyonların ve sorunların hiçbirini yaşamadım. Şu an yaşamıma normal olarak devam ediyorum, uzun yıllar gece ağrılarla uyanma ve benzeri diğer sorunlarım artık geride kaldı. Bu operasyondan yıllarca kaçmıştım, fakat şu anda çok rahatım. Prof. Dr. Murat Cem Miman hocaya teşekkürlerimi iletiyorum. Alanınızdaki profesyonelliğiniz karşısında hayranlığımı belirtmeden geçemeyeceğim, Hocam iyi ki varsınız, Saygılarımla Aygün ERKAN Dr. Vet. Hekim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (60) göz at

 • Serkan Ocakçı

  Hematoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   SEVGİLİ OKURLAR , ÖNCELİKLE YÜCE RABBİMİZDEN TÜM HASTALARA ACİL ŞİFALAR VE HASTA YAKINLARINA ALLAH'TAN SABIRLAR VERMESİNİ DİLİYORUM. SAYIN DOÇENT DOKTOR SERKAN OCAKÇI BEYEFENDİYE , MEDİKAL PARK KARŞIYAKA İZMİR HASTANESİNDE ,KEMOTERAPİ VE İLİK NAKLİ OLDUĞUM SÜREÇ İÇERİSİNDE BENDEN İLİGİSİNİ VE SEVGİSİNİ ESİRGEMEDİĞİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.HER SABAH, EKİP ÇALIŞMASI YAPTIĞI DOKTOR ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTE ,( SAYIN.PROF.DR.SEÇKİN ÇAĞIRGAN,SAYIN DOÇ.DR.SELDA KAHRAMAN, VE SAYIN DR.TURGAY BEY , HEMŞİRE HANIMEFENDİLER , SEBİLE HANIM,GÜLFER HANIM,CEYLAN HANIM ) BİZLERİ ZİYARET EDİP ELİNDEN GELDİĞİ KADAR BANA ZAMAN AYIRIP,DİNLEMESİ VE MORAL VERMESİ,YAPILACAK TEDAVİLERİ KARARLILIKLA SÜRDÜRMESİ, ASLA UNUTULMAYACAK EMEKLERİ İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYOR ,AİLESİYLE BİRLİKTE SAĞLIKLI VE UZUN BİR YAŞAM SÜRMESİ TEMENNİSİYLE KENDİSİNE VE ÇOK DEĞERLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.

  • çok memnunum

   doktorumun bu zamana kadar bana söylediği herşey doğru çıkmıştır.herkese tavsiye ederim ve ediyorum.işinde ehli olan birisi.konuşmayı çok sevmesede siz doktorun dediklerini yapın yeterli..iyiki serkan beye gitmişim.herşey için birkez daha teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Yusuf Ziya Ateşçi

  Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   2000 YILINDA AŞAĞIDAKİ ŞİKAYETİMDEN DOLAYI BİR KAÇ HEKİME GİTTİKTEN SONRA BİR YAKINIMIN TAVSİYESİ İLE SAYIN YUSUF ZİYA ATEŞÇİ'YE RANDEVU ALIP İZMİR ALASANCAK'TAKİ MUAYENEHANESİNE GİTTİM.İYİ Kİ DE GİTTİM.KENDİLERİNİN EN DOĞRU YÖNTEMLERLE TEŞHİS ETTİĞİ RAHATSIZLIĞIMI BİR YIL SÜREYLE KULLANDIĞIM İLAÇLA TEDAVİ ETTİ VE BEN İYİLEŞTİM.KENDİLERİNE NE KADAR ÇOK TEŞEKKÜR ETSEM DE YETERLİ OLMAYACAKTIR.ÖNCE İNSAN KİŞİLİĞİ İLE VE DE ÖZELLİKLE MÜKEMMEL BİR DOKTOR OLDUĞU İÇİN VE KENDİSİYLE TANIŞTIĞIM İÇİN KENDİMİ ŞANSLI VE MUTLU HİSSEDİYORUM.ŞİMDİKİ ADRESİNİ DE BULDUĞUM İÇİN KENDİMİ GÜVENLİ BULUYORUM.YUSUF BEY'CİM SİZİ ÇOK SEVİYORUM.SAYGILARIMLA.

  • çok memnunum

   medical hastanesini babamın rahatsızlığı nedeniyle aradım.bana önerilen doktorlar arasındayusuf beyi seçtim..hocamız bizimle sonderece yakından ilgilendi..babam hemen amaliyata alındı..hastalık ın ileri derece olduğunu söyledi..1ay dan beri babamda şikayet yok..şimdi kontrol için tekrar doktorumuzu görmeye gideceğiz..biz memnun kaldık .saygılar..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ziya Ömer

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Değerli doktorumuza aylardır hastalığım için gösterdiği itina, alaka ve benim tekrardan sağlığıma kavuşabilmemdeki faydasına çok teşekkür ediyor kendisine sevgilerimi saygılarımı sunuyorum.

  • çok memnunum

   Ziya Beyle daha önce çalıştığı hastanede tanıştım. Kendisi ordan ayrılınca uzun arayışlarım sonucu tekrar ulaştım. Ateşi olan, öksüren ve doktora gitmekten korkan halamı kendisine gitmeye ikna ettim. Zatürre teşhisiyle halamı hastaneye yatırdı. Düzenlediği tedavinin yanında güleryüzü ve içtenliğiyle halam iyileşti. Şimdi kontrole gitmek için gün sayıyor. Herşey için teşekkür ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at