Buradasınız: 
Klinikler
Nörolog
Nörolog Şehitkamil
Medical Park Gaziantep Hastanesi

Medical Park Gaziantep Hastanesi 30.000 metrekarelik bir alana kurulmuş olan bir hastanedir. Tanı ve Rehabilitasyon, Cerrahi, Dahiliye bölümlerinde sağlık hizmeti vermektedir. Hastanede Dijital A... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Medical Park Gaziantep Hastanesi 30.000 metrekarelik bir alana kurulmuş olan bir hastanedir. Tanı ve Rehabilitasyon, Cerrahi, Dahiliye bölümlerinde sağlık hizmeti vermektedir. Hastanede Dijital Anjiyografi Ünitesi, Anjiyografi Ünitesi, Onkoloji Merkezi, doğumhane ve 9 ameliyathane (iki tanesi kalp damar cerrahisi için, yedisi de bütün cerrahi müdahaleler için kullanılmaktadır) yer almaktadır. Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde 27 ihtisas alanında sağlık hizmeti verilmeye devam edilmektedir. Medical Park Gaziantep Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Medical Park Gaziantep Hastanesi Gaziantep ilinde Mücahitler mahallesi 52063 sokakno:2 Şehitkamil adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Serap Güralp

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İlgili,başarılı,takipçi ve vicdanlı bir hekim.Yaptığı her ameliyat çok başarılı.Mesleğini seven bir hekim.Memnun olmayan hastasına şimdiye kadar rastlamadım.Başarılarının devamını diliyorum.Allah iyi insanlarla karşılaştırsın,ailecek doktorumuzu çok seviyoruz.

  • hiç memnun değilim

   Doktor Hanım'a üç defa kızımı götürdüm hepsinde de ilgisizdi, küçümser bir havayla Konuştu bizimle. Şikayetlerimizi tam anlamıyla dinlemedi, hiç soru sormamıza müsade etmedi. Kızım Ateşli havale geçiriyor, bizde başka doktorlara da sorduk, bademciğin alınmasını söylediler, evet kendisinin söylediği gibi bademcik ameliyatında üç yaşın bitmesini bekliyorlar ama eğer bademcik havaleye neden oluyorsa önceden de alıyorlar, ama serap hanım sadece gidip kontrol altın'da tutun demekle yetindi. Biz havalenin üzerinde tekrar durunca " Uzatmayalım lütfen, gidip kontrol Altın'da tutun" dedi. Hiçbir anne baba,çocuğu için çabalarken bu muameleyi haketmez.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (75) göz at

 • Serdar Türkmen

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

 • Halil Durmaz

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba halil hocam,oğlum üzerindeki emeğinizden dolayı teşekkür eder,alakadar olduğunuz için teşekkür ederiz.Medikal Park hastanesinden ayrılmış olduğunuz için çok üzüldük.Size nasıl ulaşabiliriz en azından bir telefon ...saygılar.Ahmet Eren Hösük'ün babası

 • Gönül Bakır

  Enfeksiyon Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Serap Tekin Nas

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   evet ben de karaçobanda yaşıyorum.hastanemiz açıldı açılalı ilk kez bir çocuk doktoru gödü. doktorumuz hiç de ilgilenmeyen ya da işten kaçan bir insan değil gece saat 3 te çocuğum için hasteneye geldi, çok özverili ve bilgil bir doktor o olmasaydı çocuğum ölebilirdi. acilde verilen yanlış tedavi yüzünden, ancak doktor hanım olaya el kodu ve çocuğum iyileşti. ben ve bütün karaçoban halkı ondan çok memnunuz. inş yıllarca kalır bir zor olsa da

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Didem Evşen Erdemir

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hastayi rahatlatan işine hakim bir doktor tavsiye edilmeye %100 deger

 • Sadreddin Haksal

  Nöroloji, Uzm.Dr.

 • Duyguhan İşgüven

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Babaannem kalça kırığından dolayı ameliyat oldu ve sonrasında yogun bakımda zor bi dönemden geçtik ama gerek kendi doktoru gerek Duygu Hanım'ın desteğiyle bu durumdan şuanda her işini kendi yapabilecek hale geldi.Duygu hocamın çok deseği oldu bize Allah ondan razı olsun.Yolun açık olsun hocam.

  • çok memnunum

   merhabalar ben hayrettin.teyzem yogun bakimda yatarken bize cok destek oldu.cok iyi bir insan allah razi olsun.Iyiki sizin oldugunuz yogun bakimdaa tedavi gormusuz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Hasan Turhan

  Kardiyoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   çok değerli bir hoca başka hastanelerde ritim bozukluğu diye günlerce yoğun bakımda tutuldum daha çok hasta oldum değerli hocamız ikigünde halletti şimdi çok iyiyim sağolsun.

  • çok memnunum

   Böyle bir doktorun Türkiye'de olduğu için ne kadar gurur duysak azdır.Ben Malatya'dan yaşıyorum bir hastabakıcı tavsiyesiyle ben kontroller için Gazianteb'e Hasan Turhan beye gelmiştim daha hayatımda böyle bilinçli,bilgili, duyarlı,şefkatli doktor görmedim herkese tavsıye ediyorum ve bol bol dua ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Elçin Külahçıoğlu

  Psikoloji, Psk.

  • çok memnunum

   Genç yaşına rağmen alanına çok hakim, çok profesyonel bir psikolog. Kesinlikle hayata, psikologluğa bakışımı değiştirdi. Sakin, pozitif ve yardımsever yaklaşımı için teşekkürler.