Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Ekin

  El Cerrahisi, Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Bileğime kienböck teşhisi konduktan sonra gezmediğim doktor kalmadı. kolumu kızaltandan tutun da kemiklerimi çıkarmak isteyene kadar bir çok tedavi önerisinde bulundular. Ahmet Bey olmasaydı şu anda belki de sağ elimi kullanamayacaktır. Ameliyattan sonra ne ağrım oldu ne de şikayetim. Hala daha kim sorsa 1 numaralı doktorumdur Ahmet Bey.

  • çok memnunum

   Ahmet hocamı kızım on sekiz günlükken tanıdım,en çaresiz,en deneyimsiz annelerden biriydim kızımın sağ kolunda doğum travması vardı ve hiç haraket ettiremiyordu aradan geçen on dört yıl boyunca beş kez ameliyat geçirdi,ahmet hocamın sihirli elleriyle sağlığına kavuştu,şimdi her haraketi yapabiliyor.bir anne olarak ömrüm boyunca minnettarım size,Allah sizi korusun değerli hocam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Eyüp Hazan

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   10.Mayis.2014 gunu 4 tansiyonla Medical Park Izmir de ameliyata (Aoer anerizmasi) girdim,Sn.Hocam in sayesinde yasiyorum,Allah onu once ailesine ve tum Ulkeye bagislasin..

  • çok memnunum

   Çok riskli olan by-pass ameliyatımı başarıyla gerçekleştirip beni sağlığıma kavuşturan Eyüp Hazan hocama müteşekkirim. Kendisi kalp cerrahisi konusunda herkese tavsiye edebileceğim bir hekimdir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (25) göz at

 • Ahmet Zeki Işık

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Sonuç olumsuz bile olsaydı yine onunla denerdim çünkü gerçekten muhteşem bir doktor ve inanılmaz samimi bir insan. onun sayesinde ilk tüp bebek denememde hamile kaldım.Kesinlikle Ahmet Zeki Işık diyorum.

  • çok memnunum

   onu anlatmak imkansiz.mukemmel bir insan ve harika nir doktor.onlarca doktorun kara dedigine o ak dedi.bana guven verdi ve Allahin izni,onun da bilgi beceri ve tecrubesiyle ilk asilamada bebegime kavustum.Allah ondan razi olsun.o nerede ben orada.hala ona gidiyorum.medicalpark ta su an kendisi.bir doktordan daha fazlasi o benim icin.iyiki tanimisim onu.anasindan babasindan da Allah razi olsun boyle muthis evlat yetistirdikleri icin cok tesekkur ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Haluk Özer

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Kardeşimin ciddi bel problemi sebebiyle İstanbul'da 2,5 yıl önce ameliyat geçirmişti.ameliyat sonrası ağrıları geçmesine rağmen bacaklarındaki yorgunluk hissi geçmiyordu.Uzun yürüyüşler yapamıyordu. Haluk Bey'in bu alanda 10000'nin üzerinde ameliyat tecrübesi olduğunu öğrenince tereddüt etmeden kendisine ulaştık.Yapılan tetkiklerin sonunda kardeşimin ciddi bel problemlerinin olduğunu öğrendik.Bıkmadan sabırla bize durumumuzu ve yapılabilecek ameliyatı anlattı.Tercihi bize bıraktı.Allah razı olsun kendisinden kardeşim kısa sürede sağlığına kavuştu.Şimdi durmadan 5-6 km yürüyor.Ameliyat öncesi 100 metre yürür dururdu, yürümek istemezdi.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Sayın Yrd. Doç. Dr Haluk Özer'e 84 yaşındaki babamın Hidrosefali rahatsızlığından dolayı başvurduk. Dr. bey babamın beynine şant operasyonunu uyguladı. Babam kısa sürede zihinsel ve bedensel olarak olumlu davranışlar göstermeye başladı.Bir süre sonra yardımsız eski yaşamına döneceğine inanıyorum. Sayın Yrd. Doç. Dr Haluk Özer ve Op. Dr. Bahadır Yılmaza ilgilerinden dolayı ailemiz adına teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (25) göz at

 • Ünal Aydın

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   ÜNAL AYDIN HOCA MÜKEMEL ÖTESİ BİR BİLİM İNSANIDİR Sancı ağrı deyip geçmeyin okuyun Bundan tam 9 ay önce bir akşam normal her insan gibi yedik içtik eylendik ve uyudum sabah 5 sıralarında uyandım feci bir sancı veya doğum sancısı böbrek sancısı kadar ağır bir acıyla kıvrandım hepimiz biliriz geçer önemli deyil ama bu geçmedi ve saat sabahın 6 sında ambulansla acile ( bucada buyuk bir hastane ) ilk müdahale ağrı kesici serum ultrasyon fiilim derken sonuç gövüste birkaç belirsiz kütle eee anliyamadık sevk akşam 7.de ( bozyakada buyuk bir arastirma hastanesi) vardık sancı ağrı aynı hemen yapılanın tekrarı ağrı kesici serum ultrasyon filim eee sonuç bulunamiyor nöbeçi cerrah çağırıldı geldıi baktı baktı ve hemen yatırın dayanamadım hocam nedir nolacak nekadar yatacam cevap oğlum biz alimmiyiz var bişeyler gorünüyor yavaş yavaş araştırıp bulacaz 1 veya 2 ay sürer hemen 6.cı kata yatış yapıldı ben yerlerde kıvraniyorum aksine cuma akşami olüyorum sancidan nöbeçi doktor çağırıldı cevap yapılacak bişey yok cumartsi pazar eee pazartesiye beklenecek vay vay çıldırdım çabuk hemen çıkışımı yapin dedim ve ordan çıktık sabaha kadar ağlayara geçirdık bence kıssa keseyim sıklıdınız sabah erken kahramanlar ( kahramanlarda buyuk bir ozel hastane) ayni işlemler derken boş nereye çiğli( mavisehirde cok buyuk bir ozel hastane ) oda olmadı derken başhekim bir dostumun tavsiyesiyle acele (MEDİKAL PARK HASTANESİ ) bakın şimdi bir muaayene bir pet sidi filim sonuç ÜNAL HOCA gelecek bakacak 15 dakika bekledik mükemel hoca geldi ( baktı inceledi lenfoma kanseri dedi yatırdı sabah amaliyat biyopsi sonucuda yaniltmadi teşhis ayni ve 3 gün sonra onkolojiye sevk etti 7 ay kenotarapiyle hastalığım solandı ÜNAL AYDİN hocam sana allah ve muhamet acıyı kazayı belayı yaşatmasın inşallah iyiki varsın be hocam

  • çok memnunum

   GÜL MERCAN Karaciğer kanseri olduğunu öğrendiğimiz babamı kaybedeceğimizi düşündüğümüz anda ünal hocamla tanıştık bize öğle güven verdiki hemen nakil olmayı kabul ettik babamla,Allah,ünal hocam ve ekibi güvenimizi boşa çıkarmadı,iyilik meleğimiz ünal hocam,en iyi hekim sözü onun için geçerli….

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (64) göz at

 • Murat Kurses

  Acil Tıp, Dr.

  • çok memnunum

   teşekkürler...

 • Sedit Kıvanç Muratlı

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Yrd. Doç. Dr.

 • Fatih Balaban

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   gerçekten çok iyi bir doktor

 • Fatma Baysal

  Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Dyt.

  • çok memnunum

   Fstma hnm çok samimi ve içten birisi. Yüzüne baktığınızda anlıyorsunuz zaten. Güven konusunda hiç tereddütüm olmadı. Kilom konusunda bana çok yardımı dokundu. Sayesinde 16 kilo verdim ve bu sürede hep yanımda oldu. Kendisine teşekkür ederim herşey için. Tüm kilo problemi olanlara tavsiye ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

 • Berna Yüce

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ıyı aksamlar hocam ben zeynel tabar benı tanımazsınız belkı ben sızın hastanızdım sıze bır kere muayene olmustum sızden cok memun kaldım medıkalparka geldım ama sızı bulamadım atan mısınız devlet hastanıze ınternetten sızı aradım hangı devlet hastanesıne tayın oldunuz dıye ama buamadım sıze zahmet hocam hangı hastaney tayın oldunuz yazarsanız cok sevınırım sıze muayene olmaya gelıcem sımdıden tesekkur ederım ıyı aksamlar